Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

sanýrým atak geçiriyorum
16 Mays 2024 - 14:13:51 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: sanýrým atak geçiriyorum  (Okunma Says 6640 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« : 28 Eyll 2007 - 00:36:23 »

:'(bu gün dr.a gittim ve mr çektirdim sanýrým yaþadýðým bunca üzücü olayýn sonucunda atak geçiriyorum ama sizlerle tanýþtýktan sonra neden bilmiyorum korkmuyorum ve üzülmüyorum yani en azýndan kendimi kahretmiyorum iyiki sizleri tanýmýþým sevgiyle kalýn................

bonnyn
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 28 Eyll 2007 - 00:44:17 »

Sevgili bonnyn hayat iþte bir yandan aðlarken diðer bir yandan mutlu oluyoruz, dertler sýkýntýlar insan hayatýnda yaþamýnda bitmeycek bir þey ama bizler acýlara yenik düþmeyecez.bu atak ta gececek herþeye raðmen yarýn yine güneþ doðacak.dilerim YARADAN DAN yarýn ki doðacak güneþ senin ve bütün sýkýntýlý insanalar icin doðar.Yarýnlarýn hep ama hep umutlu huzurlu saðlýklý olsun  ;)gecmiþ olsun

saðlýcakla tebessümle kal...
bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #2 : 28 Eyll 2007 - 00:48:58 »

ya nekadar iyi ve sýcaksýnýz allah pepinizden razý olsun

bonnyn
aysetmy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #3 : 28 Eyll 2007 - 01:34:49 »

sevgili bonny hikayeni okudum evet duygulandým.ama þu bir gerçek ki bu hayat senin ve yapman gereken sadece kendini düþünmek.sana birþey olursa bunu yanlýzca sen yaþayarsýn.O yüzden kendine dikkat arkadaþým.zor günler de geçer sen kendine dikkat et ne olur.moralini yüksek tut biliyorsun yanlýz degilsin.saglýkla kal...
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #4 : 28 Eyll 2007 - 16:55:03 »

caným bonny üzülme ben de þuanda ataklardayým.kortizonlarým bugün bitti artýk zamana býraktým.
napalým arkadaþým bunlar yaþancak kaçýþ yok ama silkelenmemiz gerek.herzaman kötününde iyisi vardýr.çok þükür diyelim soluduðumuz havaya ve beterin beteri var bunu sakýn unutma kader arkadaþým.
iyi olucaz çok iyi olucaz 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 28 Eyll 2007 - 18:51:18 »

Sevgili bonny inþallah en kýsa sürede atlatacaksýn ve kendini toparlayacaksýn.Biz de seni seviyoruz.Ýyi ki aramýza geldin.Sevgi ve saðlýkla kal
evrensel
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #6 : 28 Eyll 2007 - 21:28:08 »

arkadaþlar þu ara bir mevsim dönümü yaþýyoruz doðal olarak bi kötüleþme hissetik hepimiz mesela ben çok kötüydüm düne kadar ama dün bir kortizon aldým vücüdümda bi yük kalktý sanki yani buu kadar çabuk endiþelenmeyin normaldir
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #7 : 28 Eyll 2007 - 22:33:53 »

caným arkadaþým tek yapacagýn þey HAYAT KADERE ÝNAT SENÝ SÝL BAÞTAN YAÞAYACAÐIM AHTIM OLSUN demek ve ayakta dimdik kalmak.bunu unutma hayatta hep bir yaþam felsefen olsun nedenmi GÝDECEÐÝ LÝMANI BÝLMEYENE HÝÇBÝR RÜZGAR YARDIM ETMEZde ondan .......bunu unutma en yakýn sevdiklerine sarýl......öpüyorum
borhan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #8 : 28 Eyll 2007 - 23:50:53 »

sevindirici haberin devamý  ...(28 eylül sabah gazetesinden alýntýdýr.)

Babamdan bana geçer mi?
Ýstanbul Týp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalý'ndan öðretim üyesi Prof. Dr. Mefkure Eraksoy, MS'in genetik mi, yoksa çevresel faktörlerden mi kaynaklandýðýna iliþkin þu açýklamada bulundu: "Kanada ve Ýsveç'te akrabasýnda MS görülme oraný yüzde 20 iken, Türkiye'de bu oran yüzde 8. MS ailesel görülme sýklýðý nedeniyle kompleks geçiþli bir hastalýktýr. Genç kuþaklarda daha erken baþlýyor."
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Haziran 2021 - 12:40:29