Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
avonex olanlarýn dikkatine
16 Mays 2024 - 09:30:10 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: avonex olanlarýn dikkatine  (Okunma Says 6647 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« : 11 Haziran 2009 - 16:03:49 »

Merhaba arkadaþlar.
benim eþim her hafta avonex iðnesi oluyor. Geçenlerde birden þunu fark etti. Popodan vurulduðu zaman yan etkileri nerdeyse hiç olmuyor aðrý kesici olmadan günü atlatýyor. Özelikle kolardan vurulduðu zaman yan etkisi çok oluyor o gün genelde 2. aðrý kesicisini almak zorunda kalýyor. birde iðne olduðu gün sýcaksa yan etkisi çok az oluyor. Ama üþüyecek kadar soðuksa yan etkisi çok oluyor.

Bu iðneden vurulan arkadaþlar sizinde böyle oluyormu ? Þimdiye kadar fark etmediyseniz bir dikkatli takip edermisiniz sizdede ayný sonuç oluyor mu ?  sonuçlarýda burada paylaþýrsanýz memnun olurum...
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #1 : 11 Haziran 2009 - 20:44:58 »

evet bende hep kalçadan oluyorum ve daha rahat kol ve bacaktan hiç olmadým 2 sene boyunca
arya
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #2 : 12 Haziran 2009 - 17:13:46 »

merhaba... 4 aydýr avonex kullanýyorum ve çok hassas bir cilde sahip olduðum için morarmaya karþý her hafta iðne yerimi deðiþtiriyorum... bir hafta kalçadan vurulursam, sonraki hafta bacak, sonraki hafta kol... sadece kalça bölümümüzde daha fazla kas olduðu için iðne yapýlýrken daha az aðrý hissediyorum... onun dýþýnda yan etki konusunda bir fark görmedim bu güne kadar... iðnenin yan etkisinin ne olacaðý tümüyle o haftayý nasýl geçirdiðime baðlý... eðer o hafta yorulduysam ya da üzülüp sýkýldýysam biraz daha aðýr geçiriyorum... yok eðer rahat bir hafta yaþadýysam ben de o günü aðrý kesici almadan atlatabiliyorum...
*seyhan*
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #3 : 12 Haziran 2009 - 20:34:21 »

ARKADAÞLAR HERKESTE FARKLI YAN ETKÝSÝ OLUYO BENDE ÖNCE PETOFORONLA BAÞLADIM ÇOK YAN ETKÝLERÝOLDU ACÝLE KALDIRDILAR DR KESTÝ COPAX BAÞLADI ODA ALERJÝ YAPTI AVONEX BAÞLADIM ODA BETOFORON GÝBÝ AÐIR YAN ETKÝ YAPTI ÞÝMDÝ YENÝ ÇIKACAK OLAN TABLETTEN BAÞLIYCAKLAR
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #4 : 14 Haziran 2009 - 13:07:40 »

ben 3 yýldýr avonex kullanýyorum..ilk günümden beri hiç bi yan etki yasamadým sükürler olsunki...ben 3 yýldýr devamlý bi sag bi sol kalça olarak iðnemi oluyorum..hiç kol bacak falan denemedim..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 14 Haziran 2009 - 19:37:43 »

Ben avonex olmaya yeni baþladým daha.Bacak üstünden yaptým iðnemi.Ýleriki günlerde deneyimlerimi
sizlerle paylaþýrým inþallah...
Jizzle
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #6 : 16 ubat 2017 - 00:55:26 »

Meraba ben hastalýðýmý cok yeni ogrendim bugun ilk defa avonex i kullandim 1 2 saat sonra titreme üþüme oldu cevremdekiler psikolojik dedi ama ates dusurucu aldim bi sure sonra gecti böyle bi yan etki goren varmi varsa hep böyle mi oluyor
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Nisan 2024 - 00:18:42