Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

utanmak istemiyorum ben msim
19 Mays 2024 - 03:10:29 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: utanmak istemiyorum ben msim  (Okunma Says 3954 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nev
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« : 27 Mays 2014 - 18:57:46 »

nekadar ilaç , iðne kullansakta bu hastalýk ve lezyon her üzüntüde ürüyecekmi durmuyormu kanser hücreleri bile kemoterapiyle biterken bu lezyonlar sürekli sinir hücrelerinde üremek zorundamý hastanede çalýþýyorum bende msim 10 yýl sonra topal olmuþ kadýn daha önce kortizon tedavisi ilaç kullanmýþ ama ayaklara vurmuþ atak ve sonu özurlu olma yani bu ilaçlardamý belli bi yere kadar vücutmu alýþýyo gerçekten çok karmaþýk duygular içindeyim eczanede iðnelerimi alýrken orda çalýþan arkadaþým bahar senin ilaçlarýnmý bunlar dediðinde insan kötü oluyo utanýyo Allah daha kötüsünden saklasýn ms li olmak cüzzamlý olmak deðil utanýlacak bi hastalýkta deðil hiç konuþmayan akrabalarým ve arkadaþlarým beni acýyarak arar oldu ms nasýl biþey bilmiyorum ama þunu biliyorum ooo bahar kanserden yýrttýn ms hastalarý kansere çok yakalanmýyo hayata daha pozitif bakýyo ve çevrelerindekilerde onun hastalýðý için onu üzmüyo yada çalýþýyo o yüzden Allahtan geldi inþallahta þükür,sabýr,ümit ilede benimle birlikte yaþayacak çünkü bi nefes bi nefes yaþamak ailenle birlikte herþeye deðer 
siyah__inci
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #1 : 30 Mays 2014 - 18:11:11 »

Allah'ým þifa versin hepimize
ben de daha çok yeni öðrendim kortizon tedavisi gördüm 5 gün oldu biteli ama þikayetlerim arttý doktor çok önemli benim doktorum saðolsun doðru düzgün bi açýklama da yapmadý geçecek dedi sadece ama baþ dönmesi ve aðrýlarýndan uyuyamýyorum.
Allah'ým yardým etsin tek diyebileceðim bu
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Haziran 2021 - 20:08:27