Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
SERDAR ORTAÇ "MS DEÐÝLÝM" DEDÝ
10 Mays 2024 - 02:59:37 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: SERDAR ORTAÇ "MS DEÐÝLÝM" DEDÝ  (Okunma Says 16084 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« : 12 Nisan 2009 - 19:44:59 »

Serdar Ortaç: MS deðÝlÝm

MAGAZÝN SERVÝSÝ
güncellenme zamaný  27.1.2009

BÝR süredir ayaðýndaki aðrýlar nedeniyle sahnede ayakta durmakta güçlük geçtiðini açýklayan Serdar Ortaç’a, beynin görme, konuþma, yürüme gibi fonksiyonlar üzerindeki kontrol kabiliyetini bozan MS hastalýðý baþlangýcý teþhisi konulduðu iddia edilmiþti.

Önceki gün arkadaþlarýyla eðlenen Ortaç, “MS deðilim. Böyle bir doktor raporu da yok. Ayaðýmdaki aðrýlarla ilgili Niþantaþý’nda bir fizyoterapiste gidiyorum. Tedavim sürüyor, bir sonuç alamazsam son çare ameliyat olacaðým” dedi.   

www.milliyet.com.tr/Cafe sitesinden alýntýdýr       

nurcan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1819

« Yantla #1 : 12 Nisan 2009 - 19:58:02 »

ms den bukadar korkmayaa serdarcýmmm sonra ms olursun alim allah

kýzým iyiki varsýn hayatýmda
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 12 Nisan 2009 - 20:05:54 »

Ms olsa bile, evet ms im demez ki zaten
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #3 : 12 Nisan 2009 - 20:17:55 »

olsa ne olur o kadar kötü bi şeymi bu haberi okuyanlarda ms çok ürkütücü bi hastalık
olarak biliyo sanki bulaşıcı bide ıtır eseni duymuştum ms şüphesi vardı ama degilmişim demişti
gazetede peki kaç yıldır nerede kendileri hiç bi dizide artık yok  serdarıda ilerde görürüz

bilmem yerimidir degilmidir yazıyorum ama ms hastalıgını neden saklıyor bazı arkadaşlar hast gittigimde
bi bayan sadece eşi ve annesinin ms oldugunu bildigini söylamişti bana. bi bayan da sadece kendisinin
ms oldugunu bildigini ailesi ve eşinin haberi olmadıgından bahsetti.iş bulma konusunda olsa anlıcamda
en yakınından neden saklarlar anlamıyorum bunlar galiba kendilerinle barışık kişiler degiller....
« Son Dzenleme: 12 Nisan 2009 - 21:11:46 Gnderen: ZUMRUT » Logged

yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #4 : 12 Nisan 2009 - 21:44:23 »

ya bi insan bu kadar reklam meraklisi olur yani. Reklama giden heryol mübahtir diye düsünenlerden bir buket.
Fato$
Ziyareti
« Yantla #5 : 14 Nisan 2009 - 02:08:11 »

Reklamin iyisi kötüsü olmaz derler ya Kahkaha Kahkaha Kahkaha
aygul
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 98

« Yantla #6 : 14 Nisan 2009 - 02:55:30 »

serdarcým,inkar etmeni kimse hoþ karþýlamýyor.bende þaþkýn aþýklar gibi profil ime resmini koymuþum Kahkaha Kahkaha Kahkaha
« Son Dzenleme: 14 Nisan 2009 - 02:57:41 Gnderen: aygul » Logged
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #7 : 15 Nisan 2009 - 11:59:22 »

Serdar ortaç'ýn sitede olduðunu düþünemiyorum eðlence böl.de alttaki kim olacak--serdar
acaba o nasýl bir konu eklerdi ? karabiberiiimm vur kadehlere hahaha Allah herkezi tüm hastalýklardan korusun
  Kahkaha Kahkaha
aygul
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 18 Nisan 2009 - 22:41:36 »

Serdar ortaç'ýn sitede olduðunu düþünemiyorum eðlence böl.de alttaki kim olacak--serdar
acaba o nasýl bir konu eklerdi ? karabiberiiimm vur kadehlere hahaha Allah herkezi tüm hastalýklardan korusun
  Kahkaha Kahkaha
aman Tanrým..serdar mý site de
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #9 : 18 Nisan 2009 - 23:14:32 »

ßuna en çok sen sevinirsin sanýrým aygul duyduðuma göre serdar'ýn fanlarý arasýndaymýþsýn  Kahkaha Kahkaha
aygul
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 19 Nisan 2009 - 18:14:27 »

ßuna en çok sen sevinirsin sanýrým aygul duyduðuma göre serdar'ýn fanlarý arasýndaymýþsýn  Kahkaha Kahkaha
evet öyleyim :-*fakat bendeniz in daha çok fanýyým Kahkaha Kahkaha Kahkaha
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #11 : 19 Nisan 2009 - 19:43:49 »

ßendenizle ilgili bir söylenti yok varsa sen söle aygul en son benim adým kerime göbek adým neyse ne falan diordu sonradan daha güzel þeyler demiþ olabilir ama ben hatýrlamýorum aygul sen de bir baþlýk aç ßendeniz ms mi gibi falan sansasyonel olsun belkiþ bendeniz cevap verir ha  Kahkaha Kahkaha
aygul
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 20 Nisan 2009 - 01:15:24 »

ßendenizle ilgili bir söylenti yok varsa sen söle aygul en son benim adým kerime göbek adým neyse ne falan diordu sonradan daha güzel þeyler demiþ olabilir ama ben hatýrlamýorum aygul sen de bir baþlýk aç ßendeniz ms mi gibi falan sansasyonel olsun belkiþ bendeniz cevap verir ha  Kahkaha Kahkaha
ALLAH KORUSUN NE MS Ý
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #13 : 20 Nisan 2009 - 08:38:54 »

Allah ßizleri de korusun sen ünlü olan ßendeniz'i düþün allah korusun de ya ßendeniz ne yapayým burda ataklarla boðuþayým dimi  Kahkaha Kahkaha
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #14 : 20 Nisan 2009 - 13:43:40 »

'bendeniz ne ne yapayým' heheheeh

Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

10 ubat 2019 - 11:46:10