Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Buðday suyu
10 Mays 2024 - 10:40:18 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Buðday suyu  (Okunma Says 16144 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
kurtef
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 55

« Yantla #15 : 06 Mart 2008 - 00:56:44 »

Arkadaþlar ben polemiðe girmek istemiyorum bu konularda...Aþaðýya yazacaðým sorulara kafa yormak isteyenler beni muhatap almadan cevap ararlarsa cok sevinirim...

Ms hastalarýnýn sayýsýndaki hýzlý artýþýn nedeni ne olabilir?

20-40 yaþ aralýðýndaki insanlar yakalanýr denmesine raðmen yaþ ayrýmý gözetmeksizin yayýlmasýnýn sebebi ne olabilir?

Hastalýðýn tarifini yaparken T hücrelerinin saldýrýsý denen bu hastalýðýn herkeste cok farklý etkiler oluþturmasý nasýl açýklanabilir? (Hastalýklar herkeste ayný þekilde baþlar geliþir ve sonucuda ayný olur)

Hastalýðýn sebebini ve sýnýrlarýný çizemeyen týp otoriteleri baþka fikirlere karþý bilimselliði yok ibaresini bu kadar rahat kullanmasýnýn sebebi ne olabilir?

5 yýllýk beteferon (içerðinde baðýþýklýk sistemini baskýlayan etken maddeler) tedavilerinin ardýndan doktorlarýn hastalarýna baðýþýklýk gücünü artýran imuneks isimli besin takviyesini önermesiyle ortaya cýkan celiþki nasýl acýklabilir?

Beni muhatap alan lütfen cevap yazmayýn !

Bu arada son klinik muayenemizde babinski bulgusunun ortadan kalkmasýna þaþýran prf dr hareketlerini gormenizi isterdim..

Herkese acil þifalar dilerim...

xesrax
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 15

« Yantla #16 : 06 Mart 2008 - 10:32:20 »

ALLAHIM KAFAM KARIÞTI YAAA. DURUM BÖYLEYSE NE RANTLAR DÖNÜYO BÝZÝM SAÐLIÐIMIZ ÜZERÝNDEN PARA KAZANANLAR GÜVENEREK GÝTTÝÐÝMÝZ DOKTORLAR MI ? OFFF DELÝRCEM..... Ney Ney
muhammet kaya
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 360

NE OLCAK BAKALIM

« Yantla #17 : 06 Mart 2008 - 12:20:26 »

evet budaysuyunu duydum 
 Kahkaha Kahkaha Kahkaha

seni adýnada sevin dim  iþallah daha ii olursun

Sen benim icin bir nefes,
sen benim icin bir umut ,
Istanbul benim icin bir cennet,
Istanbul benim icin bir sen
ve sen o cennetin icinde bulunan lanetli bir hazine...
kurtef
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #18 : 06 Mart 2008 - 23:46:49 »

Selin sana tavsiyem buðday suyuna devam etmen ama tamamen tedavi edebileceðini açýkçasý sanmýyorum ama kendini iyi hissedeceðini düþünüyorum..XesraX arkadaþým olaya bir açýklýk getireyim kafanýz fazla karýþmasýn...Ben bizim doktorlara kýzgýn olmamýn sebebi onlarýn kartel ilaç þirketlerinini güdümünde mesleklerini icra ettikleri düþüncesi deðil...Bizim doktorlar zurnada delik bile deðiller, benim kýzdýðým nokta BÝLÝMSEL araþtýrma yapmamalarý, bu konulara kafa yormamalarý, ilaç þirketlerince masraflarý karþýlanan kongrelere katýlýp, amerikan týp endüstrisince (Týpla ilgili bilim adamlarýnca deðil) dayatýlan ilaçlarý ve tatbik biçimlerini gelip hastalara dayatmalarý...Ben prf la ilaçlar üzerine konuþtuðumda bu Ýnterferonlar (Betaferon®, Avonex®, Rebif®) ile Glatiramer Acetate (Copaxone®) grubu ilaçlarýn içerinde Kortizol, kortikosteroidler (kortizon) vitaminler, antibiyotiklerden oluþtuðu yönünde idi...Bu ilaçlar yararsýzdýr demiyorum ama kesin tedaviye dönük deðil, zaten sonuçlarda ortada, ataklarýn sayýsýný azaltmaya yönelik bir tedavi ama o konuda bile bir standart saðlanabilmiþ deðil...Onun için xesrax arkadaþým uyguladýðýn bir tedavi varsa, ne sizin nede diðer arkadaþlarýn tedavileri konusunda herhangi bir tereddüt yaþamalarýný istemem... Ama ilaç þirketlerine  ve doðrudan veya dolaylý iþbirliði içinde güvenme konusunda bir þüphe taþýyýn derim...Herkesin tedavisinde baþarý ve þifa diliyorum...

aþaðýdaki linki okumanýzý tavsiye ederim...

www.turkcelil.com/modules/smartsection/item.php?itemid=353 - 74k -

bizim konumuzla alakasý yok ama aþaðýdaki linkide okumanýzý tavsiye ederim...

www.milliyet.com.tr/2007/05/25/cumartesi/cum04.html - 32k -

www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2001/09/18/yazidizi/yazidizi1.html - 25k -

erol
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 51

« Yantla #19 : 06 ubat 2009 - 15:35:45 »

Merhaba ben Erol bende bir MS hastasýyým.Eþinizin CAPtedavisi uyguladýðýný okudum. Bende ayný tedaviyi düþünüyorum.Fakat merak ediyorum acaba daha kötü olur mu.Þu anda ayaktayým zor da olsa yürüyorum.Eþinize geçmiþ olsun, umarým CAPtedavisi çok iyi gelir. Hepimize geçmiþ olsun.En yakýn zamanda yanýt verirseniz çok sevinirim.
kurtef
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #20 : 07 ubat 2009 - 01:37:22 »

EROL BEY TEDAVÝMÝZ DEVAM EDÝYOR SONUÇLAR OLUMLU, ANCAK ZOR BÝR TEDAVÝ...KESÝN SONUCA ULAÞMADAN YAZMAYI DÜÞÜNMÜYORUM ESASINDA...
erol
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 51

« Yantla #21 : 07 ubat 2009 - 17:12:16 »

Merhaba.Sn. Kurtev verdiðiniz cevap için çok teþekkür ederim.
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #22 : 08 ubat 2009 - 21:31:06 »

mrb.arkadaþlar....buðday kürünü prof.dr.ibrahim saraçoðlu nun kanal d de bulunduðu bir programda dinledim....ve kullanmaya baþladým;) 1 avuç anadolu buðdayý ný yarým litre suda 7 dakika haþlýosun... soðuduktan sonra yarýsýný sabah aç karnýna yarýsýnýda öðlen içiyosun....1 ay süre ile kullanýlacakmýþ...ben, ms in neden olduðu psikolojik durum bozukluðuna iyi geliyor die duydum....kullanmakta bi sakýnca yok ve yapýlýþý çoook basit....þifasý allah tan...
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #23 : 19 ubat 2009 - 22:10:59 »

bende iki aydr kullanýyorum ewet kuvvet veriyo devamlý içmeyi düþünüyorum
nasýlsa bi zararý yok

Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 Mays 2021 - 11:16:44