Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Kendimi cok kötü hissediyorum:(
14 Mays 2024 - 08:14:01 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Kendimi cok kötü hissediyorum:(  (Okunma Says 8959 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« : 07 Eyll 2007 - 15:37:35 »

Arkadaþlar þuan da kendimi felaket kötü hissediyorum,biraz önce iðne mi oldum.vucudumun her yeri aðrýyor dünden kalma ne kadar hassaslaþtým böyle ne sevinci nede üzüntüyü kaldýrmaz oldum...Kötüde grip olmuþum offf
Hayat iþte diyorum hep biþekilde kendime moral vermeye calýþýrken benliðimi kaybediyorum...
Aðlamak aslýnda cok güzel bir duygu ama kimi zaman o göz yaþlarýmý icime akýtýyorum.Farkýndayým aslýnda bu hüzünde bitcek,þuan kendime yenik düþtüm.
Ailem beni böyle görsünler istemiyorum cünkü onlar benim yüzümden cok acý cektiler,onlar icin hep gülüyorum  beni öyle deli dolu neþeli görünce onlar cok mutlu oluyorlar.
ne garip hayat, insanlar kimseye artýýk bir anlam veremez oldum.
bana dua edin biran önce bu sýkýntýdan kurtulayým.

@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #1 : 07 Eyll 2007 - 16:05:48 »

caným benim nolur topla kendini ve sakýn unutma arkadaþým
HER KARANLIÐIN SONU MUTLAKA AYDINLIKTIR
GÜNEÞ BATAR VE SONRA TEKRAR DOÐAR 
hepimiz hayatý bazen karanlýk oluyor.bende o kadar kötü günler yaþadýmki ama þimdi herþey çok güzel.Allah hiçbirimizin bu gününü aratmýsýn.Herþey çok güzel olacak arkadaþým bana ve bu gerçeðe inan lütfen 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #2 : 07 Eyll 2007 - 17:29:38 »

Cerencim sen ßunlarýn üstesinden gelebilecek bir yapýya sahipsin lütfen biraz moral diyorum . ßurda birlikte genelde sevinçlerimizi paylaþtýk ama üzüntülerimizi de paylaþacaðýz ßirbirimize destek olacaðýz. Hepimiz arasýra sýkýntýlý anlar yaþarýz ama önemli olan bu anlarý yara almadan atlatabilmektir deðil mi ceren ? Gerçi sen bu anlattýklarýmýn hepsinin farkýndasýn ve en kýsa sürede ßu durumu atlatacaðýna inanýyorum. Dualarýmýz seninle cerencim gülen yüzünü fazla özletme olur mu  Kahkaha
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #3 : 07 Eyll 2007 - 18:23:03 »

Ceren her insanýn hepimizin zaman zaman böyle dönemleri oluyor. Bunu unutma arkadaþým sana özel bir durum olduðunu düüþünme.... Ama gel sen herkesden güçlü yine gül:)) bir sen daha yokki.. bu durumun uzun sürmesi seni yýpratýr... Geçecek arkadaþým herkese oluyor. Allah hepimize huzur baðýþlasýn..

Arzu'ya katýlýyorum Ceren güneþ doðudan doðar:PPPPPP huzur seninle olsun. yüzünde tebessüm eksik olmasýn.
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #4 : 07 Eyll 2007 - 19:15:34 »

her ms li gerektiðinde on kaplan gücünde olurmuþ... eminim sen sadece kendin olarak bile pek çok þeyi aþabilirsin...
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #5 : 07 Eyll 2007 - 23:02:28 »

canýmsýn;ne olur kendini üzme.inan bu durumu bende zaman-zaman yaþýyorum.toparlanmakta senin elinde biliyorsun...önce moral sonra bunu tüm benliðinle hissetmek  ve doyasýya gülmek;caným benim ; sana yazacak biþey bulamýyorum ama üzülmeni istemiyorum ne olur güzel düþünelim ; hayata güzel bakalým ve mutlu olmak için elimizden  geleni yapalým. çünkü bizler özeliz di mi?
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #6 : 07 Eyll 2007 - 23:17:10 »

Aman ceren kendini koyverme sakin. Önemli birseyin yoktur insallah, eger birsey lazim olursa buradayiz biliyorsun. Bol c vitaminli meyveler ye, limonlu cay felan ic. Yani yazin ortasindada grip olmak anca bizim aklimiza gelirdi. Sen gribini halletmeye bak öncelikle gerisini hic dert etme, kendine iyi bak.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #7 : 07 Eyll 2007 - 23:22:55 »

Herkese cok ama cok teþekkür ederim.iyi dilekleriniz icin saðolun.inþallah biran önce iyileþirim bu durumu mu hic sevmedim,iyi olmak icin elimden geleni yapýyorum.inþ... düzelirim
Allah hepinizden razý olsun arkadaþlar.
sevili38
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #8 : 08 Eyll 2007 - 09:05:07 »

ceren haným size kýzdým geçen günki konuþmamýzda ne konuþmuþtuk artýk moralim çok iyi kendimi iyi hissediyorum diyordun biþeyleri anladým diyordun þimdi ne oldu kendini biran önce topla sende biliyorsun ki moral çok önemli.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #9 : 08 Eyll 2007 - 21:33:04 »

Caným arkadaþým evet herþey konuþtuðumuz gibi zaten ama oldu iþte bende anlamadým  ve inþallah biran önce toparlanýrým.kýzma bana sevgicim,saðlýcakla kal desteðin icin teþekkürler.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #10 : 09 Eyll 2007 - 13:45:53 »

Sevgili Cerenim grip ve iðnenin etkisi üstüste gelmiþ sanýrým.Sakýn kendini býrakma hemen.Grip için ilaçlarýný al ve moralini bozma hemen.Zaman zaman tabi ki hepimizin caný sýkýlýyor ama sakýn çok uzun sürmesin tamam mý caným.Bir an önce iyi ol ve tekrar gülümse bizlere.Geçmiþ olsun.Seni çok seviyoruzzzzz
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #11 : 10 Eyll 2007 - 11:30:08 »

cerencim geçmiþ olsun aman moralini yüksek tut geçici aðrý bunlar gribi atlatýnca geçer. bizide üzme hadi bakalým gülmeye devam 

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #12 : 10 Eyll 2007 - 15:28:36 »

ablacým ve kivo abi saðolun þimdi biraz daha iyim þükürler olsun.sizleri seviyorum ms  bana sizin gibi özel insanlarý tanýmama sebeb oldu ben þikayetci deðilim.Allah'ma binlerce kez þükürler olsun herþey icin iyi dilekleriniz icin teþekkürler.saðlýcakla kalýn 
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 ubat 2021 - 00:44:55