Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

NE OLUR YARDIM LÜTFEEEN
10 Mays 2024 - 16:18:44 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: NE OLUR YARDIM LÜTFEEEN  (Okunma Says 8972 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« : 02 Temmuz 2008 - 12:03:35 »

Yaa kapari kan kanserine de iyi geliyo mu??? Elif kan kanseriymiþ. Dostum o benim yaaa noolur yardým edin. Ne olacak. Çok korrkuyorum dua edin ona ne olur  Diyo ki ölecem biliyorum 

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 02 Temmuz 2008 - 16:28:33 »

gecmiþ olsun Sinem umarým arkadaþýn biran önce ýyýlesýr.Önce týp tedavisini ihmal etmesin diðer alternatif tedaviler iiçin bizler ne desek boþ kisisel tercih meselesi bu durum .Tekrar geçmiþ olsun
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #2 : 02 Temmuz 2008 - 18:18:54 »

gecmiþ olsun sinem..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #3 : 02 Temmuz 2008 - 20:14:26 »

Arkadaþýna acil þifalar diliyorum sinem. Çok geçmiþ olsun. Arkadaþýn týbbý tedaviden sakýn vazgeçmesin. Alternatif tedaviler bir hastaya iyi gelirken diðer hastanýn durumunu tetikleyici olabilir. Bazý alternatif tedaviler kanserin türü ve vücutta bulunduðu noktaya göre daha da kötüleþtirici olabiliyor. Bunu çok yakýným kýsa bir süre önce kanser tedavisi gördüðü ve ben de alternatif tedavileri araþtýrdýðým için biliyorum.Arkadaþýn herkesin her söylediðini yapmaya kalkýþmasýn,doktorlar ne tedavi uygularsa yerine getirsin ve düzgün beslensin.Ýnan týp artýk kanser konusunda çok ilerlemiþ durumda.
Fato$
Ziyareti
« Yantla #4 : 02 Temmuz 2008 - 22:41:53 »

Sinemcim,cok gecmis olsun elife ,allah acil sifalar versin...tabiki cok üzücü bir durum bu,sen arkadasin dostun olarak onun yaninda olabilirsin,ama kendini harab edip üzme bukadar,sende hastasin unutma bunu,Ve ilk bastan önemli olan sensin,msn de de söyledim sana bunu.Önce sen sonra digerleri.Cünkü sen olmayinca onlar da olmuyor .Birazcik böyle düsün lütfen ve yipratma kendini bukadar    Hem kanserden okadar cok kurtulan insanlar varki,sen ona destek olup cesaret ver,yaninda aglayip durma ona hicbir faydasi olmaz ..
« Son Dzenleme: 02 Temmuz 2008 - 22:45:58 Gnderen: Fato$ » Logged
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 03 Temmuz 2008 - 13:07:10 »

suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #6 : 03 Temmuz 2008 - 13:17:12 »

çok geçmiþ olsun sinem.inþ iyileþir.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #7 : 03 Temmuz 2008 - 15:40:10 »

sinemcim çok geçmiþ olsun.Allah acil þifalar versin.Hiç kolay deðil biliyorum benim babam 3 yýldýr rektum kanseri.Ama Allahýma þükürler olsun babamýn saðlýðý yerinde.Tabiki hiçbirþey eskisi gibi deðil ama umudumuz var.Babacýðým 2 ameliyat geçirdi,defalarca kemoterapi ve radyoterapi gördü.Ama asla kanseri kendine yakýþtýrmadý.Hala kanser olduðunu kabul etmiyor ve ona bunu hissetireni anýnda hayatýndan çýkarýyor.Lütfen arkadaþýna destek ol ve kötü düþüncüleri kafanýzdan atýn.Ýnanmak baþarmanýn yarýsýdýr.

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #8 : 03 Temmuz 2008 - 18:26:53 »

sinem çok geçmiþ olsun arkadaþýnýn moralinin yüksek olmasý lazým tedavi sürecinde çok önemli sende elinden geldiðince destek ol allah yardýmcýnýz olsun

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
muhammet kaya
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 360

NE OLCAK BAKALIM

« Yantla #9 : 03 Temmuz 2008 - 18:33:51 »

geçmis olsun sinem cim arkadasýný  adýna çok üzüldüm
iþallah enkýsa zaman da  iiolýur 

Sen benim icin bir nefes,
sen benim icin bir umut ,
Istanbul benim icin bir cennet,
Istanbul benim icin bir sen
ve sen o cennetin icinde bulunan lanetli bir hazine...
SATI
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 588

« Yantla #10 : 03 Temmuz 2008 - 23:02:38 »

CANIM COK GECMIS OLSUN ALLAH SIFASINI VERSIN ÝNÞALLAH
selcuk
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

GÜLMEK EN ÝYÝ ÝLACTIR:)

« Yantla #11 : 04 Temmuz 2008 - 01:17:33 »

arkadaþým öncelikle cok gecmiþ olsun ALLAH þifasýný versin...
sevdiðim bir abinin dediðine göre yapýlan bir araþtýrmada kanserli on hastaya yapýlan tahlillerde saðlam raporu verilmiþ
diðer taraftan saðlam on kiþiye kansersiniz denmiþ bir aysonunda kanserli hastalarda  iyileþme,saðlam insanlarda kanser baþlangýcý tespit edillmiþ....yani demem o ki arkadaþýna kanseri yennmesi icin zor olduðunu biliyorum ama  unutturmalýsýnýz kanseri aðlamayý býrak artýk kendine gel sende hastasýn tekrar gecmiþ olsunrabbim bu mübarek günde inþallah þifasýný verir... 

nedeni kötü ama iyi yaþa:)
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 04 Temmuz 2008 - 10:35:42 »

amin saðolun 

HTC
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #13 : 08 Temmuz 2008 - 13:32:11 »

sinem elif arkadasina çok geçmis olsun.kapariyi biliyorum amma onn hastalina ii geliyomu onu bilmiyom yaa belki tipta çaresi olmayabilir amma Allah im istedikten sonra ii olur.yetrki hiç bir zaman moralini bozmasin.Allah acil sifalar versin..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Kasm 2021 - 21:24:46