Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Manyetik Alan Enerjisi sayesinde ataklarý ve olumsuz etkileri azaltabilirsiniz
16 Mays 2024 - 00:38:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Manyetik Alan Enerjisi sayesinde ataklarý ve olumsuz etkileri azaltabilirsiniz  (Okunma Says 31570 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Fato$
Ziyareti
« Yantla #15 : 03 Ocak 2009 - 19:31:43 »

Evet ,bende ilk defa MS ile bir baglanti kurulmaya calisildigini burada gördüm,daha önce öyle birsey ne gördüm ne duydum...sadece manyetik alani azaltip insanlari daha rahatlatmak adina,rahat uyuyabilmeleri gibi seyler anlatiliyordu...MS ile hic alakasi yok,bende burada görünce sasirdim zaten....
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #16 : 03 Ocak 2009 - 21:26:11 »

ben bu durumu anladýgýmý sanýyorum.bazý yerlerde yatak modasý vardý
akýn akýn gidiyordu millet, buda onun bi benzeri oluyo galiba,bide manyetik bilezikler hatta benimde vardý.sorum þu acaba çindenmi ithal bu ürünler?
ben faydalý olacagýný hiç sanmýyorum ama denemek isteyen arkadaþlar varsa
sizde, tanýtým deneme amaçlý getirirseniz, tabi bu reklam amaçlý ücretsiz olmalý
ürünlere güveniniz tamsa, arkadaþlarada yararlý olursa, hepimizin aldýgýný
düþünürsek baya bi kardasýnýz demektir, bu karada biraz reklam gerekir ne
dersiniz:))

kizgincrab
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 12

« Yantla #17 : 04 Ocak 2009 - 16:49:15 »

Arkadaþlar bilmeden ve dinlemeden yaptýðýnýz hakaret derecesine varan cevaplarýnýzý görünce çok üzüldüm. Ama size kýzamýyorum çünkü bu güne kadar çok sömürülmüþsünüz sanýrým. Ben ilk defa bu hastalýkla bu kadar yakýndan tanýþýyorum, 1-2 aydýr. Ve yazýmýn baþýnda da þunu belirtmiþtim ki bu konuyu daha uzman kiþilerin anlatmasýný isterdim yanlýþ þeyler söylememek için. Ýnþallah ucuz pazarlama yapmadýðýmý ve gerçekten kendi akrabam gibi sizlerede yardým etmek isteðinde olduðumu sizlere kanýtlýyacaðým. Yaptýðýnýz öneri üzerine firma ile konuþacaðým. (Bu firma TV ye gazeteye reklam vermiyor. Þirketin bilindik reklama ayrýlmýþ böyle bir bütçesi yok ve þirket Brad&street 5A kredi notuna sahip bir þirkettir.)  Þirket bu bütçeyi saðlamazsa ben bir öðrenci olarak kendim elimden geldiðince bu deneme sürecini sizlerin içinden gönüllü birine yaþatmaya çalýþacaðým. Ýyi haberlerle geri dönmek üzere. Þimdilik hoþça kalýn. (Ayrýca yazýlarý iyi okumanýzý tavsiye ederim manyetik alan azaltarak deðil gerekli ihtiyacýnýz olan manyetik alaný saðlayarak size yardýmcý oluyor.)
kizgincrab
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #18 : 06 Ocak 2009 - 17:11:49 »

Arkadaþlar forumda geçen konuþmalardan sonra referans kiþileri bulmadan birþeyler yazma taraftarý deðilim çünkü ne desem inanmayacaksýnýz bunu anladým. Sizleri de gayet iyi anlýyorum. Þu anda paylaþmak istediðim tek þey Lillian Ghali isimli amerikalý bir milyoner olan bu kadýný araþtýrmanýzdýr. Ayrýca Ms tedavisi gören ve ilaç kullandýðý için hamile kalmasýna izin verilmeyen bir bayan, sözünü ettiðim ürünleri kullandýktan sonra doktoru tarafýndan ilaçlarý kesiliyor þu anda da hamile. Bu bayan ile de sizleri görüþtürmeye çalýþýyorum. Bayan nazar deðmesinden çok korktuðu için þimdilik beklemedeyiz. Sabrýnýz için teþekkürler...
kizgincrab
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #19 : 08 Ocak 2009 - 11:42:15 »

Merhaba tekrar. 08.01.2009 Perþembe yani bugün saat 14:00 da nikken altunizade ofisinde ürünlerle ilgili bir tanýtým toplantýsý düzenleniyor. Toplantýda bir iki ms hastasý da bulunacak. Referans isteyen arkadaþlara duyurulur. Birebir görüþmek istiyorsanýz altunizadeye bekliyoruz sizleri.

