Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Peki bizlerin Umudu ve Gücü var mý???
14 Mays 2024 - 05:41:39 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Peki bizlerin Umudu ve Gücü var mý???  (Okunma Says 3562 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« : 07 Ekim 2007 - 01:33:05 »

Bunu bana cok sevdiðim bir ms li arkadaþým moralim cok bozuktu yolladý.Bende sizlerle paylaþmak istedim.bizde "Fehamet Ünal" gibi azimlimiyiz.
YAÞAM bir savaþ, MS’le yaþam, iki katý savaþ
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #1 : 07 Ekim 2007 - 16:37:05 »

cerencim caným benim sakýn morelini bozma.Bizi yenemeyecek,düþüremeyecek ms.Ýnsanlar grip oluyo üþütüyor yataða düþüyor ataklarýda öyle düþün.hastalanýyoz sonra düzeliyoz  Kahkaha
sonuçta her saðlýklý insan hastalanabilir ve yarýn baþýna ne gelecek bilemez .
o yüzden düþünme arkadaþým bunlarý 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
selimpolat
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 97

« Yantla #2 : 07 Ekim 2007 - 19:26:35 »

YAÞAM bir savaþ, MS’le yaþam, iki katý savaþ

Çok güzel ve özlü bir söz söylemiþsin ceren kardeþ. Ya benim durumum çok þükür iyi. Moral bulmak istediðimde hastaneye gidiyor ben de daha kötü durumda olan msli kardeþlerime bakýyor ve çok þükür Allahým benim zayýf vucuduma taþýyacaðýmdan fazla yük yüklememiþsin diyorum. Fehamet Ünal hikayesi de gerçekten ibretlik bir hikaye ve okuyan mslidostlara vay be azimin elinden ne kurtulur dedirtiyor. Paylaþtýðýn için teþekkür ederiz cerenciðim.

Arkadaþlar yeni bir site kurduk  www.erkiletliyiz.biz  dostlarýn üye olmasýný rica ediyorum. orada nick'im selim
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

13 Austos 2021 - 06:13:19