Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

birsey sorcam arkadaþlar
17 Mays 2024 - 10:52:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: birsey sorcam arkadaþlar  (Okunma Says 8595 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« : 16 Eyll 2008 - 15:44:29 »

mrb arkadaþlar biliyorsunuz ben hamileyim.8 hafta sonra doðum yapacaðým.ms hastalarý nasýl doðum yapýyor doktorlar ne öneriyor?sezeryanmý yoksa normal doðummu?doktorum beni ms doktoruna yönlendirdi onlara soracakmýþým.26 sýnda randevum var ama önce size sormak istedim.beni aydýnlatýrmýsýnýz?þimdiden çok tþk ederim arkadaþlar.
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #1 : 16 Eyll 2008 - 20:34:36 »

normal doðum vücudu yorduðu için atak riski artýyo epidural anesteziden drlar çekiniyo ama bence en iyisi sezeryanla doðum yapmak tabi en iyisini yine dr un bilir umarým saðlýkla mutlukla büyütürsün bebeðini ama cinsiyetini hiç yazmadýn merak ettim

nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #2 : 16 Eyll 2008 - 23:41:34 »

mrb.suzan...bende normal doðum ms riskini artýrýr diye düþündüðüm için sezeryan tercih etmiþtim...dr la konuþtuðumda farketmez ms e bi etkisi olmaz normal doðumun demiþti...ama sezeryan benim tercihimdi;) ALLAH tamamýna erdirsin caným...bebeðini saðlýklý bi þekilde büyütmeyi nasip etsin....sevgiler;)
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 17 Eyll 2008 - 11:09:38 »

Suzancým Allah bebeðini saðlýklý bir þekilde kucaðýna almayý nasip etsin inþallah.Genelde dr lar sezeryaný
tercih ediyor,çünkü normal doðum vücut için bir travma teþkil ediyor ve biz MS hastarýnda atak riskini arttýr
dýðý için tercih edilmiyor.Yine de en iyi bilgiyi dr un verecektir.Saðlýk,sevgi ve dua ile kal daima
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 17 Eyll 2008 - 14:24:08 »

tþk ederim arkadaþlar.kamuscum bebeðim erkek olacak allahýn izniyle.yazmamýþmýyým?bu bilgiyi nasýl kaçýrdým bilmiyorum valla .çok heyecanlýyým inþ saðlýklý bir þekilde doðumumu gerçekleþtiririm.bebeðimi kucaðýma alýrým(allahýn izniyle)
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #5 : 17 Eyll 2008 - 16:46:34 »

inþallah herþey istediðin gibi olur 

@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #6 : 18 Eyll 2008 - 11:07:09 »

hayýrlý olsun suzancým.ne derler Allah bir avazada kurtarsýn benimde 24. haftada ama nasýl sabýrsýzlanýyorum bi bilsen.eminimki bilirsin benim doktorum sezaryan dedi.normal doðumdaki kasýlmalar beyine zarar verebilirmiþ riske atmanýn anlamý yok dedi.bende seve seve kabul ettim   

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 18 Eyll 2008 - 11:30:52 »

bilmezmiyim arzucum bende öyle sabýrsýzlanýyorum senin gibi.inþ benim doktorda sezeryan der çünkü çok korkuyorum normal doðumdan.birde benim bebeðin eþi aþaðýya inmiþ biraz tehlikeli yani normal doðumda.inþ biþey olmadan dünyaya gelir bebeðim.önüme bir çok engel çýkýyor bakalým hayýrlýsý.bir taraftan böbreði büyüyor bir taraftanda eþi aþaðýya inmiþ bakalým daha neler olacak.hakkýmýzda hayýrlýsý.allah senide bir avazada kurtarýr inþ
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #8 : 18 Eyll 2008 - 13:01:02 »

Suzan ve Arzu umarým hiçbir sorun olmadan bebeðinizi kucagýnýza alýrsýnýz
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 18 Eyll 2008 - 16:49:04 »

inþ özlem inþ.öyle zormuþki anlatamam.tþk ederim bu arada
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #10 : 18 Eyll 2008 - 23:45:38 »

suzancým bende bilmeyerek sezeryan oldum hatta kayýnvalidem tepki bile göstermiþti benim istediðimi düþündü.her neyse narkoz konusunda pek bilgim yok ama ben tüm vücüdum uyutulmuþtu yani tamamn uyudum bazýlarý doðumlarýný seyretmek için sadece belden aþaðý uyutturuyor.doðumum çok rahat ve sorunsuz geçti dahasý 2.günü iþimi görmeye baþladým yalnýz tabiki þunu hatýrlatýrým ilk 6 ay atak riksi fazla ben 11.ayda atak geçirdim ve bebeðimi emziremedim ondan sonra.benden sana tavsiye bol bol emzir.inþallah böyle bierþey olmaz caným.
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 19 Eyll 2008 - 13:08:52 »

inþ olmaz dadaylý.bebeðim için herþeyi göze alýrým ben.ne gerekiyorsa onu yapmalýyým.inþ benimkide sorunsuz geçer.hayýrlýsýyla bebeðimi kucaðýma alýrým.doktorlarda ilk 6 aydan sonra atak geçirmen yüksek olasýlýk dedi.inþ öyle birþey olmazda bebeðimi iyice besleyebilirim.sonra olursada olsun annem yanýmda o bakar benim yerimede.ama emzirmem için saðlýklý olmalýyým bir süre en azýndan.bilgileriniz için çok tþk ederim.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #12 : 21 Eyll 2008 - 14:25:04 »

inþallah aminn..suzancým ve özlemcim 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Austos 2018 - 17:38:04