F. Kerim Gökay Cad. Erdem Sok. No:4 K:1 34662 Altunizade/ISTANBUL
nurcan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1819

« Yantla #20 : 08 Ocak 2009 - 11:44:32 »

ya arkadaþým dalgamý geçiyosun adammý seçiyosun
reklam yapma bu sitede

kýzým iyiki varsýn hayatýmda
kizgincrab
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #21 : 08 Ocak 2009 - 11:56:53 »

hanýefendi yardým etmeye çalýþýyorum. site yönetimi benden referans bulmamý istedi bende buldum ve sizlerin görüþmesini saðlamaya çalýþýyorum. Yapmayýn gözünüzü seveyim. tamam ayný zamanda bu bir iþ benim için ama insanlarýn duygularý ile oynayacak kadar ahlaksýz biri deðilim. 22 yaþýnda bir üniversite öðrencisiyim. annem babam beni bu tür ahlaksýzlýklar yapayým diye yetiþtirmedi. ben 9 senedir tiyatro yapýyorum insanlara iyiyi doðruyu sunabilmek için. ama sizlerin benimle böyle dalga geçmesi alaya almasý beni üzüyor. kýzamýyorum sizlere hak da veriyorum ama lütfen ciddiye alýn beni
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #22 : 08 Ocak 2009 - 13:05:18 »

Þahsým adýna konuyu þu þekilde noktalýyorum. 7 yýldýr ms liyim bu yazýlarýn hiçbirinde benim ms imi iyileþtirecek biþey görmedim. Evimi bu þeylerle donatacak lüksümde yok (hoþ olsada biþey deðiþmez ya). Arkadaþýn kendiyle de konuþtum fikrimi deðiþtirecek bir sözü olmadýðý için maalesef buraya aktaramýyorum. Genç kardeþime iþ hayatýnda baþarýlar diliyorum. Hatta arkadýþýn ürünlerini denemek ya da satmak isteyenler için       http://www.nikkenturkey.com.tr/urunler_main.php
adresini veriyorum. Allah yolunu açýk etsin kardeþim.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #23 : 08 Ocak 2009 - 17:07:30 »

Bu konuyu burada artýk kapatalým bence. Ýlgilenen olursa eðer seninle iletiþime geçerler.
kizgincrab
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #24 : 20 Ocak 2009 - 11:53:49 »

Ürün kullanan 15 ms referansý, iletiþim bilgileri ile birlikte aþaðýdadýr. (Mustafa Caner KIZGIN - 0555 468 38 08)

26 yaþýndaki kýzým 8 yýldýr MS hastasý. Sürekli yaklaþýk 3 ayda bir çift görme þeklinde gelen ataklar yaþýyorduk. En son Mayýs ayýnda gelen atak ile Sað bacaðýnda güç kaybý ve kasýlma, dengesinde bozukluk ve sol elinin üç parmaðýnda hissizlik yaþadý. Yaklaþýk dört ay süreden sonra aldýðýmýz NIKKEN Tabanlýk ile 1,5 ayda hem dengesinde müthiþ bir düzelme, hem de bacaðýndaki sorun geçti. Ancak yine bir gün telefonda, kendini çok halsiz hissettiðini, gözlerinde yine çift görme baþlayacak gibi bir gariplik hissettiðini söyledi. Ben de akþam iþten eve gittiðinde birkaç saat uzanýp, o an için elimizde bulunan tek NIKKEN ürünü olan Tabanlýklarýnýn birini ensesine, birini de gözlerinin üstüne koyup yatmasýný söyledim. Ertesi sabah telefonda görüþtüðümüzde dediðimi aynen uyguladýðýný, ve gözlerinde hissettiði gariplikten ve halsizlikten eser kalmadýðýný söyledi. Daha sonra aldýðýmýz bilezik ile bir hafta içinde sol elinin üç parmaðý tekrar hislendi. Bayram öncesi bacaðýnda bir gariplik hissettiðini belirttiðinde Danýþmanýmýz Sevgili Mukadder Özcan Haným'ýn destekleri ile kullandýðýmýz Uyku Seti, Pimag Su, Kolye ve Mag Creator ile iki gün içinde ataðý gerileyerek yok oldu.

