Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Ms Benim mi? Bizim mi?

Ms Benim mi? Bizim mi?

<< < (2/2)

oslem:
Tebrik ederim bu yayýnýnýz için . Tespitlerinizden küçükte olsa bahsetmek isterseniz zevkle okuycaðýmýzý bilin lütfen.

cihat özgan:
Yazdýðým dergiden kūçūk bir paragraf yazmak istedim msdaþlarýmla paylaþmak þuna inanýyorum ben :Hepimizde ortak bir gen ister genetik yatkýnlýk veya bilemediðimiz birþey adý ne olursa olsun ortak özelliðimiz ms hastalarý seçiyor sanki yada ms ile tanýþtýktan sonra insanlar karekterlerini belirliyor sadece bir kelime ie bizi özetleyebilirim iyi evet sadece iyi kelimesi bizi tanýtýyor iyi insanlarýz. .

cihat özgan:
Dergide diet 'ten egzersizlerden sonuçlarýný görerek yaþadýklarýmdan söz ettim en önemlisi akupunktur 'un bede ve seanslarý birlikte uygulanan diðer ms hastalarýndan olumlu sonuçlarýndan bahsettým..

cihat özgan:
Tüm msdaþlarýmýn yeni yýlýný þimdiden kuluyor umutlarýmýzýn yeþereceði yýl diliyorum

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa