Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
aubagio ve aympra ilaçlarýný alýrken
10 Mays 2024 - 17:00:36 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: aubagio ve aympra ilaçlarýný alýrken  (Okunma Says 16488 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
MouSe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 15

« : 30 Temmuz 2016 - 22:39:13 »

merhaba arkadaþlar. yeni baþlayacaðým bu ilaçlarý eczaneden alýrken herhangi bir ücret örüyormuyuz acaba? bilgisi olan..
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 31 Temmuz 2016 - 13:39:20 »

Bu ilaçlarý size yazan dr açýklayacaktýr. Fampyra yý eczacýlar birliði tarafýndan getiriliyor ve maalesef fiyat farký vererek alabiliyosunuz ancak eczaneden alýnmýyor.
« Son Dzenleme: 31 Temmuz 2016 - 13:59:11 Gnderen: oslem » Logged
MouSe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 31 Temmuz 2016 - 19:01:38 »

teþekkür ederim cevabýnýz için. Ben kortizon ilaçlarý için 100 tl fark ödedim yurdýþýndan gelen pahalý ilaçlar için sürekli ödeyeceðim rakam beni korkuttu açýkçasý
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 01 Austos 2016 - 20:02:07 »

Fampyra konusu yüzünden bir çok ms li arkadaþ sýkýntý yaþadý . Doktorunuz bu konudan haberdardýr tekrar bir konuþun isterseniz
MouSe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 03 Austos 2016 - 01:22:50 »

abagio ilacýný fark ödemeden aldým ama bu ilk aþama ayaðýn alýþsýn aþamasýmý göreceðiz. fampridin yurtdýþýndan gelecekve adresine ulaþtýrýlacak dediðine göre heralde kapýya pos cihazýyla gelmez diye düþünüyorum.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 03 Austos 2016 - 13:13:52 »

Fampyra yerýne muadili bir ilaç yolluyorlar adý zilobe sanýrým bu konuyu dr unuza danýþmalýsýnýz. Aunagio da fark ödemeyeceksiniz hiç
SULTAN
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 52

« Yantla #6 : 03 Austos 2016 - 15:55:22 »

Ilaca yenimi baþladýnýz ?
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 199

« Yantla #7 : 05 Austos 2016 - 09:35:56 »

ben de fiyat farký ödememek için fampyra ile ayný etken maddeye sahip olan zilobe isminde bir ilaç getirtiyorum ankaradan

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 05 Austos 2016 - 09:45:15 »

ilk olarak  fampyra yerine ayný etken maddeye sahip diðer ilacý (zilobeyi) kullanmak istediðime dair dilekçe yazdým, kargoyla dilekçe, reçete ve nüfus cüzdaný fotokopisini ankaraya yolladým ,,ordan da ilaçlarým (zilobe) fiyat farký ödemeden geldi

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 05 Austos 2016 - 13:51:06 »

þimdi fampyra hemþirem aradý,,artýk reçeteleri (zilobe için) Türkiye eczacýlar birliðine göndermemiz gerekiyormuþ, önceden innovex/Ankaraya gönderiyordum

'Þems-i Tebrizi'
MouSe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 07 Austos 2016 - 08:07:49 »

doktor fampridin dedi ama sonra diðer ilaca geçermi bilemiyorum ve ayrýca zilobbeye yalnýzca bu fark içinmi geçme kararý aldýnýz. son ve asýl sorum bu fark ne kadar. ayrýca cevaplarýnýz için teþekkür ederim
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 08 Austos 2016 - 08:20:41 »

Bana T.E.B. ten gelen mesaj;
Sayýn ilgili; Birliðimiz tarafýndan yurtdýþýndan  Fampyra 10 mg 56 tablet isimli ilacýn eþdeðeri Zilobe  10 mg 56 tablet getirtilmeye baþlanmýþtýr.Ýki ilaç arasýnda  1 kutu için 35,5 euro fiyat farký bulunmaktadýr.Özellikle Fampyra isimli ilacý istiyorsanýz 1 kutu için 35,5 euro fiyat farkýný ödemeniz gerekecektedir.Evraklarýnýzý birliðimize gönderirken lütfen hangi ilacý istediðinizi belirtir dilekçenizi de evreklarýnýzla birlikte gönderiniz.

Ben de fiyat farký ödemek istemediðim için zilobeye geçtim. Bu arada rica ederim MouSe ,geçmiþ olsun

'Þems-i Tebrizi'
MouSe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 09 Austos 2016 - 17:46:05 »

daha düzgün yürümek benim çok istediðim þeylerden biridir.  zilobe ile ampyra iliþkisi acaba çin malý -avrupa  iliþkisi gibi bir iliþkimi. ayda bir 35 euro vermek parayý çöpe atmakmý olur.
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #13 : 10 Austos 2016 - 08:48:10 »

tabiki benim de istediðim bu ,yorulmadan daha uzun mesafe yürüyebilmek,,zilobenin fampyra ile ayný etken maddeye sahip olduðu söyleniyor, doktorunuza danýþýn bunu isterseniz

'Þems-i Tebrizi'
selenyum82
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #14 : 16 Eyll 2016 - 03:32:07 »

fampirayý 1 buçuk sene kullanmýþtým.þimdide elimde bulunan 3 kutu zilobenin sonuna geldim..arkadaþlarýmda kullanýyordu bi farký olmadýðýný söylemiþlerdi.bende oyüzden almýþ bulundum,yani deneme yanýlma ..fampiranýn yerini tutmadý senin anlýcaðýn..yarýn hemþiremi arýcam farký ödiceðimi fampira için konuþucam..tisabri kullanýyorum zaten..muadili gerçeðini tutmuyor..paþa paþa ödicez..napalým..
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Mays 2024 - 06:00:13