Öznur Týnaz
Tel: 0312-495 23 91 – Cep: 0533 371 90 38

From: kkinkead@mail.coin.missouri.edu

Bu ürünlerin MS'in yaptýðý bazý yýkýmlarý giderdiðini müþahade ettik. Uyku sistemi yeni problemlerin ortaya çýkmasýný yavaþlatýyor veya ataklar arasýndaki süreyi uzatýyor. Problemin baþlama döneminde Magstep'ler ve boyunluk iþe yarýyor. Daha sonra problem çoðunlukla kayboluyor. Her iki böbreðin üstüne koyulan MAX Diskleri veya Bel'e konulan FLEX ve gece kullanýlan UYKU MASKESÝ'in yardýmý olduðu görüldü. Sýklýkla çeþitli aþamalardaki görme sorunu kayboldu. Uyku maskesi birlikte çalýþtýðým bir kiþiye gerçekten yardýmcý oldu. MS'li kiþiler için dengeli olarak ayakta durmak çok önemlidir. Uyku sisteminin kullanýlmasýnýn bir mecburiyet olduðunu hissettim, mümkün olduðunca çabuk. Derin uyku septomplarý yavaþlatmaktadýr. Ben saðlýkçýyým. Umarým yararlý olmuþumdur.
Kim Amiot

From: stark@hiwaay.net

6 ay önce her yere tekerlekli sandalye ile gidiyordum.
1) Kronik sinir hasarý (ayaklarda, bacaklarda, ellerde ve kollarda) vardý. Sanki kýrýlgan bir camýn üzerinde veya büyük çakýllarýn üzerinde yürüyordum. Üç yýldýr ellerimi kullanamýyordum ve ellerime tel takýlýydý.
2. Çeþitli baðlantýlý doku problemlerim vardý (Boyun, omuzlar, Dirsekler, sol kol, bel ve her iki kalçamda. Sanki kaslarým yýrtýlýyor veya yarýlýyorlardý.
Tabanlýk kullandýktan sadece 3 gün sonra kýrýlgan cam veya çakýl taþlarý yerine saðlam yerde yürüdüðümü hissettim.
Uyku sisteminde uyuduðum 4ncü geceden sonra "her gece yaþadýðým ayaklarýmdan dizlerime ve kalçalarýma kadar çýkan ve 20-30 kez tekrarlayan patlamalar yok oldu.
Uyku Sistemi kullanmaya baþlamamdan 1 hafta sonra 2-3 saat yerine (10 yýldan beri) her gece 6 saat uyumaya baþladým.
Ve þu anda teller yerine kollarýmda harika bileziðim var ve artýk 24 saat boyunca hissettiðim arý sokmalarý gibi olan aðrýlarým ve parmak uçlarýmdan dirseklerime kadar olan þiþlik yok. Kolyeyi taktýktan sadece 20 dakika sonra boyun ve omuz kaslarýmda hissettiðim yýrtýlmalar gitti.
Kendim deneyimlediðim bu harika deneyimden sonra MS hastasý olan ikiz kýzlarýma Uyku Sistemi, Kolye, Tabanlýk ve Uyku maskesi edindik.
Kronik progresive (kötü tipi) MS olan Jodi (10 yýlda 6 kez bölgesel felç geçirdi, tonlarca kez kör oldu ve çeþitli MS ataklarý geçirdi) için sekiz hafta gerekti.
Jodi 10 yýldýr sürekli bitkinlikten dolayý 10 yýldýr çalýþamýyordu. Þu anda yanýcý bir enerjisi, harika bir dayanma gücü var ve part-time olarak haftada 20 saat çalýþýyor. 6 aydan beri major bir atak yaþamadý, yalnýz birkaç minik MS ataðý yaþadý.
Diðer kýzým Kim ise daha iyi durumda MS. O da uyku sistemi ile inanýlmaz bir enerji ve dayanýklýlýk kazandý ve boynundaki aðrýlar geçti.
Son altý ayda major bir atak yaþamadý sadece 1 minor atak yaþadý. Diðer bir olaðanüstü olay – tüm ürünleri kullanmalarýndan dolayý her ikisi de (Jodi 1 ve Kim 2 ayakkabý numarasý küçüldü. Nikken bize yaþam kalitemizi geri verdi, müteþekkiriz. Fiyatlar açýsýndan baþlangýçta tereddütlüydük, fakat þu anda biliyorum ki, bu teknolojinin ailemiz için yaptýklarýný milyon dolarlar harcasa idik elde edemezdik. Gerçekten saðlýðýnýza deðer biçemezsiniz.
The Stark's Tel: 256-228-7449. Dutton'da yaþýyoruz, AL. East of Huntsville'e bir saat mesafede.
John, Shary (Mom), Jodi, Kim and Al Dutton
------------------------------------------------------------------
From: dscameron@sympatico.ca

