Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

SEVMEK HERKESE HAK, BANA ÝSE YANLIZLIK MÜSTAHAK...
SEVMEK HERKESE HAK, BANA ÝSE YANLIZLIK MÜSTAHAK...
(1/2) > >>
hayat dolu:
sevgi... dile kolay ama yaþanmasý en zor duygulardan 1tanesidir.hele ki yaþayacak olan bizim gibi nazlý birisi ise vay anam vaayy!!! 1sevgi, güzel 1iliþi nasýl yaþanýr derseniz? bana göre 4S kuralý var derim! "SEVGÝ, SAYGI, SABIR, SADAKAT" iþte bu uyulmasý gereken baþlýca kurallar sayesinde mükemmel 1iliþki yaþanabilir. fakat þahsi 1 düþüncem varki içler acýsý!!! BEN + MS = SEVGÝ eþitliðini 1türlü baðdaþtýramýyorum. günümüzde sevgi denen kavram oo kadar küçüktüldü ki! internetten sanal sitelerden bulunan sevgililer, 2günde aþýk olmalar bu ve bunun gibi saçma durumlar. her insan kitap okur okuduðunuz 1aþk romanýný hatýrlayýn!!! 1sevgi veya 1aþký ne kadar da zor yaþýyorlar deðil mi? olmasý gereken de bu zaten kolay ulaþýlan 1deðerin kýymeti fazla bilinmez zaten!!! biz msli olarak bu konuda biraz daa duyarlý ve narin yapýya sahibihiz. sevmesini biliyor, seviyor ama korkarým ki sevilmiyoruz!!! neden mi? BEN + MS = SEVGÝ eþitsizliðinden!!! benim düþüncem bunlar tezimi çürütücek 1i varsa buyursun!!! sevgi konusunda son 1düþüncemi daha sizlerle paylaþayým! daha doðrusu hayatýn bana öðrettiðini!!! SEVMEK HERKESE HAK, BANA ÝSE YANLIZLIK MÜSTAHAK  :(   .............
carpediem:
BÖYLE DÜÞÜNMENE ÝNAN KÝ ÇOK ÜZÜLDÜM.ÝNSAN SEVGÝSÝZ YAÞAYAMAZ KÝ...MS OLDUÐUMU ÖÐRENDÝÐÝM AN SADECE ÞAÞKINLIK HÝSSETTÝM.NE KORKU DUYDUM NE ACI...ERKEK ARKADAÞIMI DÜÞÜNDÜM AMA BÝR AN OLSUN ELÝMÝ BIRAKACAÐINI DÜÞÜNMEDÝM.AÝLEMLE ÇOK BOZUK OLAN ARASI BU HASTALIK SAYESÝNDE DÜZELDÝ ANNEMLE BABAM ADINI BÝLE ANMAMA ÝZÝN VERMÝYORLARDI.BABAM BENÝMLE AYNI EVÝN ÝÇÝNDE ÜÇ AY KONUÞMADI ZATEN BU ÜZÜNTÜYLE SOL KOLUM ÝPTAL OLDU :(
KENDÝMÝ BÝRAZ TOPLADIKTAN SONRA EVLENDÝK.ZAMAN ZAMAN BENÝ ÜZDÜÐÜ ÝÇÝN EÞÝME KIZAN ARKADAÞLARIM BANA OLAN SEVGÝSÝNÝ ANLADILAR VE BUNU HER SEFERÝNDE DÝLE GETÝRÝRLER.
BÝZDEN ÇOK DAHA KÖTÜ DURUMDA OLUP SEVGÝSÝNDEN AÞKINDAN VAZGEÇMEYEN BÝR SÜRÜ ÝNSAN VAR.SEN NEDEN BU KADAR ÇABUK PES EDÝYORSUN ANLAYAMADIM ;)
yesaction:
Hayat dolu senin bazý sözlerine katýlýyorum ama ayrýca beni üzen ms deðil yalnýzlýk buda Allahýn izniyle dostlarýnýn ailenin desteðiyle bir an olsun geçebiliyor ama gerçek arkadaþý bulmak nasip kýsmet iþi deðil mi?
zakkum:
sevgili hayat dolu ilk mesajýnýzý okuduðumda ne güzel cývýl cývýl gerçekten hayat dolu biri diye düþünmüþtüm. Ama bu umutsuzluk kokan yazýyý size yakýþtýramadým. Gerçi hastalýðýmý ilk öðrendiðimde ben de umutsuzluða kapýlmýþtým. Birde ben hastalýðýmý bir iki yakýným dýþýnda kimseyle paylaþmadým. Çünkü sevdiklerimin sürekli hasta olacaðým korkusuyla yaþamalarýný istemedim. Ama sevmek tabi ki bizimde hakkýmýz.Önemli olan uygun birisiyle yani bizi hastalýðýmýzla sevecek birisiyle birlikte olmak. Ben hastalýðýmý öðrendiðimde ilk paylaþtýðým kiþi gerçekten çok sevdiðim biriydi. Ama ben ondan uzklaþtým hep onu reddettim.Bu yýla kadar .Neden mi ya beni üzerse ya hastalýðýmdan sýkýlýrsa diye .Sonunda onu kabul ettim bir yýldýr birlikteyiz. çok büyük yasaklý kelimelýk yaptýðýmý düþünüyorum çünkü o beni ben olduðum için istiyor. Ben bunca yýl mutluluðu kendimden uzaklaþtýrmýþým.Aslýnda yaþamýn ne kadar kýsa (herkes için)olduðunu unutuyoruz.Korkmayý býrakalým sevgiyi bulduðumuzda sýký sýký sarýlalým. Korkmadan sevelim. Mutlu olduðumuz zamanlar yanýmýza kar kalýr. Yürütebildiðimiz yere kadar mücadele edelim. Yalnýzlýk kimseye müstahak deðildir.Sevgiyle kalýn
cagla:
aþkkk çok güzel bi þey yaa  :D :D ben aþýk oldugumdan beri hastalýgýmý unuttum süper biþey hastalýgým yerine sevgilimi düþünüyorum herkese tavsiye ederim özellikle hayatçým sana  ;D ;D
Navigasyon