Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

merhaba.ms beni bitirirmi sizce
17 Mays 2024 - 15:07:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: merhaba.ms beni bitirirmi sizce  (Okunma Says 5513 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nurdan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 20 Kasm 2009 - 00:34:28 »

hiç ümitsiz olmadým ama yinede içimde þüpheler var.bana destek olcak biri var mý?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 20 Kasm 2009 - 00:36:54 »

Merhaba

Aramýza hosgeldin nurdan .Hiç böyle düþünme MS seni bitirmez , ne zamandýr ms sin bilemiyorum ama sadece artýk kendine daha çok dikkat ediceksin ve doktorunla irtibatýný koparmayacaksýn hiç.Unutma ki moralde çok önemli böyle umutsuzluklara kapýlma lütfen,bizler her zaman burada yanýndayýz...
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #2 : 20 Kasm 2009 - 01:39:36 »

merhaba nurdan, merak etme ya bu ms öyle sanildigi kadar zalim degil. Bende mse yakalandigimda sonum yakin herhalde diye düsünüyodum ama nerdeyse 20 yil olcak, beraberce yasayip gidiyoz iste.Moralini bozma sakin ha sonra baska hastaliklarada firsat verirsin.Ms öldürmüyo ama biraz süründürüyor o kadar.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #3 : 20 Kasm 2009 - 14:17:23 »

merhaba nurdan,
geçmiþ olsun aramýza hoþgeldin korkma ms birþey yapmýyor tabi sende dikkat etmelisin 20 yýldýr bitmedim ben eðer bitirse çoktan biterdim Kahkaha sýkma canýný hayat herþeye raðmen güzeldir acil þifalar dilerim sevgiyle
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #4 : 20 Kasm 2009 - 16:02:03 »

Farzedelim ki ms deðiliz; acaba sorunsuz bir hayatýmýz mý olacaktý ? Her günümüz eðlenceyle, mutlulukla mý geçecekti acaba ? Mücadele edecek zorluklarýmýz sýkýntýlarýmýz hiç olmayacak mýydý ?
     Eðer etrafýmýza gören gözlerle bakabilirsek cevabý bulmak çok kolay bence. Ýster saðlýklý, ister özürlü olsun insanlarýn türlü sýkýntýlarý var. Her ikisinde de pes etmeyen, mücedeleye devam eden hedefine ulaþabiliyor. En zor olan durum mücedelesini tek baþýna yapanlar için olsa gerek fakat þunu da gördüm ki Allah imtihan ettiði zorluklarý aþabilmemiz için bizlere yardýmcýlar da gönderiyor, kolaylýklar da veriyor. Sahip olmadýklarýmýza üzülmek yerine elimizdekilerden kuvvet alýp mücadele etmek en doðru yol olsa gerek...
     Ms seni bitiremez, sen pes etmediðin sürece. Hepimizin zaman zaman daraldýðýmýz, týkandýðýmýz zamanlarý oluyor ama yeniden yola devam ediyoruz, týpký senin devam ettiðin gibi... Ýçimizi dökebileceðimiz, bizi anlayan dostlarýmýz var ve yanlýz deðiliz... herþey gönlünce olsun...

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
murat-m
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 595

« Yantla #5 : 21 Kasm 2009 - 14:03:20 »

NURDAN ARAMIZA HOÞGELDÝN.
MS ÝLE KARDEÞ KARDEÞ YAÞAMAYI ÖÐRENÝP YAÞAMINA BÝRAZ DAHA DÝKKAT EDERSEN
PROBLEM YOK BU HASTALIK VE GETÝRDÝKLERÝNÝ ÇÖZERSÝN. BÝRDE ÝNANCINI SAKIN HA SAKIN YÝTÝRME.
KENDÝNE ÝYÝ BAK 
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #6 : 21 Kasm 2009 - 23:08:33 »

Sevgili Nurdan öncelikle geçmiþ olsun.Aramýza hoþgeldin.MS seninle bundan sonra süregelecek bir hastalýk ve onunla birlikte yaþamayý öðrenecek,kabulleneceksin.En önemlisi MS konusunda uzman bir dr un kontrolü
altýnda yaþamýna devam etmen,dengeli ve düzenli bir beslenme programý uygulaman,durumuna uygun egzer
sizleri uygulaman,uyku ve dinlenme,iþ konusunda gerekli düzenlemeleri yapman ve stres yaratan olaylardan mümkün olduðunca uzak durup olaylara daha ýlýmlý bir þekilde yaklaþman olacaktýr.Problemlerini,paylaþmak
istediklerini bizlere yazabilirsin.Elimizden geldiðince yanýndayýz.Saðlýk,sevgi ve dualar bizlerle olsun daima.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

04 Nisan 2020 - 09:02:46