Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

çapada tysabri alanlar
03 Haziran 2024 - 14:04:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: çapada tysabri alanlar  (Okunma Says 3028 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
MatematikS
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 122

« : 23 Ekim 2010 - 10:50:18 »

ACABA SIZ karacýger enzýmlerý+hemogram ve tit  tahlýllerýnýzý serumu alacagýnýz gun mu yaptýrýyorsunuz yoksa daha once mý v nerede nasýl yaptýrýyorsunuz bu tahlýllerý

bu arada 5. kattan hocalara serumu onaylatmak ýcýn  hemsýrelerden aldýgýmýz serum kayýt formunu asagýda lýnke koydum ben yazýcýdan cýkarýp gýdýyorum hastaheneye 5. katta cýkmaya usenenlerýn ýsýne yarayacaktýr bazende hemsýreler yerýnde olmuyor

link:http://www.mydosya.net/tr/file/517/bel1.docx.html

altenatif link:http://rapidshare.com/files/426678776/Bel1.docx
« Son Dzenleme: 23 Ekim 2010 - 10:58:25 Gnderen: MatematikS » Logged
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #1 : 23 Ekim 2010 - 19:31:30 »

ben ilk dozu çapada almýþtým sonra birdaha orada almadým sakaradan uzak kalýyor malum

Ben tahlilleri 3-4 gün öncesinden yaptýrýyorum genelde. ayný gün yapýlmasý mümkün deðil. Yanýlmuyorsam karaciðer fonksiyon testi 2 gün sonra çýkýyordu.

Ben özel bir hastahane ile görüþtüm ilacýmý özel hastanede akþamlarý alýyorum genel olarak.

MatematikS
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 122

« Yantla #2 : 24 Ekim 2010 - 11:26:43 »

bole býr ýmkanýn oldugundan haberým yoktu ben de tehlýllerý sabah 7 cývarý ozel býr hastahenede yaptýrýyorum saat 9 gýbý verýyor sonuclarý bana ondan sonra çapanýn yolunu tutuyorum 
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Mays 2018 - 22:03:57