Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bizede gelir inþallah kýsa zamanda
16 Mays 2024 - 00:14:43 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bizede gelir inþallah kýsa zamanda  (Okunma Says 7022 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« : 13 Haziran 2007 - 18:30:15 »

.
« Son Dzenleme: 15 Temmuz 2007 - 15:25:01 Gnderen: ilhan » Logged
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 13 Haziran 2007 - 18:36:08 »

ÝNÞALLAH GELCEK BEN ÝNANIYORUM VE ÜMÝTSÝN OLAN MS LÝ ARKADAÞLARIM ÝÞTE BUNLAR ÜMÝT VERÝCÝ UFUKTA MS KESÝN CÖZÜM GÖRÜNÜYOR ABÝCÝM ELLERÝNE SAÐLIK TEÞEKKÜRLER.....
SEVGÝ ÝLE KAL..
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #2 : 14 Haziran 2007 - 09:11:49 »

Bilindigi gibi MS te bagisiklilk sistemindeki  hatali T hucreleri ve onlarin aktivasyonlari myeline zarar veriyor. Patolojik T hucreler uzerine ilk arastirmalar 20 yil once baslamis, ilk on yil sorunlarin tanimlanmasi, nelere sebep  oldugu falan arastirilmis halen bu arastirmalar kollara ayrilmis olarak devam ediyor. Sonraki 10 yil
nasil tedavi edilebilir arastirmalarina ve ilac arastirmalarina yonelmis. MS asisi olarak bilinen Neurovax, Tovaksin gibi T hucre asilari gelistirilmis II ve III. faz denemeleri devam ediyor. Bunun gibi gelecegin MS tedavisi olarak gorulen T hucre tedavileri icin gelistirilen ilaclardan biri de RTL 1000 dir. Biomuhendislik calismasi olarak tanimlanan RTL 1000 nin islevi hatali T hucrelerinin aktivasyonunu bloke etmek,
durdurmak boylece myeline verdigi zarari engellemek, yuksek protein icerikli bir ilacmis. Arastirmacilar farelerde yapilan arastirma sonuclarini inanilmaz basarili buluyorlar Mayis 2007 (gecen hafta) de ilk kez insanlar da denenmeye baslanmis su ana kadar 3 kisiye verilmis. Daha fazla bilgi icin http://www.ohsu.edu/ohsuedu/newspub/052107ms.cfm
sayfasi incelenebilir. Ýngilizce bilen arkadaslar inceleyip ozet tercume yazarlarsa
iyi olur sevgiyle
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #3 : 14 Haziran 2007 - 11:45:26 »

ÝLHAN kardeþ eline saðlýk. bu tür paylaþýmlar insanýn moralini yükseltiyor. yani bizim en çok ihtiyacýmýz olan þeyi. inþallah iyi biþeyler çýkacak ortaya sonunda. saðlýkla kal

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #4 : 15 Haziran 2007 - 10:25:00 »

sevgili kivo
benim inancým herþey güzel olacak birde duyduðumuzu bildiðimizi elbette paylaþmak çok güzel sevgiyle
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #5 : 15 Haziran 2007 - 19:17:43 »

Bu geliþmelerin daha da fazlasýnýn olacaðýna inanýyorum ama iyileþmeye bir yerden baþlamamýz lazým biz de ilk olarak unutkanlýðý sileriz B vitaminine son yani Kahkaha B vit. deðil de þu iðneye de bir çare bulsalar ya ilhan abi söle ona da bulsunlar Kahkaha:D
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #6 : 16 Haziran 2007 - 11:50:35 »

sevgili fatih
demekki iyi okumamýþsýn hap bunlar iðne deðil sevgiyle
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #7 : 16 Haziran 2007 - 22:43:49 »

Yok ilhan abi okudum da ben de diyorum ki keþke þu iðneye de bir çare bulsalar diyordum ee kötü birþey de istemiyorum yani Kahkaha:D daima sevgiyle abicim Kahkaha
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Kasm 2020 - 22:29:16