Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ms li miyim ?
17 Mays 2024 - 00:28:59 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ms li miyim ?  (Okunma Says 9949 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Safiyye
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« : 12 Ekim 2016 - 13:19:25 »

Slm arkadaþlar
Baþ aðrýsý þikayetiyle ilk önce kbb ye gittim yoðun bir sinüzit vardý tedavi oldum sinüzitim geçti fakat baþ aðrýþarým gecmeyince noroloða gittik oda mr istedi mr da 3 yerde plaklara rastlandý fakat ms teþhisi koyamadý þu anda 34 yaþýndayým baþ aðrýsý dýþýnda hiç bir bulgu yok beminle ayný durumda olan var mý
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 12 Ekim 2016 - 15:00:58 »

Bu durumu yasamadým ama duydum. Sadece plak olmasý ms teþhisi koydurmaz en önemli bulgu klinik tablo yani kendini nasýl hissettýðin.
Safiyye
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 12 Ekim 2016 - 15:12:52 »

Kendimi iyi hissediyorum 34 yaþýndayým hep hareketli ve enerik biriydim bu yaþýma kadar da baygýnlýk hissi uyuþma vs hiç birini yaþamadým sadece geçmeyen baþ aðrýlarým vardý mr çektirmemin sebebide baþ aðrýlarýmdý
Ben de bu iþtem bir þey anlamadým ileri tetkik isteyecekler
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 12 Ekim 2016 - 19:38:24 »

Nerdensiniz ve hangi hastanede takip ediliyorsunuz bilmiyorum ama içinizin rahat etmesi için ms ile ilgilenen bir nöroloða gitmenizi öneririm
Safiyye
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 12 Ekim 2016 - 20:06:57 »

Oslem teþekkürler norolog araþtýrýyoruz en kýsa sürede gidicez
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 12 Ekim 2016 - 20:52:59 »

Araþtýrma hastanelerinde ms polikliniði bulunur .Bulunduðunuz ili söylerseniz bizlerde söyleyebiliriz
Safiyye
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 13 Ekim 2016 - 12:37:46 »

Arkadaþlar ilginiz için teþekkürler istanbul dayým
Cengizhan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #7 : 13 Ekim 2016 - 13:08:47 »

Mrb arkadaþlar, Abilerim, Ablalarým ben Erzurum dan 19 yaþýndayým 8 ay önce hastaneye gidip geldim teþhis koyamadýlar 5 ay önce konuldu teþhis ilk olarak 10 gün pulse tedavisi aldým ardýndan betaferon iðneye baþladým yalnýz ilk dozda vücudum alerjik reaksiyon tepki verdi döktü vücudum vurmam için ýsrarcý oldu doktorlarým ve bende vurunca farklý bir yan etki verirmi diye sordum onlarda nefes kesilmesi morarma olacaðýný söylediler ve bende vurmadým 2 ay tedavi görmedim þuan da copanox baþlandý doktorum AKSEL SÝVA ve doktorumdan çok memnunum þuanda belimden sývý almak için girdiler baya þiddetli baþ Aðrým var ben Cengizhan
Safiyye
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 13 Ekim 2016 - 16:09:58 »

Cengizhan çok geçmiþ olsun acil þifalar diliyorum ..ben ilaçlar konusunda bilgisizim ama  bilgisi olan arkadaþlar en kýsa sürede eminim  yardýmcý olurlar
Cengizhan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 19 Ekim 2016 - 02:38:30 »

Safiye çok teþekkür ederim yüce Rabbim cümlemizi bu zorlu sýnav dan baþarýyla geçmemizi nasip eylesin .
Cengizhan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 19 Ekim 2016 - 02:45:30 »

Safiyye abla Ýstanbul Medica týp merkeziyle görüþ Aksel SÝVA doktorun ismi ona görün bence ben onu tavsiye ederim sana tekrar geçmiþ olsun .
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #11 : 19 Ekim 2016 - 20:58:57 »

Ýstanbul da tanýnmýþ birkaç ms uzmaný hoca var evet.Hepsi konuya çok hakim ve güvenilir dr lar.BOS alýndýktan sonra bol su içmek aðrýný hafifletebilirdi, kusura bakma neolur geç gördüðüm için.Umarým daha iyisindir
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #12 : 17 Kasm 2016 - 11:01:36 »

yeni gördüm yazýyý..safiyye haným,ablamda da çok baþ aðrýsý vardý..onda da plak çýktý mr ýnda. ama ms teþhisi koyulmadý..ablamýn migreni varmýþ sadece umarým senin ki de ms deðildir.

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

04 Temmuz 2023 - 01:32:51