Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Halsizlik
04 Mays 2024 - 21:57:29 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Halsizlik  (Okunma Says 7332 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« : 09 Ocak 2017 - 15:12:24 »

Herkese merhaba. Son üç dört gündür aþýrý halsizlik var. Kendimi iyi hissedemiyorum. Sizce tek baþýna halsizlik bir  atak belirtisi olabilir mi? Az önce mesaj attým hocama. Tekrar dönmesi sürer bir iki gün. Bide sizin fikrinizi öðrenmek istedim.
Sudalgasý
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« Yantla #1 : 09 Ocak 2017 - 23:39:23 »

Sanmýyorum ama enfeksiyon ihtimali varsa o ataðý tetikler,yorgunluk da enfeksiyondan olabilir..acilde kan testi yaptýrtýn önce bence.Atak olmasý için birden baþlamasý 24 saati geçmesi ve daha önce olmamýþ olmasý gerekiyor diye biliyorum..ben de doktorumu ikide bir atak mý diye rahatsýz ediyorum o böyle diyor..
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 10 Ocak 2017 - 11:33:53 »

Cevap için teþekkür ederim. Hocam da gribal enfeksiyon olabilir takip edelim þeklinde yanýt vermiþ. Akþam kan vermeye gideceðim fakat halsizlik dýþýnda herhangi baþka bir belirti de yok griple  uyuþan. Sadece inanýlmaz bir halsizlik var. Allah hepimize þifa versin.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 10 Ocak 2017 - 15:08:00 »

Geçmiþ olsun.Doktorunuzla iletiþim kurmuþsunuz ama tek baþýna halsizliðin atak belirtisi olduðunu açýkcasý hiç duymadým .Siz genel durumu bir takip edin bakalým tahlillerde çýksýn da doktorunuzla tekrar ieltiþim kurarsýnýz olmazsa
PeriFairy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 13

« Yantla #4 : 02 ubat 2017 - 15:27:00 »

Ayný halsizlik ben de de yaklaþýk 2 haftadýr var. Gücümün bittiðini hissediyorum erken yatýyorum ama yine de dinlenemiyorum. Ben doktoruma da danýþmadým. Bir kan tahlili yaptýrsam iyi olacak sanýrým.
Geçmiþ olsun

Kýyýyý gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe, insan yeni okyanuslar keþfedemez.
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 199

« Yantla #5 : 10 ubat 2017 - 10:28:09 »

1-2 haftadýr ben de çok halsizim, çalýþan biriyim ve sabahlarý çok zor kalkýyorum, sanýrým iþ yoðunluðundan ya da kansýzlýk var bilemedim  herkese geçmiþ olsun

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 10 ubat 2017 - 20:43:27 »

Benim bu halsizlik dönemi 10 gün kadar sürdü. Kan tahlili yaptýrdýðýmda sedimantasyon yani kandaki enfeksiyonu gösteren tetkik biraz yüksek çýktý. 1 hafta sonra tekrar tetkik yaptýrdýðýmda deðer normale döndü. Ýlaç vermedi doktor zaten. Kendiliðinden düzeldi. Halsizlikte geçti þükür. kan tetkikini ihmal etmeyin. Aile hekiminizden bile talep edebilirsiniz sanýrým. Geçmiþ olsun hepimize☺☺
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

17 Temmuz 2023 - 02:32:44