Benim bir arkadaþým, , Jacqueline Patriquin, 47 yaþýnda, Kinston, Ontario'da yaþýyor. Sekiz yýl önce, yýllardan beri ellerinde ve ayaklarýnda geçirdiði sayýsýz nöbetten dolayý takatsiz kalmýþtý. O zamanlar duvarlara veya mobilyalara tutunmadan yürüyemiyordu. Kelimeleri dile getirmede zorlanýyordu konuþma güçlüðü çekiyordu. Görüþü bulanýktý ve ayaklarýný hissetmediðinden yakýnýyordu. Ýki yýl önce bu hastalýk ile ilgili bir ilaç deneme programýna katýlmýþtý. Bu program o katýldýktan 5 gün sonra diðer bir grupta ilaçtan dolayý ölüm gerçekleþtiðinden iptal edildi. Bu programda denenen ilaç ataklarýn arasýný uzatma ve ataklarýn þiddetini azaltmaya yönelikti. Arkadaþým ne o zaman bu ilaçlarý kullandý, ne de þu anda herhangi bir ilaç kullanýyor.

Nikken distrübütörü ve ayný zamanda týp doktoru olan Aile dostlarýndan biri Anne ve Babasýna ayrý ayrý bir çift "Magstep" vererek denemelerini ayrýca Jacqueline üzerinde de denemelerini istemiþ. Onlarý kullanmaya karar vermesi uzun zaman aldý. Ýki veya üç hafta sonra ellerinin ve ayaklarýnýn artýk eskiden olduðu kadar soðuk olmadýðýný hissetti. Bacaklarýnýn daha kuvvetli olduðunu hissetti. Daha sonra Þilte, Yorgan ve Yastýðý kullanmaya baþladý. Ve Altý hafta sonra belirgin bir iyileþme gösterdi ve duvarlara tutunmadan yürümeye baþladý.
Her zaman çok uzun süre uyumaya ihtiyaç duyardý ve uyandýðýnda sanki bir sisin ortasýnda gibi hissedersi kendini. Daha sonra Uyku sistemi ile az uyumaya ve kuþlardan önce uyanmaya baþladý, canlý hissetmeye baþladý kendini. Sonra daha daha fazla ürün kullanmaya baþladý ve her ürün ile yaþam kalitesinin ve saðlýðýnýn da daha iyileþemeye baþladýðýný hissetti. Bu hastalýðýn en önemli etkenlerinden birinin stes olduðunu vurguluyor kendisi. Nikken ürünleri vücuttaki stresin düþürülmesi ve vücudun ve enerjinin kuvvetlenmesi için dizayn edilmiþtir. Görüþmenin sonunda o bana Magstep ve Sýrt Flex ve Uyku Sisteminin önemini tekrar anlattý bana. O ayrýca Kenko Araç Koltuðu Kýlýfý kullanýyor ve gittiði her yere taþýyor. Açýkça sonucun hemen hissedilmediðini vurguladý, ancak ama hayatýný iki sene öncesi ile kýyasladýðýnda arkadaþýna her gün bu ürünleri denemesi için verdiði için minnettarlýk duyduðunu ifade ediyor. Kapatmadan önce telefona Annesini istedim. Annesi de (Oh, seni gece 10'dan sonra aramasý problem olmaz, çünkü bir gece kuþu oldu" dedi. O Nikken danýþmaný olduðundan beri Australyada bir yerde çok baþarýlý bir þekilde çalýþýyor.
Maureen

From: Maxine Bundy

17 yýl önce bana Multiple Sclerosis teþhisi kondu. 17 senedir kondisyonum gözle görülür þekilde geriledi. Yaklaþýk 7 senedir tekerlekli sandalye kullanýyorum. Tekerlekli sandalye kullanma baþladýktan sonra seramik boyama, kaðýt oynama ve kitap okuma gibi faaliyetlerde bulunuyorum.
Bir sene önce Doktorum olan Dr. L. Gutnik benim durumumu oldukça sönük buldu. Birçok insan için benim konuþmamý anlamalarý zordu ve yutkunmakta zorluk çekiyordum. Bacaklarým o kadar güçsüzdü ki, eþimin beni tekerlekli sandalyeden kaldýrmasý oldukça zordu. Ellerim kötü bir þekilde kasýlýyordu, bir elim tamamen donmuþ gibiydi, diðeri ise yarý yarýya. Doktorumu ziyaretimde bana bir beslenme tüpü takýlmasý gerektiðini söylediðinde þok olmuþtum.
1993 Nisanýnda Manyetik ürünlerle tanýþtým. Erkek kardeþim evime gelip "Magboy"u ellerimin üzerinde gezdirmesinden kýsa bir süre sonra sol elimi tamamen, diðer elimi de yarý yarýya açabildim. O zamandan beri, Uyku Sistemini ve Magboy'u kullanýyorum. Birkaç seneden beri ilk defa ayaklarým ýsýndý.
Altý aylýk check-up yaptýrmak için doktorumu kýsa bir süre önce ziyaret ettim. Doktorum bende teþhis ettiði geliþmelerden çok etkilendi. Konuþmak artýk kolayca anlaþýlýyor. Yutkunmada herhangi bir sorunum kalmadý. Ellerim ve ayaklarým ýsýndý, bacaklarýmýn gücü arttý ve sol elimi tamamen, sað elimi ise yarý yarýya kullanabiliyorum. Bu geliþmelerden sonra doktorum üç yýldýr kullandýðým Procardia XL isimli ilacýmý kesti. "Ne büyük bir MUTLULUK!".
Maxine Bundy

