Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

yardým

yardým

<< < (2/3) > >>

betül:
ben botoks yaptýrdým gerçekten iþe yarýyor. ama dikkatli yapýlmasý lazým. yani hangi terbezlerinin aktivasyonunu durduracak hangisine dokunmayacak önemli. çünkü tamamýný durdurmak ta zararlý sonuçta

ilhan:
ama sevgili carpidem ne yapman gerektiðini sana anlatmak haddim deðil ama tavsiye etsem ne dersin bilemem o bezleri durdurursan terleyemez iyice sýkýntýya girersin bende ayný sýkýntýyý yaþýyorum ama sen bilirsin neþen bol keyfin daim olsun inþallah:))sevgiyle

kivo:
ARKADAÞLAR BOTOKS TAN ÖNCE KOLTUK ALTI ÝÇÝN NÝVEA NIN PUDRALI DEODORANTINI BÝ DENERMÝSÝNÝZ. BENÝM KIÞIN BÝLE KOLTUK ALTLARIM TERLERDÝ AMA BU ÜRÜNDEN ÇOK MEMNUNUM TAVSÝYE EDERÝM.

carpediem:
ÝLHANCIM ENDÝÞELENME   ::)HEPSÝNÝ ALMIYORLAR.AÞIRI TERLEMEYE ENGEL OLMAK ÝÇÝN SADECE BELLÝ BÝR KISMINI ALIYORLARMIÞ. ;)
BETÜLCÜM BOTOXU NE ZAMAN YAPTIRDIN,ETKÝSÝ NE KADAR SÜRDÜ,ÜCRET NEDÝR VE NEREDE YAPTIRDIN BÝLGÝ VERÝRSEN ÇOK MEMNUN OLURUM :D

zakkum:
teþekkür ederim Carpediem,Betül.Kivo ve Ýlhan.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] nceki Sayfa