Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YARDIM FONU.....
03 Mays 2024 - 05:25:25 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Anket
Soru: Siz bu fikre nasýl bakýyorsunuz?
olumlu - 16 (94.1%)
olumsuz - 1 (5.9%)
Toplam oy: 15

Sayfa: 1 [2] 3   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YARDIM FONU.....  (Okunma Says 20081 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #15 : 11 Eyll 2009 - 23:28:16 »

bir defaya mahsus yapýlacak bir iþ olduðunda bir sorun çýkacaðýný sanmam. toplanacak tutar belki az belki çok fazla olur.bu da bize hüsran ya da yeni projeler için umut olarak sonuç getirir. bu düþüncemiz çok takdir edilecek bir þey ama bu iþ sürekli olacaksa aklýma gelen dikkat edilecek bazý hususlarý sýralamak istiyorum.

-- bu tür parasal hareketlerin vergi ve yasal baþka engellerini etüd etmek için mali müþavirler, valilikler v.s ilgili yerlerden bilgi alýnmalý
-- olayda para söz konusu olacaðý için hem güven hem de sorumluluk paylaþýmý açýsýndan kurulacak bir komisyonla iþler yürütülmeli
-- ortaya bir proje konmalý, anahatlarý ve detaylarý bir iþleyiþ þemasý halinde sunulmalý
-- suistimale açýk kapýlar kapatýlmalý, yardým yapýlacak durumlar süresi ve kriterleri iyi belirlenmeli
-- devamlýlýk esas alýnacaksa sadece site içerisinde kalacak bir organizasyon olup olmayacaðýna karar verilmeli (dýþardan gelecek yardýmlar için)

þimdilik bu kadar. bunlarý her iyi ve samimi bir þekilde tartýþýrsak saygýn bir yardým kuruluþu bile olabiliriz.veya arkadaþlar arasýnda para toplayýp bir seferlik birisine yardým yapma giriþiminde bulunmuþ bir grup insan oluruz. yapacaðýn anketin sonucu hedefimizi belirleyecek.kolay gelsin özlem..

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 126

KiÞiSêL ÑêYiM VãRKi iLêTiM ôLSûÑ

« Yantla #16 : 11 Eyll 2009 - 23:57:57 »

adem abi þuanki amacýmýz bi kardeþimizin okumasý için burs saðlamak oda ayda 150-200 civarý biþe olacak okadar teferruata gerek yok bence

êÑ BûYûK FêLãKêT GûÑãHLãRýÑ ãÐýRLýÐý ãLTýÑDã êZîLêRêK ûMîTSîZLîÐê DûÞMêKTîR
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #17 : 12 Eyll 2009 - 00:18:34 »

adem abi þuanki amacýmýz bi kardeþimizin okumasý için burs saðlamak oda ayda 150-200 civarý biþe olacak okadar teferruata gerek yok bence

amaç sadece buysa özlem yeni bir baþlýk açsýn, ayda 10 TL vermeyi taahhüt edecek 20 kiþi özlemle irtibata geçer olay biter hýzlý ve net çözüm 

www.ademdemir.blogcu.com
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #18 : 12 Eyll 2009 - 00:21:16 »

yanlýþ anlaþýlmasýn yeni baþlýk altýnda yardým yapacaklarýn kendini afiþe etmesini kastetmiyorum. yeni konuda durumun ayrýntýlarý güven telkin etmesi için belirtilir. yardým edecekler özleme özel mesaj yoluyla ulaþýrlar

www.ademdemir.blogcu.com
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #19 : 12 Eyll 2009 - 01:30:37 »

Þuan þekillendirmeye çalýþýyoruz bu fikri  hep beraber.Ben buyuk paralardan bahsetmiyorum  kým ne kadar gondermek isterse bir hesapta toplanýr bu pýnar a ayda 200 lira olarak iletilir.Hesap hareketleri herkes tarafýndan görülebilicek þekilde siteyede eklenebilir yada herhangi baska bir þekilde  suan bunu bilmiyorum.Sadece sesli düþünüyorum
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #20 : 12 Eyll 2009 - 01:45:28 »

düþünmek güzel ama kýzcaðýz bayram sonu okula baþlayacak ve en kýsa sürede bunu bi neticeye ulaþtýrmak lazým