From Paula Podulka

Nikken ürünleri büyük bir þekilde hayat kalitemi artýrdý. Týbbýn baþaramadýðýný Nikken ürünleri baþardý.
Beþ yýl önce, týbbi bir problem teþhisi konmuþtu. Benim semptomlarým yorgunluk (her gece 10 saat uyumama raðmen gündüz tekrar uykuya yatýyordum.) Baþ dönmesi ve baþ aðrým vardý. Bacaklarým ile ilgili sorunlarým vardý (uzun süre yürümeme müsaade etmiyorlardý), konuþmam bir þekilde bozuktu, el yazým titrekti, ve gözlerim ile ilgili bir sürü problemim vardý ( bu problemimle muhtemelen kör olabilirdim). Doktorlar bana bir sürü yan etkileri olan ilaçlarý önermekten baþka yardýmcý olamýyorlardý.
Ýki yýl önce Nikken Ürünlerini kullanmaya baþladým. Uyku Sisteminde 2 hafta uyuduktan sonra, eskisi gibi yorgun olmadýðýmý tesbit ettim. Uzun lafýn kýsasý bu ürünleri kullanmaya baþladýktan sonra, baþým artýk aðrýmýyor. Gece sadece 8 saat uyuyorum ve gündüz artýk uyumuyorum. El yazým artýk titrek deðil, konuþmamla ilgili bir problemim kalmadý. Eðer yürümemde bir problem olursa 15 dakika Uyku sisteminde yatýyorum ve daha sonra tekrar normal yürümeye baþlýyorum. Göz problemimden eser yok. Gözlerime her gece Uyku Maskesi yerine 8 tane Süper Mini koyuyorum. Çünkü ben Süper Minilerin daha kuvvetli ve daha iþe yaradýðýný düþünüyorum.
Bu ürünler yaþam kalitemi çok büyük bir oranda artýrdý. Eðer birisine yardýmým dokunacaksa konferans görüþmesi yapabilirim.
Paula Podulka
Phoenix, AZ 85018
602-224-0610

kizgincrab
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #25 : 20 Ocak 2009 - 11:54:10 »

From: foreveryoung@rcip.com

11.01.1991 tarihinde kronik amansýz ve sürekli ilerleyen halsizlik teþhisi konuldu. Nisan 1994'de NIKKEN ürünleri ile tanýþana kadar gece de 2 -3 saatten fazla uyuyamýyordum,yürürken kasýlmalarým vardý, ve had safhada dengesizliðim vardý, zayýf bir kan dolaþýmý ve mesane enfeksiyonlarým…. Kronik spastik tedavisi alýyordum ve geceleri Valium kullanýyordum.
Belimde Kenkoflex pedi kullanmaya baþladým. 3 gün sonra, daha iyi uyumaya baþladým, dengemde çok büyük bir iyileþme gözlemledim, ve artýk tuvalete sýk sýk gitmiyorum (gündüz veya gece).
Bir Kenkopad (Uyku seti) sipariþi verdim ve gelmesini büyük bir sabýrsýzlýkla bekledim. Yýllardan beri ayaklarýmda yün çoraplarla yataða gidiyordum (Erken sonbahardan, ilkbaharýn sonlarýna kadar). Ayaklarým sürekli üþürdü. Ýnanýr mýsýnýz? Ýkinci gece onlara artýk ihtiyacým kalmadý. Ayaklarým tekrar ýsýndý ve hislerim kuvvetlendi, tekrar ayaklarýmdan gýdýk almaya baþladým. Ýnanýlmaz olan mesane problemim büyük ölçüde geriledi. Valium almayý býraktým. Þiltede yattýktan bir hafta sonra banyo yapmak yerine duþ yapabilmeye baþladým (bir buçuk senedir yapamadýðým bir þey bu). Ürünleri altý yýldan beri kullanýyorum ve çok iyiyim. Geceleri Uyku Setimde yatýyorum, gündüz tabanlýk ve diðer ürünleri kullanýyorum. Yaþam kalitem müthiþ bir þekilde arttý. Enerjim çok iyi, ve Mesanem normal.
Bu arada NIKKEN Distribütörü oldum. Eðer NIKKEN bana bu kadar kýsa sürede bu kadar çok yardým ettiyse – Ben de bunu baþkalarý ile paylaþmak için daha fazla bekleyemedim. Her gün daha çok heyecanlanýyorum. Bu fýrsat çok büyük. Bu ürünleri seviyorum, özellikle insanlara tekrar hayal kurmayý baþartabildiði için.

