Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Benim fikirlerinize ihtiyacým var :((((
10 Mays 2024 - 22:22:38 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Benim fikirlerinize ihtiyacým var :((((  (Okunma Says 14277 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #15 : 22 Ekim 2007 - 12:06:19 »

cerencim öncelikle sabýrlý olmaný ve çok çok iyi düþünmeni rica ediyorum. evlilik müessesesi çok kutsal bir müessesedir bir aile kurmakta tabiki her insanýn hakkýdýr ama önemli olan doðru kiþiyi bulmak ve mutlu olabilmek için karþýndaki kiþiyi iyi tahlil etmektir. nasýl bir insan olduðunu anlayabilmen içinde ona karþý açýk olman þart çünkü seni her yönünle çok iyi tanýmasý lazým ki sana olan gerçek duygularýný gösterebilsin. tabi kendini ona anlatmaklada herþey hallolmuyor iliþkiye zaman tanýmakta gerekli. iliþkinize zaman tanýyýn bir flört devresi aile kurmadan önce çok önemlidir sadece hasta olduðun için söylemiyorum bunu, hiçbir problemi olmayan insanlarýn bile bu devreden geçmeleri gerekir. seni tanýdýðým kadarýyla mutlu olmayý fazlasýyla hak ediyorsun. doðru kararý vericek kadarda akýllý bir kýzsýn sevgiler saygýlar.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
mehmetsa
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #16 : 22 Ekim 2007 - 14:24:13 »

evli birinin düþünceleri senin için önemli olacaðýný düþündüm ve kýsa olarak sana þunu söyleyeyim

NE EVLÝLÝK MS BÝTÝRÝYOR   NE MS EVLÝLÝÐÝ BÝTÝRÝYOR

Hayat ortaklaþa paylaþým sitesi gibidir eþin bunu iyi bilir ve sana öyle yaklaþýrsa sorun olmaz

normal faliyetlerine devam etmeyi düþündünmü
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #17 : 22 Ekim 2007 - 15:37:33 »

Teþekkürler Kivo abicim ve Mehmetsa Fikirleriniz benim icin cok deðerli ve önmeli idi.VE caným dosttum Doðacým sanada teþekkür ederim. Düþünüyorum da iyiki paylaþmýþýn bu konuyu sizlerle Kendimi herzamankinden daha da güclü daha da azimli Hissediyorum.
Þuan evliliði erteledim ve geleceðim icin ayaklarýmýn üstünde durmak icin Cabalýyorum.Ve tanýmadýðým biri ile sanýrým zor olcaktý.Tekrar tekrar Teþekkür ederim iyi ki varsýnýz...

Saðlýcakla tebessümle kalýn 
« Son Dzenleme: 22 Ekim 2007 - 23:26:28 Gnderen: ceren » Logged
gökçe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #18 : 24 Ekim 2007 - 03:08:28 »

Yazýlanlarý okuduðum zaman içim titredi bir sonraki mesajda,Ceren ne cevap verecek diye..

Güzele yakýn bir cevap görünce çok sevindim:)

Güzele yakýn lafým derken  yanlýþ bile anlaþýlýr olabilir bilmiyorum umrumda da deðil açýkçasý.. "ertelemekten" bahsetti.. ben ondan þunu dilerdim :sevmediðim ,bilmediðim tanýmadýðým..vs.vs insanla evlenmek ÝSTEMÝYORUM.."kimse benim bedenimin ruhumun hayatýmýn sahibi olamaz hastalýk yada baþka bir þey kimse kimseye zorla sahip olamaz ,kimse ;kimsenin baþkasýna zorla sahip olmasýna izin vermemlidir.."

gibi bir cevap dilerdim ...

Ceren'cim ,bir insan ve kadýn olarak bu hayat senin hayatýn ..bu beden senin, sýrf baþkalarý istiyor diye ,onlara göre doðrusu bu diye evlenmek çok anlamsýz deðil mi?

Hastalýðýnýn hayatýnýn önüne geçmemesi gerektiðini zaten biliyorsun...

Saðduyulu düþünüp,ertelemekten ziyade hayatýný kurmaný; bir iþ melek sahibi olmaný ,hayata tutunmanýn baþka yollarýný bulmaný dilerim..
Ne olur o tür mesjlar yaz ki senden feyz alalým ,azminden ,baþarýndan..

sevgi ile kal baþarý þans umut seninle olsun ..
« Son Dzenleme: 24 Ekim 2007 - 03:29:27 Gnderen: gökçe » Logged
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #19 : 24 Ekim 2007 - 10:31:56 »

Gökçe kardeþ bu þekilde yazarak belkide görücüye gelecek kiþiye haksýzlýk ediyor olabilirsin. evlenmek isteyen kiþinin ne duygularla geldiðini bilemeyiz öyle deðilmi. Belkide çok temiz duygularla yaklaþýyordurda, evlilik öncesi flört devresini düþünmeden bir an önce hayatýný bir bayanla birleþtirip aile kurmak istiyodur tabi bu düþünce onu haklý çýkarmaz ama,evlenmek istediði kiþininde bedenine ,ruhuna, hayatýna sahip olmak istediði anlamýnada gelmez saðlýklý günler dilerim.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #20 : 24 Ekim 2007 - 18:41:13 »

Sevgili gökçe öncelikle fikirlerini paylaþtýðýn icin teþekkür ederim.
gökçe diyorsun ki:Saðduyulu düþünüp,ertelemekten ziyade hayatýný kurmaný; bir iþ melek sahibi olmaný ,hayata tutunmanýn baþka yollarýný bulmaný dilerim..

Bazýlarýnýn imkanlarý sýnýrlýdýr,yani mücadeleden vazgecmedim ama benim yaþadýðým yerde imkanlar sýnýrlý caným.

ve yine diyorsun ki:Ne olur o tür mesjlar yaz ki senden feyz alalým ,azminden ,baþarýndan..

Ben 24 yaþýndayýmve  mücadeleden asla  vazgecmedim.

Benim cevremde böyle yoðunluk flörtten önce evlenmek...
Kivo cok güzel acýklamýþ.

Gönderen açýk: Bugün 10:31:56Gönderen: kivo 
Alýntý Ekle
Gökçe kardeþ bu þekilde yazarak belkide görücüye gelecek kiþiye haksýzlýk ediyor olabilirsin. evlenmek isteyen kiþinin ne duygularla geldiðini bilemeyiz öyle deðilmi. Belkide çok temiz duygularla yaklaþýyordurda, evlilik öncesi flört devresini düþünmeden bir an önce hayatýný bir bayanla birleþtirip aile kurmak istiyodur tabi bu düþünce onu haklý çýkarmaz ama,evlenmek istediði kiþininde bedenine ,ruhuna, hayatýna sahip olmak istediði anlamýnada gelmez.

Ben cok teþekkür ederim.
Saðlýcakla tebessümle kalýn...
« Son Dzenleme: 24 Ekim 2007 - 23:14:56 Gnderen: ceren » Logged
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 15:04:34