Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
BULUÞMAYA HERKES DAVETLÝ ...
15 Mays 2024 - 10:58:09 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: BULUÞMAYA HERKES DAVETLÝ ...  (Okunma Says 5028 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 21 Haziran 2007 - 21:24:40 »

Merhaba Arkadaþlar,

Yevren arkadaþýmýz almanya dan geldiðinde ayarladýðýmýz buluþmanýn tarihinde bir deðiþiklik yaptýk.Daha çok arkadaþýmýz bizlerle beraber olabilsin diye. Hepinizi bekliyoruz...

1 TEMMUZ 2007  PAZAR GÜNÜ , ATAKÖY 5.KISIM KAVAKLI CAFE PARK TA (Ataköy camisi yaný)

SAAT 14:00 ÝTÝBARÝYLE ....

Belirlediðimiz yer düz giriþli ve kavak agaçlarýnýn arasýnda bir cafedir arkadaslar
« Son Dzenleme: 27 Haziran 2007 - 11:44:21 Gnderen: oslem » Logged
sinann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 32

« Yantla #1 : 21 Haziran 2007 - 22:25:20 »

özlem öncelikle teþekkür ederim çok iyi bi seçim tabiki daha çok arkadaþ gelebilir ozaman iyi karar vermiþsin saygýlar orda olucam 13:00 itibari ile
GonuL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 484

« Yantla #2 : 22 Haziran 2007 - 21:35:13 »

Bir buluþmada MALATYA'da ayarlasýnýzda þu genç annenizi sevindirseniz çocuklarým.
Hele birde Kayýsý festival tarihine denk gelirse deðmeyin keyfimize olur inanýn.
Kalýcak yer sorun olmaz ben misafir hanemiz ve Üniv. Yurdundan ayarlama yaptýrabilirim.
Her yýl Agustos ortasýna gelecek þekilde Cuma'dan baþlýyor ve Pazar gecesi bitiyor.
Tam tarihi öðrenince veririm sitede. Þifa niyetine olur hepimize inanýn. Ben burada çok daha iyi oldum 4 yýldýr. Artýk tesadüfmü yoksa Moralmi bilmem ama bildiðim birþey varsa Kayýsý çoookkk güzel bir lezzet valla...
Sevgilerimle kalýn, Ýstanbul'da beni anýn olmazmý Ney
Ben orada olacaðým Gönülden hemde..
(Gülhane Parkýndaki Ceviz Aðacý olmaya Çalýþtým okulyýllarýmca..)

Her Engel Yaþam Koþullarýmýzý Daha Ýyileþtirecek Bir Fýrsattýr..
sinann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 32

« Yantla #3 : 25 Haziran 2007 - 16:22:34 »

gönül kalbimizdesin yanýmýzda olmasanda bizde isterdik bütün ms liler biyerde toplansýn ama malatya da olan ms lilerle bi buluþma gerçekleþtire bilirsiniz sevgiyle kalýn ve çok tþk ederim arkadaþlarýmýn adýna kalýcak yer bile ayarlýyosunuz saygýlar inþ oda olucak..
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #4 : 26 Haziran 2007 - 21:02:17 »

Arkadaþlar buluþma saatini sýcaklar dolayýsýyla 14.00 olarak deðiþtirdik.Tarih ve yer ayný.Gelebilecek herkes gelir inþallah!Görüþmek üzere!
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

14 Mart 2024 - 12:12:11