Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Lösemi
04 Mays 2024 - 15:08:52 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Lösemi  (Okunma Says 5930 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« : 31 Temmuz 2017 - 22:17:55 »

Dünya güzeli lösemi hastasý bir yavru için herkesten çabuk iyileþmesi için dua bekliyoruz Allah bütün hastalara þifa versin
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #1 : 01 Austos 2017 - 09:00:53 »

dualarýmýz tüm hasta kullarýmýz için inþallah

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
Melahat
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

:)

« Yantla #2 : 05 Austos 2017 - 22:29:44 »

Merhaba benim küçük kýzýmda lösemi hastasý 18 ay hastanede yattýk þimdi Maþaallah evdeyiz tedavisi evde devam ediyor inþallah herkese þifa versin Rabbim dualarýmýz her daim sizinle minik yavrucak

M.ERGEN HAÞLAMALAR
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 06 Austos 2017 - 02:16:46 »

Allah dua eden herkesten razı olsun bu minik benim can arkadaşımın oğlu ben onun adına ulaşabildiğim her yerden ve herkesten ona dua etmelerini istiyorum o yüzden buraya koydum resmini çünkü duanın gücüne çok inanıyorum ne kadar çok insan dua ederse Rabbim o kadar çabuk şifa verir bu yavrumuza ve bütün hastalara inşallah teşekkür ediyorum
Melahat
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 06 Austos 2017 - 03:43:56 »

Allah þifa versin inþaallah umutsuz olmayýn çocuklarda lösemi tedavisi çok fazla tedaviye cevap veriyor iyileþme gösteriyor inþaallah yavrucak da iyi olacak zaten aileye dr bilgi vermiþtir enfeksiyon lösemi için en büyük tehlike  biz 1 yýl oldu hastaneden çýkalý evimize misafir kabul etmiyoruz hiç kimseye de gitmiyoruz buna akrabalarýmýz da dahil çünkü kýzýmýn korunmasý gerekli

M.ERGEN HAÞLAMALAR
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 06 Austos 2017 - 14:35:20 »

Çok teþekkürler sizin adýnýza çok sevindim inþallah daha iyi olur ve saðlýðýna tamamen kavuþur evladýnýz
Melahat
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 08 Austos 2017 - 02:20:47 »

Amin Rabbim cümlesine þifa versin

M.ERGEN HAÞLAMALAR
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Haziran 2019 - 17:38:12