Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

MERHABA ARKADAÞLAR :) :) :) :) :) :)
19 Mays 2024 - 03:16:14 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MERHABA ARKADAÞLAR :) :) :) :) :) :)  (Okunma Says 4354 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
seniseviyorum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 20 Ekim 2009 - 14:41:27 »

slm mbr arkaþlar. daha bu güzel siteye yeni üye oldum. bayaðý bi dolaþtým çok güzel bu sitede emeði geçenlere teþekkür ederim yorumlarýnýzý azda olsa okudum, ben ms li deðilim ama yarým baþýma ne geleceðini bilemem. benim kýz arkadaþým MS li ama onu her ne olursa olsun çok seviyorum  o benim caným herþeyim.üste arkadaþýn yorumunu okudum   diyoki  etrafýmda çok dolaþan kiþi var ama MS liyim dedimmi kaçýyolar   sakýna sakýn öyle kötü hisler aklýnýzdan geçirmeyin. herkezin kýsmetinde illaki biri vardýr allahýn izniyle sen her nerde nasýl olursan  ol kýsmetin seni hiç ummadýðýn bi anda bulur  benim kýz arkadaþýmla tanýþalý 8 ay oldu ama okadar çok seviyorumki sanki çocukluk aþkýmmýþ gibi  evlilikte  biran önce evlenmek istiyoeuz ikimizde ama  iþim biraz zorlaþtý.  kýz arkadaþýmýn ailesi benden ev istiyor tabiki haklýlarda sonuçta ana baba  kýzýnýn iyi ve rahat olmalarýný isterler. bende fabrika iþçisiyim bu  anlayýn iþte Üzgün ama her ne olursa olsun isterse dünyalarý istesinler benden  o vi alýcam kaç yýl sürerse sürsün birazda kredi çeker alýrým 5 -6 yýla:) aþkýmý çok seviyorum  onun için herþeyi yapmaya hazýrým  onu asla MS li diye gözümde görmedim görmemde rahatsýzlýðý allahýn izniyle atlatýcaz. yeterki hiç yüzünüzden gülücükler  eksik olmasýn  þimdi siz bana kesin aklýnýzdan gee bilir  ilk zamanarda acim cicim þekerim... sonradan býkar gidersin diye aklýnýzdan geçe bilir.ama geçirmeyin  her insan bir deðidir.. karþýnýzdaki kiþinin saðlýðý yerinde olabilir ama yarýn onunda olmayacaðý ne malum  þu 3 günlük dünyada gelip yatmaya keyif çekmeye gelmedim kaderimde ne ne yazýlýysa onu çekmeye mecburum...yüce allahýma ne kadar þükretsem azdýr   benim yavru ceylaným melek gibi pýrlanta gibi  altýn kalpli biri... o benim cennetim    ölene kadarda yanýndayým  o benim bitanecik karým olucak  e tek isteðim biran önce kavuþa bilmek  neyse sizi çok sýktým galiba aylamadan kötü biþey yazdýysam çok özür dilerim... hiç bizaman ümitsiz olmayým güzünüzden güler yüz hiç eksik olmasýn herþey gönlünüzce olsun mutluluk peþinizi hiç býrakmasýn  aminnnnnnnnnn  
« Son Dzenleme: 20 Ekim 2009 - 14:47:25 Gnderen: seniseviyorum » Logged
murat-m
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 595

« Yantla #1 : 21 Ekim 2009 - 10:26:53 »

ÝNÞALLAH HEPÝMÝZ ÝÇÝN AMÝNNNNN
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #2 : 22 Ekim 2009 - 21:21:49 »

Bravo sana ve sen gibi düþünenlere :)herþey gönlünüzce olur inþ sevgi ve mutlu kalýn her daim

msileyasamayiogrenmek
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #3 : 29 Ekim 2009 - 00:38:45 »

Sevgi her þeyin ilacý ... Yaneceksiniz Allah' ýn izniyle... Ýnanýyorum.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 Ekim 2017 - 04:31:18