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #21 : 12 Eyll 2009 - 01:55:58 »

yýldýrým baskýyla olmaz bu ýyýce planlanmalý bu aceleye gelýcek býsey degýl .Pýnar her turlu okuluna baslýycak býz býseyler yapmaya calýsýyoruz ama duzgun sekýlde ýlerlemesý ýcýn planlamalýyýz
pinarhan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #22 : 12 Eyll 2009 - 10:05:47 »

Öncelikle herkese hassasiyetinden dolayý teþekkür ederim.
    Bu kýz derneklere neden baþvur muyor diye düþünenler olabilir açýklamak istiyorum.Geçen sene betaferona yeni baþladým baþlarda çok kötü yaptý derslere devam edip sýnavlara giremediðimden ortalamam 2.60 dan 1.50ye düþtü ve sonra dondurdum.Derneklere baþvurmak için ortalamanýn en az 2 olma þartý var.Burda arkadaþlara sordum burs veren tanýdýklarý vardýr diye, bunu düþünmüþler saolsunlar.Sizin de dediðiniz gini 200bana yetio, fazlasýný alýp da harama girmek istemem.
    Ayrýca Sakarya Üniversitesi Ýþletme Fakültesi 3.sýnýf öðrencisiyim.Hastalýðýmý, öðrenciliðimi, maddi durumumuzu hepsini isteðiniz doðrultusunda belgelendirebilirim.(ya bu arada sizin gibi hassas kalpli insanlarla tanýþtýðýma nerdeyse ms olduðuma sevincem Bana sorusu olan varsa burdan mesaj atabilir.
    Teþekkürler

aldýrma gönül
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #23 : 13 Eyll 2009 - 09:04:38 »

neden olmasýn...birazda manevi hava olarak birde hatim indirseydik ya vatanýmýz,milletimiz,þehitlerimiz,ölülerimiz,hastalarýmýz...tüm insanlýk için....

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
pinarhan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #24 : 13 Eyll 2009 - 09:38:14 »

ben bi iki cuz alabilirim ama hatim tamamlanabilr mi?

aldýrma gönül
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #25 : 13 Eyll 2009 - 15:59:28 »

Evet arkadaþlar olayýn hukuki boyutu var,internet üzerinden ne þekilde olursa olsun para toplamak suçmuþ bir dernek olmadýðýmýz için .Bir þikayette ben çok sorun yaþarým yani .Pýnar a destek olmak isteyenler direk pýnarla görüþmeli yada yine bana yazabilirler .
deniz*
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5329

« Yantla #26 : 13 Eyll 2009 - 16:17:55 »

Haklýsýn Özlem bu siteyi sevmeyen insanlar olduðunu sürekli bozulan sohbet odasýndan anlamak çok kolay.O yüzdende madem suçmuþ anýnda seni þikayet ederler canýný çok sýkarlar senin.
« Son Dzenleme: 13 Eyll 2009 - 16:25:31 Gnderen: deniz* » Logged
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #27 : 13 Eyll 2009 - 16:20:23 »

olabilir deniz abla iyi fikir

pinarhan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #28 : 13 Eyll 2009 - 18:01:06 »

Kimsenin benim yüzündem zorda kalmasýný istemem... Düþünmüþ olmanýz da yeterdi. Öyle böyle ben üiversiteyi bitirmek de kararlýyým burs çýksýn yada çýkmasýn.Allah bi türlü yardým eder istemek baþarmanýn yarýsý ya benim 2 senem zaten bitti geriywe kalan 2 sene de biter inþ

aldýrma gönül
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #29 : 13 Eyll 2009 - 20:14:42 »

Çok güzel düþünmüþsünüz arkadaþlar ama adem abimizin de dediði gibi zor durumda kalmamak için gerekli bilgiye sahip olmalý ve hazýrlýlý olmalýyýz. Öðrenciliðin nekadar zor olduðunu çok iyi biliyorum. Bir destek gurubu oluþturup pýnarýn sýkýntýsý çözüle bilir bende bu destek gurubunda seve seve olurum. Umarým en kýsa zamanda çözülür 

Sayfa: 1 [2] 3   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 ubat 2019 - 06:15:17