Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
BÝR EGZERSÝZ ALETÝ HAKKINDA YARDIM
03 Mays 2024 - 03:49:46 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: BÝR EGZERSÝZ ALETÝ HAKKINDA YARDIM  (Okunma Says 19605 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
MatematikS
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 122

« Yantla #15 : 16 Nisan 2010 - 14:14:46 »

fýzýk tedavýye gýttýgýmde bende kullanmýstým o elektýrýklý sadecek pedallardan fýse taktýgýnda hýz ayarýný kendýnýz ayalýyorsunuz sadece ayaklarýný ustuýne koyuyorsunuz eger fýzýk tedavý merkezýnde varsa yararlý olacagýný dusunuyorum adem abý
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #16 : 16 Nisan 2010 - 20:55:17 »

Sevgili adem öncelikle seni özledik bunu belirtmek isterim arkadaþým.Bahsettiðin alet inþallah yardým eder
bacak hareketlerine ve adým atmana.Seni böyle suskun görmek istemiyoruz site olarak.Sohbetini ve þiirlerini
özledik.Geliþmelerden haberdar et bizi.Saðlýk,sevgi ve dualar seninle olsun daima.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #17 : 17 Nisan 2010 - 20:09:53 »

Güzel sözlerin ve dileklerin için çok teþekkür ederim Aysun...Gönlündeki sýcaklýk ve enginlik her yeri kaplasýn inþallah...
Pazartesi gelecek hayýrlýsý artýk.. 

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #18 : 20 Nisan 2010 - 20:42:59 »

<a href="http://www.dailymotion.com/swf/xd0ppy&amp;related=0" target="_blank">http://www.dailymotion.com/swf/xd0ppy&amp;related=0</a>

Evet arkadaþlar... Pazartesi egzersize baþladým. Bugün iþden gelip egzersizimi yaptým ve alelacele bir video hazýrladým. Yayýnda göreceðiniz aksaklýklar için þimdiden özür dilerim Kahkaha

www.ademdemir.blogcu.com
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #19 : 20 Nisan 2010 - 21:03:53 »

Adem hayýrlýsý olsun.Ayaklarý çalýþtýrmak için iyi bir egzersiz aleti gibi gözüküyor.Ýnþallah faydasýný
görürsün.Kolay gelsin sana arkadaþým...
« Son Dzenleme: 22 Nisan 2010 - 20:06:16 Gnderen: aif.dvn » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #20 : 20 Nisan 2010 - 21:04:52 »

VADEMIR INSALLAH FAYDASINI GORUCEKSIN BU ALETIN,  BUARADA VIDEO COK BASARILI OLMUS
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #21 : 20 Nisan 2010 - 21:30:45 »

Hayirli olsun Adem.Bu arada bazi yerlerinin ayagini acittigini söylüyorsun, sana tavsiyem aleti kullanacigin zaman ayagina bir terlik veya ayakkabi giy.Böylece ayagina baski yapan yerler seni rahatsiz etmezler. 
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #22 : 22 Nisan 2010 - 11:33:05 »

Hayýrlý olsun yararlý olur inallah sevgiyle
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #23 : 22 Nisan 2010 - 12:37:25 »

hayýrlý olsun Adem inþallah fayda verir ...

Mslidostlar facebook
murat-m
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 595

« Yantla #24 : 22 Nisan 2010 - 13:32:24 »

ADEM FAYDALI BÝR ALET. EVDE YÜRÜYÜÞ BANDI YADA DIÞARDA BÝSÝKLET SÜRMEK GÝBÝ. ÝNÞALLAH FAYDASINI GÖRÜRSÜN ARKADAÞIM. SAÐLIKLA KAL.     
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #25 : 23 Nisan 2010 - 12:01:46 »

Hayýrlý olsun arkadaþým inþallah memnun kalýrsýn

vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #26 : 24 Nisan 2010 - 02:34:01 »

Hepinize çok teþekkür ederim arkadaþlar... Dizlerimdeki kireçlenmeler gitsin, kaslarýmýn tembelleþmesini engellesin onlarý bile büyük baþarý sayacaðým. Ha bir de egzersiz yaparken Cem Karaca'dan "bindik bir alamete gidiyoz kýyamete" dinlemek çok güzel oluyor... 

www.ademdemir.blogcu.com
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #27 : 26 Nisan 2010 - 11:14:28 »

hayýrlý olsun inþallah faydasý olur bide haftada 1-2 gün birkaç saat yüzebilsen dahada faydalý olur tavsiye ederim.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #28 : 28 Mays 2010 - 12:28:29 »

hayýrlý olsun inþallah faydasý olur bide haftada 1-2 gün birkaç saat yüzebilsen dahada faydalý olur tavsiye ederim.
ahhh ahhhhh keþkeeee, ama nerdeeee 

www.ademdemir.blogcu.com
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #29 : 12 Ekim 2010 - 16:33:14 »

1- elektirikle çalýþtýðýnda deðiþik hýz ayarlarý ile bisiklet çevirme hareketi elde edilebiliyor ve manuel kullanmakta mümkün.
2- ayaklarý büyük olanlar sorun yaþayabilirler çünkü ayaklarýn pedaldan kaymamasý için  kullanýlan yapýþkan bantlý ayak kemerleri biraz kýsa kalmýþ.(benim ayaðým 43 numara ve genelde þiþ)
3- pedallarýn üzerinde ayaðýn kaymamasý ve masaj yapmasý maksadýyla konmuþ çýkýntýlar mevcut ama bunlar beni rahatsýz etti. (pedallarý süngerle kaplayýp kullanabildim)
4- yavaþ seviyelerde kullanmak sýkýcý oluyor hýzlý seviyede de bulunduðu yerden kaymaya baþlýyor. halý v.b. zeminde kullanmak zor bu sebeple sert zeminde kullanmak ya da arkasýna destek koymak gerekiyor.
5- kendi baþýna hareket etmekte zorlananlar (benim gibi) bir baþkasýna ayaklarýný pedala koydurduktan ve yapýþkan bantlý ayak kemerlerini kapattýrdýktan sonra kumanda ile istediði hýz seviyesinde çevirme hareketini elde edebilirler (ileri ya da geri yöne ayarlanabiliyor).kumandadan zaman hýz ayarý yapmak, harcanan kalori gidilen mesafeyi görmek mümkün.

bahsettiðim sorunlar halledilebilir þeyler düzenli kullanýmla faydalý olacaðýna inanýyorum.ben maalesef çok düzenli kullanamadým.ben kullanmak istdiðimde evdekiler uygun deðildi, onlar yardým edecekleri zamanda ben iyi deðildim.

ürünü inceleyip satýn alabileceðiniz adres
http://www.dunyapazarlama.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85571&ttype=Reviews#pt

www.ademdemir.blogcu.com
Sayfa: 1 [2] 3   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

19 ubat 2019 - 12:34:47