Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ocrelizumab tedavisi
16 Mays 2024 - 20:58:52 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ocrelizumab tedavisi  (Okunma Says 8465 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sosyolog
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 06 ubat 2017 - 20:20:18 »

Ocrelizumab adlý ilac tedavisi hakkýnda bilgisi olan var mýdýr
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 06 ubat 2017 - 20:37:52 »

Daha Türkiye ' ye gelmedi sanýrým bekleyen çok kiþi var bu ilacý ppms e göre bir ilaç diye duydum.
sosyolog
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 06 ubat 2017 - 21:36:03 »

Daha Türkiye ' ye gelmedi sanýrým bekleyen çok kiþi var bu ilacý ppms e göre bir ilaç diye duydum.

Ben ilacýn araþtýrma çalýþmasýna katýlacaðým da çevreniz de böyle bir ilaç araþtýrmasýna katýlan var mi
sosyolog
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 06 ubat 2017 - 23:29:32 »

Araþtýrma çalýþmasýna katýlacaðým derken. Bu ilaç turkiye de sýnýrlý sayýda ma hastasýna araþtýrma amaçlý uygulanacak. Doktorum da çalýþmaya katýlabileceði mi söyledi. Ancak yan etkileri korkutuyor. Bu nedenle sordum cevrenizde var mi bu çalýþmaya katýlan diye
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 07 ubat 2017 - 13:09:24 »

Yanetkiler konusunda bilgi sahibi deðilim ama çalýþmaya katýlýrsanýz sýký takip edilirsiniz.Ama katýlmayý kabul etmemekte elinizde
talebeee
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #5 : 03 Mart 2017 - 08:40:46 »

Türkiyeden katýlan iki kiþi biliyorum bu çalýþmaya. Zaten ilaç inþallah bu ayýn sonunda abd'de de onaylanacak, piyasalarda çýkmaya baþlayacak. Çoðu insan bu ilacý bekliyor. Enjekte þeklinde alýnýyor. olumlu etkileri olduðu çalýþmalarla gösterilmiþ. Özellikle ppms için ilk bir ilk olacak.
sosyolog
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 08 Mart 2017 - 19:55:45 »

Ýlaç serum þeklinde veriliyor. Öncesinde alerjik reaksiyon olmamasý için baþka bir ilaç uygulanýyor. Bahsettiðiniz bu iki kiþi ne kadar süredir alýyor tedaviyi
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

14 Aralk 2023 - 17:14:43