Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
uyuz ms :)
15 Mays 2024 - 13:01:44 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: uyuz ms :)  (Okunma Says 11950 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« : 09 Haziran 2007 - 18:06:56 »

ben ms im diye evlilik hiç düþünmüyorum sizce yanlýþ mýyým? Masum Masum

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
naserious
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #1 : 09 Haziran 2007 - 20:18:06 »

herþeye karþý yaþamalýyýz hayatý diye düþünüyorum, sonuçta biz raðmenlerin insanlarýyýz bence bu düþünceni tekrardan gözden geçirmelisin, en azýndan bu düþüncenin sebebi ms olmamalý,

bir sözüm vardýr, çok kullanýrým bunu,

hayata raðmen, kendimize raðmen ve gerekirse m.s'e raðmen
devam etmek gerekiyor, sonuçta biz raðmenlerin insanlarýyýz...

Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #2 : 09 Haziran 2007 - 22:04:08 »

Bende ciddi olarak düþünmemeye baþladým. zaten güven sorunu olan biriyim. Belkide böyle bir mesuliyete girmekten çekiniyorum. evlenmek kolay herkes evlenir. önemli olan sevgi,saygý,ömür boyu sadakat.bunlar olmayacaksa varsýn olsun evlenmeyim
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #3 : 09 Haziran 2007 - 23:05:04 »

ne diyonuz ya arkadaþlar ben ms olduðumu öðrendiðimde evliydim ne yani þimdi boþanmalýmýyým delimisn çaðlam ben hastanede yatarken eþimle birlikte kaldýk o benim refakatçýmdý ve bana o kadar destek olduki beraber güldük beraber aðladýk.umarým doðru insaný bulur doðru bir evlilik yaparsýn ve bu söylediklerine gülersin 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #4 : 10 Haziran 2007 - 00:14:37 »

caðlacým caným bence biraz yalnýþ düþünüyorsun seninde bizimde herkesinde hakký arzu arkadaþýmýz cok güzel yazmýþ
rabbim herkesi kuldan utanan ALLAH'TAN korkan kiþillerle karþýlaþtýrsýn  inþallah merhametli biri bizi böylede kabul eder kaderimizde varsa.
ayrýca ms engel deðil akýþýna býrak hayatý
hep olumlu umutlu bak geleceðe  vazgecme küserim sana 
cesi
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 4331

« Yantla #5 : 10 Haziran 2007 - 01:53:21 »

çagla yapma cnm yaaa ne olur ne demek yaa ms hastasýyýz diye evlenmeyecekmiyiz  ::)mutlaka bizi biz oldugumuz için seven birileri ile ewlenip yuva kuracagýz ve çocuklarýmýz olacak inþallah allah gönlümüze göre verir inþallah ve karamsar olmayalým yaaa lütfen

Hayat üçbuçuk ile dört arasýndadýr ya üçbuçuk atarsýn ya da dört dörtlük yaþarsýn!!
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #6 : 10 Haziran 2007 - 12:05:43 »

Bence ewlenmezsek bizi hak eden deðerli insanlara yazýk olur.Karþýdaki kiþi bizimle ms yüzünden ewlenmiyorsa kendisi kaybeder.Onlardan çok war... bizden sayýlý.Ha benden iyisini bulacaksa buyursun ewlensin

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #7 : 10 Haziran 2007 - 12:12:50 »

cagla eger karsindaki kisi dogu kisiyse hicbir engel bu evlilige mani olamaz. Gerisi bostur zaten bu hastalikta  yoluna cikan bir tasdan baska birsey degildir. Eger o tasi senin kaldirmaya gücün yetmezse esinin yardimiyla bir kenara koyabilirsin. Takma kafani o kadar yeterki dogru kisiyi bul.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #8 : 10 Haziran 2007 - 21:43:39 »

