Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Benim fikirlerinize ihtiyacým var :((((
20 Mays 2024 - 21:08:21 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Benim fikirlerinize ihtiyacým var :((((  (Okunma Says 14288 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« : 18 Ekim 2007 - 13:09:46 »

Arkadaþlar iyim ama sorunlarýn bitmiyor,Evlilik aslýn istemiyorum ama bir yanda mecburum.Biraz önce bir ilcenin belediye baþkanýn oðluna görücüye cýktým.Ya ben ms sim demek o kadar zoruma gidiyor ki
Nasýl anlatcam yani bilmiyorum caresizim.Ýcimde ise bir sevda yarasý var.Sorumluluklarýmda var offfff napcam ben yaa.
Neden herþey üst üste gelir oldu,Neden kendimi tam anlamý ile ifade edemez oldum.Benim siz dostlarýmýn fikirlerine ihtiyacým var.Ceren aslýnda cok büyük dertleri yüklenmiþ ama yinede sevgi doludur.Böyle caresiz kalýnca sizlerle paylaþmak istedim.Beni o güzel fikirlerinizden alý koymayýn.MS ve evlilik  ve  küllenmemiþ bir sevda  napcam ben arkadaþlar.CAREZÝSÝM.
« Son Dzenleme: 18 Ekim 2007 - 14:13:06 Gnderen: ceren » Logged
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #1 : 18 Ekim 2007 - 15:08:49 »

görücü usulü evlenmek doðrumu sence seni ve hastalýðý hiç bilmeyen biriyle zor olur bence

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 18 Ekim 2007 - 16:25:36 »

Bencede hastalýðýný ve seni bilmeli sende onu tanýmalýsýn her durumda tutumu nasýl olucak bunu bilmelisin.MS te anlayýþlý bir eþ le evlilik sorun olmýycaktýr bence
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« Yantla #3 : 18 Ekim 2007 - 16:38:09 »

cerencim sen okumuyormuydun daha evlilikte nerden cýktý, cok erken deðilmi senin için. arkadaþlara katýlýyorum ms olduðunu gizlememelisin ailen evlenmenimi istiyor? bence evliliðe henuz hazýr deðilsen ailenle konuþmalýsýn ki istemeye falan gelmesin kimse. rahatsýzlýðýný bilecek ama herseye ragmen hep yanýnda olabilecek doðru kiþiyi bulmalýsýn, sonradan ögrenip ayrýlan ve üzüntü yaþayan arkadaþlarýmýz gibi üzülmeni istemem. kalbin ve mantýðýn ne diyor sen onlarý dinle.
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #4 : 18 Ekim 2007 - 16:45:15 »

Cerencim seni çok iyi anlýyorum, ayný problemleri bende yaþadým... eðer damat adayýný gördüysen muhakkak yalnýz olarak bir araya geleceksin. Baktýn iyi biri evlenebilecegin bir insan rahatlýkla söyle ayrýntýlarýyla açýkla... korkma arkandayýz... zaten kabul etmezse kendi bilir... kimsenin bir dakika sonrasi icin bile garantisi yok... iyi ve kötü, hastalýk ve saðlýk, bunlar icin söz verilip evleniliyorsa yaklaþýmlarýna bakarsýn önce seninde gönlün olursa anlatýrsýn...

çok zor bir durum oldugunu biliyorum ama yapcak biþide yok. eðer seni mutsuz edicekse karþý tarafýn tepkisi hazýrlýklý olmasýn. Rabbim hakkýnda hayýrlýsýný versin... hep mutlu olman dilegimle...
servet
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 19

« Yantla #5 : 18 Ekim 2007 - 17:32:07 »

Ceren'ciðim,

Bence çok ama çok iyi düþün. Diyorsun ki henüz küllenmemiþ bir sevdam var. Ben herþeyden önce buna takýldým. Kalbinde baþka bir sevda varken hiç tanýmadýðýn biriyle evlenmen bence MS olmana bakýlmaksýzýn doðru deðil gibi geliyor bana.!     A yok bu sevda küllenmedi ama hiç ümit yok küllenmek zorunda diyorsan o zaman bu yeni adaya bir þans taný ve onunla tanýþ dürüstçe kendini anlat baktýn için ýsýndý yapabiliyorum diyorsun o zaman karar ver. Ama sakýn acele etme. Aþksýz bir evlilik hele ki gönlün bir baþkasýna aitken býrak MS hastasý, moralini hiç bozmamasý gereken normal birini bile hasta edebilir. Çok özür dilerim belki çok açýksözlü ve çokta moral verici þeyler yazmadým ama tüm bu sitedeki arkadaþlarýmý dostum olarak görüyorum ve dost acý söyler.

