Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
korkuyorum
04 Mays 2024 - 14:12:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: korkuyorum  (Okunma Says 4478 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
zeynep26
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 21 Nisan 2014 - 21:30:58 »

merhaba arkadaslar býraz endýselýyým arastýrmaktan ve dr gýtmekten korkuyorum sanýrým ama korkumu yenmek zorundayým ...ben yaklasýk 6 ay once býr aksam cok sýddetlý bas agrýsýndan dolayý dr gýttým ve mr cekýldý mr  sonucunda 10 15 e yakýn beyaz leke oldugunu soyledý dr  um ýlac verdý 6 ay kullanýp 6 ay sonra ýlaclý mr a gýrecegýmý lekelrýn  cogalýp cogalmadýgýna   bakýcakmýs fakat beným aklýma takýlan rapor un sonunda ms ? vardý buda bený cok korkuttu ve ýnternetten ms belýrtýlerýne baktým býr kýsmý var emýn degýlým korkuyorum beným 6 ayým oldu fakat gýtmeye korkuyorum yardýmcý olabýlecegýnýzý ve cesaretlendýrecegýnýzý dusunuyorum sýmdýden cok tesekkur edýyorum... saygýlar
isil
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 30

« Yantla #1 : 22 Nisan 2014 - 08:33:07 »

zeynep haným güzel anlatmýþýn ama korkunun ecele faydasý yok ayrýca emes korkulacak bi sorun degil.þu an türkiyede 70 bine yakýn emesli var.hepside hayatýný sürdürüyor harbiden korkacak biþey yok.baþýna gelen senden degil rabbinden.içini ferah tut geçmiþ olsun
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 22 Nisan 2014 - 17:55:10 »

Hiç korkmayýn eðer ms isenizde býran once kesýnlesmelý ve dr takýbýne gýrmelýsýnýz.Netten her okudugunuza ýnanmayýn ve moralýnýzý bozmayýn tek fark kendýnýze býraz daha dýkkat edýceksýnýz ve dr la daha sýk ýrtýbat halýnde olacaksýnýz .Gereken yerde dr mudahele edýcek ký ms e daýr artýk cok fazla ýlac var korkulucak hýcbýsey yok yani
zeynep26
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #3 : 23 Nisan 2014 - 17:46:30 »

cok tesekkur ederým yorumlarýnýz ýcýn umarým en kýsa zamanda gýderým .....
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Ocak 2020 - 04:33:26