Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Çuha çiçeði
Çuha çiçeði
(1/3) > >>
mimar:
Çuha çiçeðini kullanan var mý? Ms teþhisimden 1-2 yýl sonra hastalardan duyduðum ama daha yeni kullandýðým bir hap. Bitkisel olduðu için dr um kullanabilirsin dedi. Sizlerinde duyduklarýný bilmek istedim.

ceren:
Sevgili mimar gecmiþ olsun.Arkadaþ ben bir süre kullandým ama bende pek bir etki yani olumlu etki yapmadý.sonrasýndada doktorum kullanma dedi,bende çuhanýn iyi olduðunu duydum ve kullandým.ama öncesinde cok araþtýrdým hic kötü yada yan etki yapacak bir duyum almadým.

sevgi ve saðlýcakla kal
sonay:
arkadaþým mimar,yazýný okuyunca  ilk defa duyduðum çuha çiçeði hakkýnda araþtýrma yaptým.bende cerenin söylediklerine katýlýyorum ben kullanmadým ama doktoruma söylemeyi-uygun görürse kullanmayý istiyorum yan etkisi olmayan bitkisel bir ilaç, uzun süre kullanýmdan sonra %82 varan düzeltme etkisi varmýþ ama bunun yanýsýra kullanýpta  etkisini görmeyenlerde var.bu bitkiden haberdar olmamý saðladýðýn için teþekkür ederim arkadaþým mimar... :) :) :)
De-jA-Vu:
 sLM ... Çuha çiçeði ' ni kullandým ama ne yalan söleyeyim artý-eksi bir yanýný görmedim belki de devam etmeliydim ama dr uma danýþtýktan sonra ve biraz da düþününce biraz da para tuzaðý gibi gelmeye baþladý. Kimseye kullan ya da kullanma demiyorum ama kullanmadan önce dr unuza da danýþýn derim .. aCiL Þifalar diliyorum ...

ceren:
Aslýnda benim bir doktorum çuha çiçeðinin saðlýk bakanlýðýndan onayý yok ve ms hastalarý zaten hassastýr bir coðuna ters etki yapa bilir dedi. bunuda düþünmek gerek.yani ben bir dönem kullandým ama yok biþey  olumlu olumsuz.bize sunulan tedavimizi düzenli þekilde olalým gerisi yaradana kalmýþ. ;) ;) ;)
Navigasyon