Donna Young - (860-444-0786)

From: John Janssen

Ben Thorhill Ontario, Kanada'da yaþýyorum ve birkaç saðlýk sorununun üstesinden gelmeye çalýþýyordum. Bacaklarýmda kronik kan dolaþýmý bozukluðu vardý. Sonra, beþ yýl önce birkaç MS ataðý geçirdim. Daha sonra NIKKEN Saðlýk Ürünleri ile tanýþtým. Uyku Sistemi, Tabanlýk ve Kenkoseat (Koltuk Kýlýfý) kullandým. Ve bu ürünlerle sadece harika bir uyku uyumayý deðil, ayný zamanda çok daha fazla enerji kazandým ve senelerdir ilk defa dengem düzeldi. Bu ürünleri kullanmak hayatýmýn deneyimiydi.

From: Mary A. Maschino

Sizinle NIKKEN Manyetik Ürünlerden gördüðüm yararlarý paylaþmak istiyorum. Ben, hayatýmý çok büyük sýkýntýlara sokan MS hastasýyým. Birkaç ay önce Uyku sistemini alýp kullanmaya baþladýðýmdan beri artýk kaybettiðimi düþündüðüm bir çok aktivitemi yapabiliyorum. Dengem her geçen gün biraz daha düzeliyor. Daha önce bir duvara veya mobilyaya veya beni destekleyecek her hangi bir þeye tutunmadan yürüyemiyordum. Þu anda bir parký veya bir sokaðý tökezlemeden geçebiliyorum. Bacaklarýmýn gücü arttý. Görüþümle ilgili sorunlardan dolayý yaðmurda veya karanlýkta gideceðim yerden emin olmadýkça araba kullanamýyordum. Þu anda her þartta her yere emniyetle gidebiliyorum hatta çoðu zaman yakýn okuma gözlüklerimi bile takmaya gerek duymuyorum.
Koltuk kýlýfýný da kullanmaya baþladýktan sonra, ayaða kalkýp dengem bozulmadan yürüyebiliyorum. Her gün kullandýðým aspirin ve aðrý kesicileri artýk kullanmýyorum. Gece uykum, yatak ile lavabo arasýndaki gidip gelmelerim ile kesintiye uðramýyor artýk, gündüz de mesanemi çok hissedilir bir þekilde kontrol edebiliyorum artýk.
Sindirim sistemim de artýk harika çalýþýyor ve hiç çaba harcamadan 4 kilo verdim. Dik durmak için herhangi bir çaba harcamama gerek kalmadý, uzun zamandan beri problem deðil artýk dik durmak. Semptomlarýmýn gelmemesi için kullandýðým tüm ilaçlarý kestim. Artýk onlara ihtiyacým yok !!!!!. Bütün duam baþkalarýnýn da bu ürünleri kullanarak bana yardým ettiði gibi yardým etmesi. Akþamlarý 404-296-6342 Nolu telefondan bana ulaþabilirsiniz.
Mary A. Maschino

From: Jan Fowler – Riverside, CA

Dört yýl önce MS teþhisi konuldu bana. Kondisyonum çok düþtü ve yürüteç ile yürümeye baþladým. Belimin alt tarafýnda üç yýldýr hiç his yoktu. Bacaklarýmý kaldýrmada çok zorlanýyordum (odun gibi hissediyordum) ve sol ayaðýmý yürürken sürüklüyordum. Bana "Tabanlýklar" tanýþtýrýldýðýnda birkaç dakika içinde yaptýðý etkiye inanamadým. Þu anda iki ayaðýmý da hissedebiliyorum. Kendimi çok güçlü hissediyorum ve enerjimde büyük bir artýþ görüyorum. Gerçekten hayretler içindeyim!. Tabanlýklarý gerçekten bir faydalarý varmý, yoksa ben hayal mi görüyorum diye denemek için çýkardýðýmda bacaklarýma eski aðýrlýk tekrar geldi, zindelik ve enerjim geriledi. Sonra tekrar taktýðýmda zindelik, enerji ve bütün hislerim geri geldi.

