Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Felc?
16 Mays 2024 - 13:18:26 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Felc?  (Okunma Says 5484 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ayþenur
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« : 06 ubat 2017 - 19:36:37 »

Merhaba
Ms ile ilgili makaleleri okurken bi yazida karsilasmistim. Bir prof ms'in kucukken gecirdigimiz su cicegi ile alakali olabilecegini yazmisti. Baska bi yazida da kisa sureli olan felclerinde etkileyebilecegini okumustum. (Yazilari nerde okudugumu hatirlamiyorum bulursam burda paylasirim) Ilk gittigim doktorda kucukken felc gecirip gecirmedigimi sordu. Aranizda eskiden felc geciren ya da su cicegini cikartirken sorun yasayan var mi? Ben de ikisi de var. Acaba ms icin bi etken olabilir mi?
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #1 : 07 ubat 2017 - 09:41:38 »

ben felç geçirmedim ama çok aðýr su çiçeði çýkarmýþtým..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 07 ubat 2017 - 13:07:50 »

Bu etkileri hiç duymamýþtým.Ben felç geçirmedim su çiçeðinde de bi sýkýntý yoktu
DEVRÝMM
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #3 : 12 ubat 2017 - 00:24:44 »

Merhaba,
benim doktorumda bana ayný soruyu sormuþtu bende hayýr demiþtim ama evde anlattýðýmda annem ben küçükken birden bire bir rahatsýzlýk geçirip birkaç gün yürüyemediðimi ve birkaç ayrý doktora götürdüklerini  söyledi birkaç gün sonra tekrar yürümüþüm ama bende hatýrladým aylarca iðne omam gerekmiþti ,sebebini anlamamýþlar ozamanlar ,birdaha da böyle bir rahatsýzlýk geçirmedim.Yalnýz þunu söyliyim ben kesin MS tanýsý almadým takip ediliyorum ,yanlýþ yönlendirmek istemem.
bugra26
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

Hayata asla karamsar bakma

« Yantla #4 : 16 ubat 2017 - 20:45:57 »

Felç denir mi bilmem ama 5-6 yaþlarýnda sað dizimin sebepsiz yere kilitlenerek kývrýlmaz hale geldiði ve zamanla geçtiðini hatýrlýyorum. Bu 3-4 kez farklý zamanlarda oldu, birçok kez doktora gittik ama hiçbir sebep bulunamadý. Geçtiðinde de unutuldu gitti. Su çiçeðini de orta halli 12-13 yaþýnda geçirdiðimi hatýrlýyorum.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Mays 2024 - 20:24:06