Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Cift görme
13 Mays 2024 - 00:17:41 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Cift görme  (Okunma Says 3772 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« : 28 Mays 2013 - 15:09:33 »

Bazen gözlerden birisi durmadan otomatik olarak bir noktaya bakmakta zorluk cekiyor.Göz durmadan sallanip duruyor,insanin basi agriyor,midesi bile bulaniyor.Bendede bu sorun vardi ama günde enaz iki defa iki cay kasigi cörekotuyagi icerek faydsini gördüm.Neredeyse sorun halloldu ama yinede doktorunuza bir danisin.Bu rahatsizligin ismi, yanlis hatirlamiyorsam"Nystagmus" olacakti.
« Son Dzenleme: 28 Mays 2013 - 15:41:58 Gnderen: yilmaz » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 28 Mays 2013 - 18:56:56 »

Sabah akþam ýký cay kasýgý çörekotu yaðý hmm bence denenebýlýr ben duymuþtum bunu sanki.Belýrtý gýderýrmý býlmýyorum ama zararý olmaz sanýrým ve týcarý amac guden buyuk paralarda olmasa gerek
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #2 : 28 Mays 2013 - 19:49:54 »

yav özlem ayibediyon simdi ticari felan filanla kim ugrasacak, ben sadece bana  gelen bir seyi söylüyorum.Ama herkesin msi baska oldugu gibi ona iyi gelen ilaclarda-ki bu ilacda degil- herkese yararli olmuyor.Ben sadece paylasmak istedim.  Masum
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 28 Mays 2013 - 20:51:56 »

Aþkolsun ben týcarý býsey olmadýgý ýcýn denenebýlýr dýye yazdým öyle , sagol tecrubený paylastýgýn ýcýn cokta ýyý yaptýn
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 ubat 2021 - 13:57:35