Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ms ve askerlik
02 Mays 2024 - 17:56:22 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ms ve askerlik  (Okunma Says 20857 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #15 : 18 ubat 2008 - 22:03:11 »

ya biþey sormak istiyorum..
ben askerliðimi ne olursa olsun yapmak istiyorum.. hastalýðýmý belirtmezsem anlarlarmýki 
yada anlasalar bile mutlaka muafsýnmý derler..  Ney
fzt_fatih
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #16 : 19 ubat 2008 - 22:48:34 »

ben muayene oldum normal zamanda askerlik yapamazsýn ama seferberlik halinde yapabilir yazýyordu ama gecen eve bi kagýt gelmiþ mahkemeye cýkýyormuþum arkadaþlar sizden birinede bu oldumu oldu ise bana cevap verirmisiniz???
þimdiden teþekkürler (4 martda mahkemeye cýkacam ne olacak bilmiyorum:()
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #17 : 21 ubat 2008 - 16:09:12 »

Bir hafta önce ayný eziyeti bende yaþadým.önce kayseri askeri hastanesi ordan etimesgut askeri hastanesi ordan da gata.tabi bu bir cümleyle anlatýlmaz ya.tabi ankarayý hiç bilmemenin werdiði sýkýntý.bi de askeri terimler.garantinaya gidecekmiþim.o da ne acaba?çok þaþýrmýþtým.biyerde de garantina yazsa o da yok..neyse iþleri hallettik ve de tahlilleri yaptýrdýk ama mr a bir ay sonraya randevu verdiler.tekrar ayný sýkýntý.Arkadaþlar aranýzda çürük deil de spor yapamaz alan olmadý mý? acillllll cevap bekliorum....

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #18 : 29 ubat 2008 - 15:59:00 »

yorumlarý okudum da ne güzel mr çektirmeden muaf alanlar mr'ý 1 ay sonrasýna randevu alanlar ohh ne güzell. ben 4 ay sonrasýna mr randevusu  aldým ve bu 4 ay sonunda geçti. 2 martta geldiyo artýkýn Kahkaha hayýrlýsý neyse o olsun. þu sýralar muaf raporu bekleyenler fazla ümitlenmeyin derim. çünkü sahte rapor alanlar vs bi sürü þey üst üste gelince çok didikliyorlar. muaf olacak olanýda 1 sene sonrasýna erteliyorlar. mr çekileyim detaylarý gene yazarým buraya Karizmatik

Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #19 : 23 Nisan 2008 - 17:06:16 »

mr sonucunu aldým. sonrasýnda heyete gitdim. askerliðe elveriþli deðildir dendi ve askerliðide burada bitirmiþ oldum. 3 ve üzeri atak geçirenler direk muaf ediliyor. 3 ün altýnda olanlar ise bir sonraki yýla erteleniyor.

ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #20 : 24 Nisan 2008 - 16:38:34 »

blackened
arkadaþým valla ben yaptým askerliði
ama bi komutaným vardý beni askerlik yaptýðýma bin piþman etti neyse o özel konu Kahkaha
yani arkadaþým en ufak sorun olmaz ms hastalarýnýn hepside tabiri caizse kaportalar saðlam ondan biþey olmaz saklýya bileceksen ms teþhisini. en ufak sorun çýkmaz. tabi büttün sporlarýda yapmakda var unutma
bence eðer bir bedensel özürlülüðün varsa boþ ver yapma
her kese (tabi bana da:D) geçmiþ olsun dileklerimle

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #21 : 24 Nisan 2008 - 18:29:29 »

onu düþündüm. zaten öylede yapacaktým  ama benim duktor benden daha düþünceli çýktý. tanýyordu askeri hastahanedeki doktoru. buna haber verip benim iþleri karýþtýrdý. sorada sonuç böyle oldu. ama doðru olanda buydu galiba. çünkü 2 ataðýmda ayaklarýmdan oldu. ve kalýcý bi hasar verdi.o  eðitimleri  yapamazdým sanýrsam  Masum hakkýmýzda hayýrlýsý olsun..

ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #22 : 24 Nisan 2008 - 19:21:39 »

evet metin hayýrlýsý neyse o olsun derim bende her zaman valla þahsen ben ms hastasý olduðumu bilseydim o komutanýn elinde askerlik yapmazdým mecburen yaptým ama neyse vatanýma milletime yaptým boþ ver komutaný kiþiye takýlmamak lazým genel olarak düþündüðümde iyi yaptým iyikide yaptým diyorum. neyse geçen geçmiþte kaldý herkese(tabi bana da:D) geçmiþ olsun dileklerimle

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
ahmkara
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #23 : 10 Nisan 2012 - 23:27:00 »

Devlet hastanesinden raporumu aldim, ancak raporda sonuc olarak "1 atak ve 2 bulgu ile olasi MS" deniliyor. Bu askerlik curuk raporunda sorun olur mu? "Olasi MS" ne demek?

2 bulgu sanirim lezyonlar ve BOS sonuclari.

Askerliðe elveriþli deðildir raporumu aldým, detaylar için:
http://www.mslidostlar.com/forum/index.php?topic=6198.msg114173#msg114173
Adiqe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« Yantla #24 : 28 Austos 2012 - 17:10:15 »

arkadaslar anladýðým kadarýyla askerlikten genel itibariyle muafýz. ben lisans eðitimimi yeni tamamladým þuan iþ arýyorum, askerliðimse tecilli.. ben iþlemlerimi halledip askerlikten muaf olduðum zaman iþ hayatýnda olumsuz bir durumla karþýlasabilirmiyim. yani cv'mde askerlik durumu muaf olmasý bi sorun teþkil etcek mi.. böyle bir sorun yaþayan varmý?
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #25 : 25 Nisan 2013 - 02:23:50 »

ya biþey sormak istiyorum..
ben askerliðimi ne olursa olsun yapmak istiyorum.. hastalýðýmý belirtmezsem anlarlarmýki 
yada anlasalar bile mutlaka muafsýnmý derler..  Ney

vay be yaptým geldim, 2 sene geçti bile yav askerde ataðýn a sýný geçirmedim hatta askerlik kararýný aldýðým andan itibaren yaklaþýk 1 yýl geldim 2 ay sonra atak geçirdim Kahkaha aslýnda güldüðüme bakýlmasýn. trajikomik.
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 Haziran 2022 - 06:56:04