En güzel en doðru kararý vereceðine caný gönülden inanýyorum.

Sevgiyle kal caným dostum.

Dertleþmek istersen buradayým.

Servet

Bastýðýn yeri toprak deyip geçme taný..
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #6 : 18 Ekim 2007 - 17:57:53 »

Saðolun dostlar,Benim öyle bir karekterim var ki,kendim bile çözemiyorum.Ailem bana býrakýyor ama ANNEM benim evlenmemi mutlu bir yuva kurmamý istiyor.Sevdaya gelince hic biþeyin garantisi olmadýðý gibi onun da yok,bu konularý actýðýmda onun cevabý þu idi,Ben okuyorum ailem okul bitmeden niþan falan istemiyor.Yani napcam þaþýrdým.Ben mantýklý hareket etmek istiyorum ama duygularým kimi zaman yenik düþüyor.Karþýmdakine ms anlatmak zoruma gidiyor.Ben ANNEM icin belkide istemediðim bir karar vercem Çünkü benim mutluluðumdan önce çevremdekillerin mutluluðu daha önemli.
Görücü usülü olcak gibi.

Ama yazdýklarýnýz cok güzel,ve bana yardýmcý olduðunuz icin cok ama cok teþekkür ederim

Gönderen: ozlemd 
Alýntý Ekle
cerencim sen okumuyormuydun daha evlilikte nerden cýktý.Ben dýþardan lise baþladým caným

Gönderen: oslem

Alýntý Ekle
MS te anlayýþlý bir eþ le evlilik sorun olmýycaktýr bence,Annem de böyle dedi bugün özlemcim

servet 
Alýntý Ekle
Ceren'ciðim,

Çok özür dilerim belki çok açýksözlü ve çokta moral verici þeyler yazmadým ama tüm bu sitedeki arkadaþlarýmý dostum olarak görüyorum ve dost acý söyler.
CANIM ben zaten sizlerin fikrini almak icin paylaþtým saðol

Gönderen: yasoo06 
Alýntý Ekle
Cerencim seni çok iyi anlýyorum, ayný problemleri bende yaþadým... eðer damat adayýný gördüysen muhakkak yalnýz olarak bir araya geleceksin. Baktýn iyi biri evlenebilecegin bir insan rahatlýkla söyle ayrýntýlarýyla açýkla... korkma arkandayýz... 

Gördüm evet ama iþte söylemek zor geliyor cünkü o insaný yýkýma uðratmakta istemiyorum,bunu defalarca yaþadým caným.
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #7 : 18 Ekim 2007 - 21:02:59 »

cerencim bence sen sevdigin ve evlenecegin kisiyle öncelikle herseyi konusmalisin.Belki bu durumu baslangicta kabullenemeyebilir ve bu sana aci verebilir.Ama zaten seviyorsan eger, onunda üzülmesine nasil izin verebilirsinki.Sonradan terk edilmek sana daha fazla üzüntü verebilir.Sakin hastaligini hic kimseden saklama, bu bir utanc kaynagi degilki, kime ne zaman ne olacagini Allahtan kalan kimse bilemez. Sen güclü kizsin, bunlarinda üstesinden gelebilecegine eminim.Sakin birakma kendini.
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #8 : 18 Ekim 2007 - 22:03:11 »

bazý kötü saydýðýn þeyleri anlatýnca insanlara dahada yakýnlaþabiliyorsun, daha samimi oluyor herþey... ben çok aþk meþk iþlerinden anlamam, ama samimi ol Ceren... o kadarda aceleye getirme hiçbirþeyi, Allah yolunu açýk etsin, hayýrlýsý olsun...
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #9 : 19 Ekim 2007 - 10:31:00 »

