Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Betaferon Neden Türkiye ye Giremiyor???
16 Mays 2024 - 15:31:29 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Betaferon Neden Türkiye ye Giremiyor???  (Okunma Says 5214 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« : 02 Ocak 2008 - 21:40:30 »

betaferon kullanýcýsýyým. aralýk ayýnýn baþýndan beri betaferon bulunamýyor. sorun ilacýn gümrüðe takýlmasý imiþ?? neler dönüyor, neden ilaç türküyeye girmiyor anlayamýyorum. haftalardýr iðnesi olmayan onlarca haftaya bir iki iðne arýyordu hemþireler. bendede birkaç hafta önce iki tane verdim daha acil olan hastalardan birine. þuan bende de bitti ne yapacaðým bilmiyorum. doktorum biraz daha beklememi söyledi.

hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #1 : 03 Ocak 2008 - 00:01:18 »

bende bekliyorum, üç kutu almam gerekiyordu... hemþirem önce 7 tane iðne getirdi... sonra eczanecim 4 tane daha iðne getirdi... az önce yaptýðýmdan sonra elimde bir tane kaldý... bakalým hallolmasýný bekliyoruz... doktorumun 3 kutu ilk yazdýðý iki seferde kutularý aldýktan sonra epeyce rahatlamýþtýmda, bu üçüncü seferden sonra niyeyse ayrý bir sýkýntý oldu... bakalým buda ayrý bir sýkýntýsýymýþ iðnelerin...
carpediem
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 65

« Yantla #2 : 03 Ocak 2008 - 10:09:37 »

çok ilginç gerçekten öncesinde bir kutudan fazla ilaç yazýlamýyordu þimdi 3 kutu yazýlýyor ilaç yok.þaka gibi...

ÇOCUKLAR ÝNANIN,ÝNANIN ÇOCUKLAR.
                 GÜZEL GÜNLER GÖRECEÐÝZ,
                              GÜNEÞLÝ GÜNLER !!!...
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #3 : 04 Ocak 2008 - 01:05:18 »

evet arkadaþlar ilaç bugün geldi. ecza deposunda çalýþtýðým için bliyorum : ) 100 kutu almýþýz hemen kendime de iki kutu ayýrttýrdým.  ayrýca 3 kutu yazdýrýlabiliyor mu ben bilmiyorum benim bildiðim en fazla 2 kutu yazdýrýlýyordu. eðer öyleyse çok iyi olur

carpediem
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 65

« Yantla #4 : 04 Ocak 2008 - 14:49:22 »

BEN SSK ÇALIÞANIYIM 3 KUTU YAZIYORLAR HÝÇ PROBLEM OLMUYOR Kahkaha

ÇOCUKLAR ÝNANIN,ÝNANIN ÇOCUKLAR.
                 GÜZEL GÜNLER GÖRECEÐÝZ,
                              GÜNEÞLÝ GÜNLER !!!...
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #5 : 04 Ocak 2008 - 21:06:10 »

bugün getirmiþ eczanecim eve, kimse yoktu evde komþuya býrakmýþ... epeyce takmýþtým, ama sonunda çözüldü rahatladým, daha iþteyken arayýnca eczanecim kendime geldim... gerçekten ne garip, iðnelerden korkardým þimdi onlar gelmeyince kötü hissediyorum kendimi... neyse iþte, bakalým hayat daha neler gösterecek...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Eyll 2022 - 05:35:42