Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS le tanýþma
17 Mays 2024 - 14:37:33 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS le tanýþma  (Okunma Says 4043 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
büþranur
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« : 05 Temmuz 2013 - 22:54:39 »

Merhaba bana MS tanýsý 7 ay önce kondu. Çok þanslýyým çünkü sadece geçen sene ufak bir atak geçirip 7 ay önce de hemen teþhisim konuldu. Ýlk ataðýmda vücudumun sað tarafýný 1 hafta kullanamadým.Sonra kendiliðinden geçti.2.Ataðýmda ise  sol gözüm felç geçirdi ve  her þeyi çift görmeye baþladým.Tek baþýna yürüyemez hale geldim.Ýlk hastaneye yatýþýmda 5 gün kortizon tedavisi aldým.Bu ataktan 4 ay sonrada diðer ataðýmý geçirdim.Son ataðýmýn geçmesi bana o kadar zor geldi ki.Mide bulantýmý hiçbir  þey geçirmedi,.dilimin ve yüzümün sað tarafý uyuþuyordu.sol elimde de uyuþmalar oluyordu.    Ama çok þükür þu an çok iyiyim.Copaxone kullanmaya baþladým inþ bir daha atak gelmez. Artýk her adým atýþýma, ayakkabýlarýmý kendim baðlayýþýma ,kendi yemeðimi yiyebilmeme ve en önemlisi 'tek' görebildiðim her þeye þükrediyorum.Allah hepimize acil þifalar  versin
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 08 Temmuz 2013 - 18:27:51 »

: Merhaba, inþallah atak sana bir daha uðramaz Ve dedýgýn gýbý farkýnda olman sahýp olduklarýnýn çok güzel hareketsiz kalma olurmu
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2018 - 07:40:09