Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Bir üzüntümü sizlerle paylaþmak istiyorum
02 Mays 2024 - 22:20:50 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2 3   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Bir üzüntümü sizlerle paylaþmak istiyorum  (Okunma Says 22872 defa)
0 ye ve 3 Ziyareti konuyu incelemekte.
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« : 04 Nisan 2010 - 00:34:40 »

:(Tam 9 aydýr büyük bir üzüntü ve boþluk içindeyim,sizlerle paylaþýrsam belki biraz hafifleyebilirim diye düþünüyorum.
Geçtiðimiz ramazan ayýnýn ilk günleriydi ki babamýn mide kanseri olduðunu öðrendik maalesef 4.evredeymiþ,iyileþmesi için herþeyi yaptýk ama sanýrým veda vakti geldi sevgili babamýn,onu yataðýnda 40 kiloya kadar inmesini acýyla yaþadým,biliyorum ayrýlýk çok yakýnda kendimi hazýrladýðýmý söylesemde,38 yaþýnda olsamda hala babamýn küçük kýzý gibi hissediyor bu ayrýlýðý kabullenemiyorum.
Her telefon çaldýðýnda korkuyor ve açmak istemiyorum.
Rabbim bizi sevdiklerimizden ayýrmasýn,ben yanýnda deðilken babam son nefesini vermesin,bütün duam ve dileðim bu,
Sizlerden tek isteðim caným babamdan dualarýnýzý eksik etmeyin ne olur caným arkadaþlarým.
Saðlýcakla kalýn.....

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #1 : 04 Nisan 2010 - 02:00:35 »

Çok büyük geçmiþ olsun çisem acýný paylaþýyor üzüntüne ortak olduðumu belirtmek istiyorum elden birþey gelmiyor bol bol dua etmekten baþka.Ben babamý 13 yaþýmda kaybettim ilik kanserinden seneler önce o kadar acý çekiyordu ki gözümün önünde dua etmek zorunda kaldým Allahýma daha fazla acý çektirmesin diye bir evlat babasý bir an önce vefat etsin diye dua edermi ama Allah çektirmesin inan o kadar zorki üzülsekte geri getiremiyoruz umarým düzelir herþeyin hayýrlýsý olsun
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #2 : 04 Nisan 2010 - 07:58:37 »

Sizleri çok iyi anlýyorum ablalarým. ALLAH güç, kuvvet, sabýr versin Çisem dualar sizle olsun.Dilek abla ayný þeyleri ayný tepkileri her insan veriyor mu bilemiyorum sadece ayný þeyleri bende yaþadým ve öyle anlar oluyor ki öyle dua etmekten baþka çare olmuyor gerçekten ablacým. ALLAH güç, sabýr versin.
« Son Dzenleme: 04 Nisan 2010 - 08:01:53 Gnderen: A-Plus » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 04 Nisan 2010 - 09:29:35 »

Çok geçmiþ olsun Çiþem Üzülmemek elde deðil bu vedaya kendini hazýrlamakta kolay deðil ama acý çekmesin insallah dualarýmýz hep seninle ve babacýgýnla:(  Allah yardýmcýnýz olsun...
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 04 Nisan 2010 - 09:40:29 »

Saðolun arkadaþlar benimle acýmý paylaþtýðýnýz için.
Haklýsýn Dilekduygu insan artýk bitsin bu acýlarý diye dua ediyor,aramýzda kalmayacak en azýndan daha fazla çekmesin,bir bebek gibi oldu ama asla caným yanýyor demiyor sadece çocuklarýmý her zaman görmek istiyorum diyor ve sürekli gülümsüyor
Basit bir gripte ölüyorum ben diye inleyen babam sadece gülümsüyor bu da benim çok canýmý acýtýyor.
Saðol A-Plus benimle üzüntümü paylaþtýðýnýz için hepinizden ALLAH razý olsun.Teþekkür ederim öslem haklýsýn alýþtýrmam gerek kendimi 
Teþekkür ederim can arkadaþlarým

ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #5 : 04 Nisan 2010 - 11:15:00 »

Allah rahmet etsin topraðý bol mekaný cennet olsun arkadaþým yaþ kaç olursa olsun anne baba varlýðý hep güç verir insana hatta biraz büyük konuþayým evlat varlýðý bile o kadar güven vermiyor insana rabbim sabýr versin
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #6 : 04 Nisan 2010 - 12:31:08 »

Sevgili çiþem geçmiþ olsun.Allah babacýðýna ve sevdiklerine güç versin.Ýnþallah hayýrlýsýný versin Rabbim
onun için.Ben de babamý 6 sene evvel kaybettim,acýsý hala yüreðimde.Ama emin ol ki sevdiklerimizle bir
gün gelecek birarada olucaz.Sonsuz hayatýmýzda Rabbim bizleri ayýrmasýn.Baba kokusu,o kocaman yürek
hiç unutulmuyor ve unutulmaz da.Saðlýk,sevgi ve dualar sizlerle olsun.
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #7 : 04 Nisan 2010 - 15:38:25 »

cok gecmis olsun arkadasim, ama unutmaki birgün hepimizin gidecegi yer orasi. Kolay olmasada sevdiklerimizden ayrilmak herkese zor geliyor, ama eldende birsey gelmiyor. Sen kendini buna kaptirma yoksa daha kötü olursun. Unutmaki Günes aksamlari batiyor ve her tarafi karanliga boguluyor ama  tekrar Sabah oluyor ve hayat yeniden basliyor.
Fato$
Ziyareti
« Yantla #8 : 04 Nisan 2010 - 16:16:37 »

Cok büyük gecmis olsun cisem.Bu durum karsisinda ALLAH'im kolaylik ve sabirlar versin...Yinede hicbirzaman ümit kesilmez,yaradanim aci cektirmesin kimseye... Cok güclü ve kuvvetli olmalisin 
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 04 Nisan 2010 - 22:49:30 »

Saðolun arkadaþlar bütün iyi dilekleriniz ve dualarýnýz için,yanýmda olacaðýnýza adým kadar emindim,öylede oldu hepinize çok ama çok teþekkür ederim,iyi ki varsýnýz

yigit
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #10 : 04 Nisan 2010 - 22:51:25 »

Rahmetine Sual Olunmaz Yüce Rabbim Babana inþallah þifa verir.Geçmiþ olsun burda size düþen kendinizi býrakmadan dimdik babanýz yanýnda ona destek olmanýzdýr.Sabýrlar diliyorum.
denvil67
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 43

« Yantla #11 : 05 Nisan 2010 - 00:07:53 »

insallah dualarýmýz hep seninle ve babacýgýnla  Allah yardýmcýnýz olsun...
adinisenkoy
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 435

« Yantla #12 : 05 Nisan 2010 - 00:58:21 »

allahdan ümit kesilmez ...iyileþir.
EkiN
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

Benden Baþka Bir Ben Daha yok Bende...

« Yantla #13 : 05 Nisan 2010 - 01:08:07 »

HER anýný onunla geçirmen  eminim sanada huzur vericektir .....

Rabbim Nebu dünyada Nede diyer alemde çektirmesin .....

Budünyada çektikleride Günahlarýnýn kefareti olur inþallah....

Rabbim sana ve tüm sevenlere sabýr versinn....Amin...
kaan1
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 37

« Yantla #14 : 07 Nisan 2010 - 09:18:14 »

Rabbým yar ve yardýmcýnýz olsun yasamak her kadar hak ýse olmekte o kadar hak týr

BIZ AÞKI EROSTAN DEÐÝL , MEKKE LÝ BÝR YETIMDEN ÖÐRENDÝK
Sayfa: [1] 2 3   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Temmuz 2021 - 20:32:05