Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

KAPARÝ YÝ DENEYENLER??

Sayfa: (1/3) > >>

oslem:

Arkadaþlar, geçen günlerde kapari ile ilgili bir yazý okudum yine ve biliyorumki sitede bir dönem kaparinin farklý ürünlerini kullanan dostlar var..

Bize bu konudaki tecrübelerini anlatýrlarsa sevinirim olumlu yada olumsuz

sercan:

mrb özlem geçen hýltonda aksel hocaya bu çayý söyledým aldanmayýn dedi bunlara öle yani

mehmett:

sercan, serpil alacaktý kapariye çaydan baþlayým diyodu senin yazdýklarýný söyledim almadý galiba henüz ödeme yapmadým demiþti.
bu kaparinin dikmesini bulabilsek de bahçemizde yetiþse sadece ms için deðil deðiþik bi lezzet bulunur elimizin altýnda  :)

sercan:

yok abicim almasýnyaaa ben bizzat milletin içinde toplantýda sordum bunu aksel sývaya

fatih:

arkadaþlar bende hepimiz gibi bir dönem  kapari neki diye araþtýrdým nasýl iyi gelebilir diye düþündüm ms in en büyük yarattýðý sorunlardan biri bagýrsak rahatsýzlýklarý bu site de olupda benim baðýrsaklarýmla ilgili bir sýkýntým yok diyen varmýdýr  :o tabiki yok hepimiz ayný sýkýntýyý cekiyoruz kapari yi denediðim sýralarda bagýrsaklarýn daha iyiydi ama tadý bana iþkence gibi  :( devam etmedim belki uzun vadede semptomatik olarak iyi gelebilirdi hakkýný vermek lazým.tadýna dayanabiyorsanýz denemekten bir þey cýkmaz bence.

Sayfa: (1/3) > >>