Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

OCREVUS

OCREVUS

(1/2) > >>

xxmlkxx:
Mrb arkadaþlar, aramýzda ocrevus tedavisi uygulanan ya da uygulanacak olan biri ya da birileri var mý? Varsa eðer deneyimlerini bizlerle paylaþýrlarsa çok sevinirim.
Ben de 15 yýllýk MS hastasýyým .22 Mayýs 2018 'de MR sonuçlarýný göstermek ve kontrol için doktora gittim.Doktorum ocrevusa geçmemi önerdi, þuan düþünme ve karar verme aþamasýndayým. Kullanan arkadaþlardan deneyimlerini bizimle paylaþmalarýný rica ediyorum.
Herkese bol þifalar dilerim..

oslem:
Yeni çýkan bir ilaç ve sanýrým çoðu kiþi öncesinde yapýlmasý gerekn tahliller aþamsýnda yada daha yeni aldý . Sizi en diþelendiren belli bir durum varmý? Genel olarak bende öðrenmek isterim o ayrý :)

xxmlkxx:
Evet Özlem haným yeni çýkan bir ilaç bu, doktorum bende de uygulayacak. Dün Fakültede gerekli tahlil ve tetkikleri yaptýrdýk, sonuçlara göre ocrevusa geçeceðiz.
Yan etki olarak alerji yapýyormuþ. Bende uygulanmaya baþladýðýnda süreci sizlerle paylaþýrým. Görüþmek üzere :)

Msdaþ:
Neye göre verdi doktorunuz durumunuz nasýl bende istedim doktor her geçmedi ona

xxmlkxx:
Ben 15 yýldýr MS hastasýyým, 7 yýl Rebif, 6 yýl kadar copaxone kullandým, yaklaþýk 3 yýldýr da gilenya (fingya) kullanýyordum. Son zamanlarda tansiyonum çok yükseldi  (15 lere kadar çýktý). MR sonucumda da beyinde plak çok fazlaymýþ (aktif olmayan).Doktorum sanýrým bunlara dayanarak  ocrevusa geçelim dedi.Þuan tahlil ve tetkiklerim devam ediyor. Geliþmelerden haberdar ederim sizi .

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa