Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Ms'i yeterince tanýdýðýnýza inanýyormusunuz?
05 Mays 2024 - 19:02:05 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Anket
Soru: Ms'i yeterince tanýdýðýnýza inanýyormusunuz?
Hayýr. MS'le daha yeni tanýþtým. - 4 (9.8%)
Tanýmaya çalýþýyorum. - 13 (31.7%)
Doktorumun anlattýðý kadar. - 4 (9.8%)
Oldukça iyi tanýyorum - 20 (48.8%)
Toplam oy: 34

Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ms'i yeterince tanýdýðýnýza inanýyormusunuz?  (Okunma Says 15639 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Gönül
Ziyareti
« Yantla #15 : 11 Haziran 2007 - 13:24:59 »

;)Bu davetsiz olduðu kadar ARSIZ bir misafir oldu yaþamýmda..
Ýstemedikçe bitiyor kapýmda.! Ve geleneklerimize göre suratýna kapatamýyoruz kapýyý.
Kovmakta yakýþmaz bizlere elbette..
Yol deðiþtirmek veya görmezden gelmekte buldum kolayýmý ben
12 yýldýr....
Sizlere öðüt vermek haddim olmadýðý için tecrübelerimi paylaþýrým ancak.
En büyük desteði beni ÖZDE anlayanlardan gördüm ve güç alarak çabuk
toparladým kendimi..
Düþünün bir;Evlat acýsýndan ayakta kalmýþsam beni kimliði meçhul bir illet yýkabilirmiydi???
Bu benim varoluþuma aykýrý bir durum olur ve ayný zamanda Rabbimin gücüne giderdi.!!!
Ýþte tüm bu düþünceler doðrultusunda bana günlük bir hastalýk uðramýþ gibi normal
muamele edildi. Karizmatik
Her insan düþer,düþürür,dengesi bozulur,kekeler,hatta altýna kaçýrýr.(ben gülmekten tabiki)
Beylere Allah sabýr versin.. Kahkaha
Biz bayanlarýn çoook alýþýk olduðu özel durumlar olduðu için yani.. Kahkaha
Kafama tokadan baþka birþey takmamayý öðrenmeye çalýþýyorum böylece..
Fazla iyimser ve hoþgörü bu ARSIZ misafire yaramaz.
Kapýyý çarpmadan kapatmayý bilmek kararlýlýðý göstermek gerek.
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #16 : 11 Haziran 2007 - 15:14:46 »

ms ile tanýþmam yýllar önce oldu. Ýzmir deki ms liler vakfýnýn tanýtýmýný  izlemiþtim. Benim yýllardýr benzer rahatsýzlýklarým vardý (ama bir kaç günde geçen). Özellikle denize gittiðimde denge bozukluðum gibi ben hep tansiyonum düþüyor diye düþünüyordum.2000 yýlýnda belirgin bir denge kaybý baþlayýnca ilk aklýma gelen ms olmuþtu. Dr a gittiðimde mr sonuçlarý þüphelerimi doðruladý .Sonuç ms. Taný koyulalý 7 yýl ama bir 15 yýl öncesi olduðunu düþünüyorum.Dr um ms imin sakin olduðunu söylüyor beni çok fazla zorlamýyor. gerçi ben ona göre yaþýyorum yani ona iyi bakýyorum kýzdýrmýyorum . ms  hakkýnda ciddi bir araþtýrma yaptým. Ama doktorum bana hasta olduðunu unut diyor. Bende sürekli hasta olduðunu düþünüp stres yapýnca hastalýðý davet ettiðimi düþünüyorum. Benim hastalýðýmý birkaç yakýn arkadaþýmdan ve kardeþlerimden baþka kimse bilmiyor. Doktorumdan çok memnunum baþka ilde yaþamama raðmen baþka doktora gidemiyorum.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #17 : 12 Haziran 2007 - 19:35:39 »

MS i tanýmak mý sanýrým ms hakkýnda bir dr kadar bilgiliyimdir diye düþünüyorum. Ýlk ataktan sonra yaptýðým araþtýrmadan sonra bir süre araþtýrmayý býraktým çünkü o kadar olumsuz þeyler yazýyorlar kii sakat býrakýr, þöyle yapar bnöyle yapar hadi caným sendeee herþey beyinde bitiyor insan birþeyi baþaracaðýna inanýyorsa onu baþarýr diye düþünüyorum. Bir kapýyý kýrarakta açabilirsiniz anahtarla da bakalým biz nasýl açacaðýz ...
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

23 Haziran 2019 - 09:28:00