Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MANÝ DEPRESÝFE 1YARDIIIIIMMM...........
05 Mays 2024 - 23:27:49 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MANÝ DEPRESÝFE 1YARDIIIIIMMM...........  (Okunma Says 5170 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hayat dolu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 1143

« : 16 Mays 2007 - 12:11:58 »

arkadaþlar sizin fikrinize ihtiyacým var! fakültedeki drumun söylediði üzre 600tane ms hastasýndan hepsi depresyona giriyomuþ bense mani depresifmiþim. ben bu durmumdan þikayetçi deðilim mutluyum. Kahkaha  kafaya takmaktansa takmamak en güzeli sizce ben durumuma üzülmelimiyim, yoksa sevinmelimiyim?NeyNeyNey? nolur bana fikrinizi söyleyin ;

ÝÞLER AYNA ÇAL ÇAL OYNA!!!!!!!!!!! ; ) UNUTMAYIN ACILAR PAYLAÞTIKÇA AZALIR.........
cesi
Ziyareti
« Yantla #1 : 16 Mays 2007 - 22:04:28 »

yaþýyoruz çok þükür nefes alýyoruz hayat dolu herþey biz insanlar için unutma hayat devam ediyor Sustum
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #2 : 16 Mays 2007 - 22:50:06 »

eðer ilhanýn yazdýðý gibiyse yani enrji artýyorsa ve neþeli biri oluyosan sana zarar vermediði sürece çokta kötü deðil sanki tabi bu benim fikrim!deprosyona girip somurtmaktan daha iyi gibi

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

27 Eyll 2018 - 04:32:36