çaðla kýz nasýl düþünce bu asýl uyuz sensin bu aþamada  hadi bana da kýz baðýr çaðýr unutma sen sevdiðim dediðin biriyle çýkýyon bildiðim kadarýyla onun ne suçu var daha gerçekci olamazmýydýn ona karþý þöyle diyebilirdin ben her anýmý baþka yaþayacam baðlanmak gibi niyetim yok deseydin diyemiyorsun deðilmi diyemezsinde yarýn benim yaþýma gelmekte var baþýný yaslayacak birini isteyeceksin hep buna inan dersnizki farkýyýz akýllýýyýz bumu dediðin deðil cici kýz deðil herþeyi olduðu gibi yaþamayý kabullen herþeye raðmen hayat sevdikçe umut ettikçe güzelldir sevgiyle
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #9 : 15 Haziran 2007 - 19:26:54 »

Saçmalama cagla tabii ki yanlýþ düþünüyorsun ne yani o zaman denge kaybý olduðu için dýþarý da çýkmayalým ya da görmemizde sorun var diye kitap ta okumayalým ne bilim biraz uç örnekler oldu ama þimdilik aklýma bu kadarý geldi idare et cagla Kahkaha aklýma baþka örnekler gelirse yazarým Kahkaha:D
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #10 : 16 Haziran 2007 - 00:09:22 »

Çðlacým  kendine haksýzlýk yapma ne olur ben daha önceki mesajlarýmdada yazmýþtým HER SAÐLIKLI ÝNSAN BÝR ÖZÜRLÜ ADAYIDIR.........eðer sen böyle düþünürsen zaten bu savaþta baþtan yenik düþtün demektir .bak ben .....ms olduðumu eþimle ilk tanýþmamda söyledim bide düþün görücü usuli ile evlendim huyunu suyunu.hatta yzýmdada belirtmiþtim hiç biþeyini bilmiyosun .5 senelik ms....3 yýllýk evliyim bide 13 aylýk kýzým var .inan bana doðru insaný bulursan kesinlikle evlen .ben eþimle okadar çok mutluyumki hastalýðýmý bile unuttum üstüne bebeðim  oda bana sanki þifa gibi geldi zaten gebelik ms yi bence iyileþtiriyor  yani korkcak hiçbirþey yok aný yaþa ..þöyle düþün belki bi 3 yýl sonra kesin tedavisi çýkacak ve sen çok þey için geç kalýcaksýn  yapma ne olur HÝÇ KÝMSEYE VE HÝÇBÝR ÞEYE ATTA KALMA  ...ve hayatý yaþa  zaman çok hýzla ilerliyor .yok kortizondu yok ataktý boþver zaten evlen gerçekten aklýna gelmeye fýrsat kalmaz bak bana güven  tam adamýna rast geldin beni düþün 2.bebek yapmayý bile düþünüyorum yani gelecegi ...........
gezgin256
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

msli hasta eþiyim

« Yantla #11 : 16 Haziran 2007 - 12:39:18 »

tabikide yanlýþ düþünüyorsun.bence seni seven insan olduðun gibi sever ve kabul eder hemde sana çok büyük destek olur.saðlýklý olsan mutlu baþarýlý bir evlilik yapabileceðin garanti deðil ki.ayrýca haberlerde rastlýyoruz insanlar evleniyo daha düðün bitmeden çiftlerden bir veya ikisin baþýna biþey gelebiliyor yada yeni evli bi çift mesela bir trafik kazasýna kurban gidebiliyor....neler neler neler geliyor insanýn baþýna.sen bugün hastasýn ama ömür boyu bu hastalýkla yaþayacaksýn demek deðil bu veya ömür boyu bu hastalýkla yaþasan dahi her geçen gün durumun daha kötü olacaðý garanti deðil,belki her an yeni bir tedavi yöntemi bulunabilir ms kesin tedavisi bulunabilir yada hayat standardýný daha iyileþtiren kýsmi bir tedavi bulunabilir,zaman insana ne getirir hiç bir zaman bilinemez.olumlu düþünmelisin bence çaðla.saygýlar.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

« Yantla #12 : 16 Haziran 2007 - 17:31:56 »

hepinizie çok teþekkür ediyorum!

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #13 : 16 Haziran 2007 - 19:48:49 »

Rica ederiz en azýndan ben ederim Kahkaha ee düðün ne zaman cagla Kahkaha:D
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

« Yantla #14 : 17 Haziran 2007 - 10:52:34 »

evlencek birini bulursam hemen fatih

Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

18 Haziran 2021 - 22:21:20