From: usafr@mc2k.com

MS hastasý bir haným tanýyorum. Tabanlýklarý, tekerlekli sandalyede oturduðu için baldýrlarýna koyduðunda hisleri geri geldi. Bu kiþinin seyahat battaniyesinin veya koltuk kýlýfýnýn üzerinde oturmasýnýn daha da etkili olacaðýna inanýyorum.
Dan and Ann Sullivan

From: dimondeb@strato.net

MS hastasý, þeker problemi olan, sol elinde his olmayan ve birçok diðer güçlükler yaþayan 50 yaþýndaki komþuma yardýmcý olmaktan mutluyum.
Onu tanýdýðýmda kendi sözleri ile kondisyonu "Sabit Izdýrap idi. Yataktan kalkýp sandalyeye oturuyorum, bütün gün orda oturduktan sonra kalkýp geri yataðýma yatýyorum". Ýlk tanýdýðýmda rahatsýzlýðýný 0-10 arasý bir sayýya oturtmasýný istediðimde 6 olarak belirledi. Sonra ben sýrtýna birkaç dakika hýzlýca, omuzlarýnýn arasýna, boynuna ve omurgasýndan aþaðý yukarý "Magboy" ile masaj yaptým.
Daha sonra yavaþça omuzlarýnýn baþladýðý hizadan kalçalarýna kadar yuvarlamaya baþladým. Ve hemen bir ferahlama hissetmeye baþladý. Bir sonraki adým "Roll out" aletiyle devam etti. Her zaman bu iþlemde kiþileri sýrt üstü yatýrýrým ama o bunu yapamayacaðýný söyledi. Ve ben "Roll-out" ile devam ettim. Roll-out uyguladýktan sonra 15 dakika sýrt üstü yatmayý baþardý. Ve 30 senedir sýrt üstü yatmayý baþaramadýðýný söyledi. Ayaða kalktýktan sonra Beline "Flex" de koyduðum Bel Sargýsýný sardým. "Kenko Seat" Koltuk Kýlýfýnýn üzerine oturttum ve "Tabanlýklarý" ayakkabýsýnýn içine yerleþtirdim. Beþ dakika sonra, þöyle söyledi; "Isýyý ayak parmaklarýmdan miðdeme kadar hissediyorum ve bütün aðrým geçti !!!. Kendisine geçici olarak bir "Uyku Sistemi býraktým, ve ertesi sabah dinlenmiþ olarak uyanarak þunu söyledi " Bu aðrýlarýmýn beni uyandýrmadýðý ilk sabah dý". Ertesi gün kendini Büyük bir Alýþveriþ Merkezine gidip tüm raflardan alýþ veriþ yaparak test etti. Hergün daha iyi oluyor. Bana "Hayatýmý tekrar kazandým! Ne büyük bir geliþme! Bu deneyim beni derinden sarstý! Bu ürünleri ve iþ imkanýný herkesle paylaþmayý vicdani bir borç biliyorum" dedi.
Debra Myles, Siver Sebring, FL

FROM: judy.sterling@sympatico.ca

Alan Hoare, Mississauga, Ont. (Bir Ortopedisttir) MS hastalarýnda büyük baþarý saðladý. 23 kiþiyi Uyku Sistemine yatýrdý. Ayrýca kondisyon ile ilgili ürünleri Michael J. Fox ve Ali'de de kullanýyor. Bu kiþilerde "Magstep" Tabanlýklarý "Kenko Seat" Oturma kýlýfýný ve Uyku Sistemini iki hafta kullanmamý tavsiye etti. Onun deneyimlerine göre bu kiþilerde çok fazla detoks saðladýðýndan, semptomlarý kýsa sürede iyileþme saðlýyor.

FROM: MAGANGEL3@aol.com
Benim bizim ürünlerimizle MS'de harika sonuçlar alan bir distribütörüm var (MS (Ann Scales: 561-625-6047 - Palm Beach Fl. -AJTS57@AOL.COM).

MS yüzünden bacaklarý hasarlýydý ve yukarý kaldýramýyordu ve yürürken ayaklarýný sürümek zorunda kalýyordu. Kendisi çok güzel bir kadýndýr ve bu kendisi için çok utanç veriyordu. Uyku sistemini ve kýzýlötesi ürünleri kullanmaya baþladýktan sonra kendinde harika deðiþimler yaþamaya baþladý. O, erkek spor çoraplarýný giydikten sonra bacaklarýnda olan deðiþiklikleri herkese göstermekten hoþlanýyor. Ayaklarýný çoraplarý giydiði zaman bacaklarýný göðsüne kadar kaldýrabiliyor. Ancak çýkardýðý zaman bunu baþarmak için muazzam bir güç harcýyor. Kýzýlötesi pantolon çoraplarýný ve tabanlýklarý kullandýðý zaman iþ yerinde günü tamamlayabiliyor. Þayet bunlardan birini giymeyi unutursa çok yavaþ hareket etmeye baþlýyor ve çok yoruluyor. Ayrýca o besin desteklerini de kullanýyor ve vücuduna içerden fayda saðlýyor. Onun sürekli birkaç ayda bir oluþan mesane enfeksiyonu ile ilgili pek çok problemi vardý. NIKKEN'in Temel Beþini kullandý ve iki senedir enfeksiyonlarý yok. Kondisyonu fazlasýyla arttý ve çok rahatladý ve bu ürünleri paylaþmadan duramýyor. O harika bir insan ve biz ona bu ürünlerle nasýl yardým edildiðini görmekten çok mutluyuz. Bu neden NIKKEN yaptýðýmýzýn cevabýdýr!
Donna Finley

