Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
egemen idiman? doç.hülya haným? nedersiniz?
20 Mays 2024 - 18:31:14 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: egemen idiman? doç.hülya haným? nedersiniz?  (Okunma Says 13264 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #15 : 29 Haziran 2008 - 15:05:56 »

selam ms hastasý olduðumu erzurumda öðrendim daha sonra tedevi için 9 eylüle gittim ve 1.5 ay boyunca orda kaldým Egemen haným çok iyi bi dr tabi sürekli kendsi ilgilenemesede ekibi de çok iyi serkan bey diðer drlar hepsi çok anlayýþlý ve ms konusunda oldukça iyiler.ben diðer dr bilmiyorum ama egemen haným'ý tavsiye ederim.geçmiþ olsun

spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 26

« Yantla #16 : 01 Temmuz 2008 - 08:52:49 »

çok saðol arkadaþým,bir kaç kez randevu almayý denedim  çok yoðunlar anlaþýlan alamadým,belli bir atka  geçirmediðim için ve nörolojik muayenemdede  bir bulguya rastlanmadý aslýnda ama taip altýndayým ,yalnýz dikkatimi çeken biþi oldu dün sabahtan akþama kadar yüzümün  solyanak ve üstü  dokununca acýyordu hatta akþam üstüne yatamadým  ama  sabah kalktýðýmda  geçmiþti,aslýna bakarsan  çok yoruldum doktor doktor gezmekten  atak olmadanda  sadece plaklarla karar veremiyolar biliyosun þuan  için  o plaklar  yokmuþ gibi davranýcam bir süre,ms'e takýldým gözümü unuttum ayrýca glokom hastasýyým ben hemde  en afillisinden, 3 ane damla kullanýyorum anla yani...tavsiyen  için  çok saol
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #17 : 01 Temmuz 2008 - 11:58:04 »

eðer dokuz eylülde tedeviye baþlarsan her pazartesi ms polikýliniði var hastalýðý takip açýsýndan çok faydalý birþeyin olmasada önceden tlf bile randevu alýp gidebiliyosun zaten onlar da muayeneden sonra tekrar gün veriyorlar.takip etmeyi býrakmýyolar yani.ben randevu falan almamýþtým direk hastahaneye gitmiþtim.yüzündeki uyuþmada ms ten olabilir ama atak deðil demekki hemen geçmiþ sende eminim biliyosundur geçmezse atak olarak kabul ediliyor.bende böyle ufak tefek þikayetlerimi anlattýðýmda çok telaþlanma sonuçta bi hastalýða sahipsin ve kendini arada sýrada hatýrlatacak demiþti serkan bey.çok geçmiþ olsun

spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 26

« Yantla #18 : 02 Temmuz 2008 - 12:48:02 »

yorumlarýn ve ilgin için  çok saðol ilk fýrsatta gitmeye çalýþacaðým..
selcuk
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

GÜLMEK EN ÝYÝ ÝLACTIR:)

« Yantla #19 : 03 Temmuz 2008 - 00:02:46 »

tekrar gecmiþ olsun inþallah ii olursun arkadaþým...

nedeni kötü ama iyi yaþa:)
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Mart 2022 - 06:22:51