Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
iðne gününde alkol alýnýr mý sizce ?
10 Mays 2024 - 00:17:42 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: iðne gününde alkol alýnýr mý sizce ?  (Okunma Says 32159 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aliyilyaz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 68

« : 05 Ocak 2008 - 17:00:39 »

arkadaþlar ben betaferon kullanýyorum. biliyosunuz gün aþýrý yapýlýyo. sormak istediðim bugünler zaman zaman yýlbaþýna yada bi düðüne felan denk geliyor. bikaç duble de olsa biþeler içsem ayný akþam da iðne yapýcak olsam acaba kötü yaparmý sizce. bide ben iðneyi hep akþam 10 da yapýyorum. alkol alabileceksem iðneyle alkol arasýnda bi zaman býrakmalýmýyým. teþekkürler.....

UYGARLIK TARAFINDAN YOKEDÝLME TEHLÝKESÝYLE KARÞI KARÞIYA OLAN BÝR UYGARLIK ÇAÐINI YAÞIYORUZ.

Nietzsche...
cry_zantem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 41

« Yantla #1 : 05 Ocak 2008 - 19:37:22 »

Saçmalýk olur bence iðneyi yapmak zorundasýn ama onu içmek zorunda deilsin

Affým olsun hain dabba,yediðim darbelerle sýðýndým rabba 365 gün 52 berbat hafta aðýtlarýmla rafta...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #2 : 05 Ocak 2008 - 20:46:38 »

bu tam benlik soruu hemen cvp vereyim biþeycik olmaz  çünkü ben içiyorum bana biþey olmuyo gerçi ben iðne olmamýn dýþýnda hap içtigim zamanda içiyorum þimdiye kadar biþey olmadý  ama abartmadým tabii Kahkaha Kahkaha

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #3 : 05 Ocak 2008 - 21:44:13 »

bende iðneye baþladýðýmda bu soruyu dr ma sordum arada 1 veya 2 saat olmalýymýþ.iðneyi hep ayný saatte yapmak zorunda deðilsin gün aþýrý yapýldýðý için saat önemli deðil gece yapýlmasýnýn nedenide yan etkilerini daha az hissetmek içinmiþ bunuda hemþirem söylemiþti

hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #4 : 06 Ocak 2008 - 11:32:37 »

galiba en son 99 da bira, votka birþeyler içmiþtim... bazen yanýmda içenler olunca artýk çay ya da soda içiyorum, tavsiye ederim... yanýmdakiler biralarý kaldýrýrken havaya ben onlara çay bardaðýmý kaldýrarak eþlik ediyorum, çok havalý oluyor... bende betaferon kullanýyorum, o kadar saatlerine dikkat etmiyorum sanýrým, ama yatmadan önce yapýyorum genelde...
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #5 : 11 Ocak 2008 - 00:32:40 »

Ýçen ölüyor da içmeyen ölmüyo mu sanki boþwer sen iç.zaten msin en büyük düþmanlarýndan biri deil içki.Ataklarý tetikleyen bir durum da yok.Aslýnda her gün içmek lazým.Ýçelim güzellleþeleim...

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #6 : 11 Ocak 2008 - 11:06:37 »

kardeþim civiler38 konuþ be iþte duymak istediklerim içelim güzelleþelim tabi yaa 

ne demiþ Ömer Hayyam ''Tanrý benim içeceðimi biliyordu,içmezsem tanrý yanýlmýþ olur...''

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #7 : 11 Ocak 2008 - 12:29:39 »

saðlýðýnýza...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #8 : 11 Ocak 2008 - 23:18:19 »

helal valla arkadaþlar için valla Kahkaha Kahkaha biþey olsa bana olurdu þimdiye kadar zaten 

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
aliyilyaz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 68

« Yantla #9 : 12 Ocak 2008 - 12:43:14 »

arkadaþlar cevaplarýnýz için teþekkür ederim. o zaman ben bu güzelim cumartesi akþamýný boþa geçirmeyim.
ilðinize teþekkür ederim....

UYGARLIK TARAFINDAN YOKEDÝLME TEHLÝKESÝYLE KARÞI KARÞIYA OLAN BÝR UYGARLIK ÇAÐINI YAÞIYORUZ.

Nietzsche...
PRICEK
Ziyareti
« Yantla #10 : 29 ubat 2008 - 15:24:41 »

ali bende kullanýyorum. yaklaþýk 11 yýldýr ms'im Ve ayda bir kaç defa içiyorum. Deneyim olarak söylüyorum Þiþenin dibini bulmasan atak geçirirsin Kahkaha YARASINN......
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2024 - 20:44:38