' Bugun Toronto'dan Lilian Ghalli adlý distribütör ile konuþtum ve bana MS hastalýðý için kullandýðý ürünlerle elde ettiði inanýlmaz sonuçlarý anlattý bana. 1990 yýlýnda MS teþhisi konmuþ ama teþhisten 15 yýl kadar önce hastalýk baþlamýþ. Tekerlekli sandalye kullanýyormuþ ve vücudunun sol tarafý felçli imiþ. MS hastalýðý için 9 tane, bu ilaçlarýn yan etkilerini gidermek  için de ayrýca 9 tane daha ilaç kullanýyormuþ. Sol elini açamaz durumunda iken þimdi tamamen elini kullanabilir halde imiþ. 4.5 yýldýr ise tamamen ilaçlardan kurtulmuþ.
Daha önce tekerlikli sandalye ve koltuk deðnekleri ile yürürken bugün insanlarýn böyle bir hastalýðý olduðunu bile anlamalarý imkansýzmýþ.

MS hastalýðý olan birisine enerjiyi hissedebilmeleri için öncelikle ROLL-OUT masajýnýn yapýlmasýný tavsiye ediyor. Ayrýca uyku sistemini ve beline merkezi sinir sistemi için FLEX, KENKO SEAT ve KOLYE'yi ve tabii ki SU, SU ve SU'yu tavsiye ediyor. PiMAg suyu vücut tarafýndan normal çeþme suyuna göre çok daha kolay emiliyor. Ayrýca 2 tane SUPERMINI'yi merkezi sinir sisteminin tepesine (yani kafatasýnýn alt kýsmýna) yerleþtirmiþ. Günde 3-4 kere de 3-5 dakika MAGBOY ile vücuduna masajlar yapmýþ. MS hastalarýnda elektrik sistemi tamamen kapanýr onun için stimüle edilmesi gerekir. Sýcaklýk da MS'de büyük bir faktördür çünkü MS ile birlikte ter bezleri de çalýþmamaya baþlar. Onun için Uzak-Kýzýlötesi ürünler de çok faydalýdýr.

Lilian Ghalli'nin telefon numarasý: 905-470-2570.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #26 : 27 Nisan 2009 - 16:00:25 »

Dün gece fatih Altaylýya Ömer ÇELAKIL konuk olmuþtu ( Kur'an ýn þifrelerinden bahseden þahýs ) Kur'an da demir elementinden bahsedildiðini ve manyetik alanýn farklý olmasýndan ( ekvatordan kutuplura gidildikçe farklýlýk göstermesinden ) bahsetti ve bununla de ms' in iliþkisini kurdu. Konu çok hýzlý geliþti ve bir anda baþka konulara geçildi tam olarak anlayamadým ama yine de burda bahsedeyim dedim. ( TR de hangi tartýþma programýnda düzey var ki hepsinde de saygýsýzlýk diz boyu baþladýklarý bir konuyu bitiremiyorlar )
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #27 : 28 Nisan 2009 - 00:59:30 »

onu bir altaylýnýn arþivinden bulup dinliyim bakiyim. merak ettim

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #28 : 01 Mays 2009 - 22:23:43 »

Aßi fazla üzerinde durmadýlar ama dikkatimi çekti paylaþayým dedim.
zaman
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 191

« Yantla #29 : 02 Mays 2009 - 14:25:52 »

Ben daða  çýkýyorum yazýn manyetik alandan faydalanmak için . daha ucuz deneyin belkide þu ana kadar plaklarýmýn aktifleþmemesinin tek sebebi bu. birde doðal beslenmem.kimbilir plaklarým kaç yýldýr benimle ama þükürler oldun ki þu ana kadar atak geçirmedim.

Sizede tavsiye ederim hem ucuz hemde zevkli daðlardaki manyetik enerjiden faydalanýn imkanýnýz varsa...)))

Aþk, davaya benzer.Cefa da þahide þahidin yoksa ,davayý kazanamazsýn ki...
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

19 Austos 2021 - 10:32:15