çarþý görücüye karþý.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #10 : 19 Ekim 2007 - 10:36:12 »

hastalýðý anlatmadan önce sewdiðin biriyle ewlwnmek gerekmiyormu. gerçi görücü usulde tanýsýyolar sonradan sewiyolar de mi . hiç anlamam. hiç görücüye çýkmadým Kahkaha.. insallah hayatýn boyunca mutlu olursun arkadasým. fazlasýyla hakediyorsun. bu
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #11 : 19 Ekim 2007 - 12:51:26 »

Teþekkürler Yýlmaz abi Hikmet,Engin.O Kadar zor ki karar vermek Sevmesemde belki zamanla alýþýrým o kiþiye zaten herþeye zamanla alýþmýyormuyuz ki þuan beklemede düþünmedeyim Yazýlarýnýz bana bir nevze yardým etti.Engin keþke herkes hakkettðini elde etse ne güzel olurdu kankaa cansýn saðol.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #12 : 19 Ekim 2007 - 13:58:45 »

Cerenim öncelikle sevdiðin kiþinin acýsý henüz tazeyken ne kadar doðru bir karar verebilirsin öncelikle bunu düþün caným.Ama eðer sen evlenmek istiyorsan mutlaka karþýndaki kiþiye hastalýðýný anlatmalýsýn.Bunu bilmek O'nun hakký cerencim.Sonradan problem yaþadýðýnda içinin rahat olmasý ve karþýndaki insaný da üzmemek için bunu yapmalýsýn.Eðer seni seviyorsa zaten kabul edecektir.Ayrýca bu konuda ailen üzülecek diye de düþünme.Nasýl mutlu olacaksan buna kendin karar ver.Ailen de senin kararýna saygý duyacaktýr zaten.Kendi mutluluðunu da düþünmelisin.Her ne olursa olsun kararýn hayýrlýsý olsun caným.Kendine biraz süre ver ve bir önceki yürek acýn küllensin Cerenim.Seni çok seviyorum.Sevgi ve saðlýkla kal..
« Son Dzenleme: 20 Ekim 2007 - 22:03:15 Gnderen: hazan » Logged
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #13 : 20 Ekim 2007 - 19:08:25 »

Ben hepinize ayrý ayrý Teþekkür ederim dostlar,Sizlerin fikirleri ve dün gece konuþtuðum bir dost sayesinde Benim icin iyi olacak inþallah bir karar verdim.Evlilik þuan yapamýycam Yardýncý olduðunuz icin, benim icin cok deðerli olan fikirleriniz icin Tekrar Teþekkür ederim.Hepinizden  ALLAH'ým razý olsun...

SAÐLICAKLA TEBESSÜMLE KALIN BENÝM CANIM KADER DOSTLARIM
doga
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 83

« Yantla #14 : 21 Ekim 2007 - 01:02:51 »

Caným kader arkadaþým ceren emin ol en doðru kararý vercek olan sensin..Çevrendekilerinin mutluluðundan önce senin mutluluðun, mutlu olman önemli içindeki sevda yarasý için üzülme(Giden gitmiþtir bir kere gittiði anda bitmiþtir SEN gideni deðil giden seni kaybetmiþtir)o yüzden üzülme hayat her þeye raðmen acýsýyla tatlýsýyla devam ediyor..msim demek o kadar zoruma gidiyor yazmýþsýn neden zoruna gidiyorki tek ms senmisin yada tek hasta olan senmisin kimin baþýna ne zaman ne geleceðini ALLAHTAN baþka kimse bilemez o yüzden zoruna gitmesin göðsünü gere gere söyle gün doðmadan neler doðar belki birgün ms hastalýðýnýn çaresi bulunurda bütün mslilerin yüzü güler tabi benimde :-) her þeyi zamana býrak..HEP MUTLU OL GÜLEN YÜZÜN HÝÇ SOLMASIN..

Kalp kirmak o kadar kolay ki bir hata yaparsin hemen kirilir peki ya o kirilan kalbi düzeltmek kirmak kadar kolay midir
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 Temmuz 2020 - 15:33:11