Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Fampyra kullanan varmý?
13 Mays 2024 - 08:22:05 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Fampyra kullanan varmý?  (Okunma Says 11695 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« : 01 Mays 2013 - 01:02:58 »

Arkadaþlar fampyra kullanan varmý aranýzda?
Olumlu yada olumsuz yönlerini paylaþýrmýsýnýz?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 01 Mays 2013 - 13:55:13 »

Selam Iþýl, ben kullanýyorum ve kullanan býr cok dostta var tanýdýgým.Yururken daha az enerjý harcadýgýný hýssedýyosun ve duydugum genel sonuc yurume mesafelerýnýn arttýgý bu yuzden.Ilacýn kýmde yuzde kac etký edecegý býlýnmýyor ama kullanýp memnun kalmazsan kesersin.Sna dr un önermiþti bu ýlacý daha önce hatýrlýyorum ve sanýrým hala çekimsersin
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #2 : 03 Mays 2013 - 12:23:37 »

Merhaba Iþýl, Ben 1 Ekim 2012 den bu yana kullanýyorum. Doktorumun bana söylediði fayda görüyorum. Galiba dememim sebebi Ýlaçla birlikte fizik tedavisi görüyorum (Protez ameliyatý oldum bu nedenle fizik tedavisi). Hareketlerimi düzenli yapmaya çalýþýyorum bununla birlikte ilaçý saati saatine düzenli alýyorum. Þuanda baþladýðýmdan daha iyiyim.  Dene derim..  Not: Tabii doktorunun tavsiyesi ile..
erol
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 51

« Yantla #3 : 07 Mays 2013 - 14:56:43 »

Merhaba ben de kullanýyorum fakat herhangi bir etki konusunda yorum yapamýyorum.Çünkü þuanda robota gidiyorum ve biraz yoruluorum.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Nisan 2024 - 22:44:35