Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS Dernek Toplantýsý günü
05 Mays 2024 - 07:17:54 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS Dernek Toplantýsý günü  (Okunma Says 2986 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« : 04 Kasm 2007 - 20:29:09 »

ikinci kez toplantýya gittim ve üye oldum, yýllýk 85 lira... aylýk ben yasaklý kelime gibi sigarayada bu kadar para veriyorum... burada daha önceden tanýdýðým arkadaþlardan Evrensel, Hacer ve Yeþimde vardý, daha önce orada tanýdýðým arkadaþlarda vardý... dr Taner Seleker, benim doktorum Feray hanýmýn eþiymiþ... ilaçlarýn þu yüzde 30-40 veya 70 korumasý hakkýnda biraz bahsetti, onlar epeyce hoþuma gitti... bir ilaç %99 koruyabilir, ama bir insanýn iþine yaramayabilir ve o onun için %0 koruma saðlamasý gibi, %30 korur ve kullananýnda iþine yararsa onun için %100 korur anlamýna gelir... bu çok basit, ama ms ile çok fazla uðraþmak, düþünmek, her halde en zararlý þeydir bir ms li için...

resim, müzik, tiyatro gibi organizasyonlardan bahsedildi birazda... resim yapmaya bile fazla gelenlerin olmamasýndan, resim yapanlarýn bile yaptýklarý resimlerin sergilendiðinde gelmemesinden konuþuldu.... sosyal, iþ yaþamýnýn mümkün olduðunca sürdürmenin yine beyin için en yararlý þey olduðundan bahsedildi... þarký sözleri ezberlemek bile ne yararlý þey... sonra resim yapmakda ellerin titremesinden yakýndý bir arkadaþ, dr. bunun çözümü içinde en önemli þeyin yine çalýþmak olduðunundan bahsetti... titriyorsa resim yaparken kaçmak deðil ýsrarla belki devam etmeli... sonra sms vs. ile ilgili basýlan kaðýtlarýn pekde fazla daðýtmaya gönüllü kimse olmamasýndan vs... sms gelirlerininde beklenenden oldukça düþük olduðundan, istenilen gelirin epeyce altýnda bir gelir oluþtuðundan bahsedildi... ben bir afiþ ve epeyce kart aldým...

sonra Evrensel ve Yeþimle birlikte birþeyler yemek için oturduk biraz dýþarda... Evrensel ingilizce kursuna baþlamasýndan bahsetti ve artýk hafta sonlarý kurs olmadýðý için sýkýldýðýndan yakýndý... ne güzel þeyki artýk evrensel pazartesinin gelmesini sabýrsýzlýkla bekliyor... sonra derneðin pek fazla birþey yapmadýðýndan vs. bahsedildi, ama orada sizler neden öneri getirmiyorsunuz, neden birþeyler söylemediniz bugün dedim... çünkü sizlerden de fikir bekliyoruz denilmiþti, ama kimseden ses çýkmadý bugün...

neyse iþte kýsacasý ben hayatýmda ilk kez bir derneðe üye oldum ve býrakmayacaðýmda...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Mays 2019 - 23:40:05