Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
aktif plak yok atak var ?
15 Mays 2024 - 06:25:04 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: aktif plak yok atak var ?  (Okunma Says 7035 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
malaga79
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 38

« : 30 Haziran 2011 - 21:35:22 »

geçen gün þikayetlerimden bahsetmiþtim,bugün doktora gittim mr çekildi aktif yok ayni plaklar  yerli yerinde ama  bana doktorum vakit kaybetmeden 9 eylül e git dedi nootropil verdi bide benexol þimdilik,,,ama aktif plak yok dedim, o da ama þikayetlerin var bu yeter dedi, arkadaþlar plak aktif deðilken bile  bu kadar aðýr  þikayet olurmu   sanki ayaklrýmda kum torbasý taþýyorum ,sabit  durunca gücü çekiliyo uyuþarak,, 9 eylülden randevu almak öyle zormuþki,bana  tavsiyeleriniz varmý, aktif plak yokken  nasýl bir tedavi izleniyor ,bos alýnmadý  benden  buna raðmen  doktorum emin  ms olduðumdan.izmirden olan arkadaþlar doktorlarýndan bahsederlerse  çok sevinirim
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 126

KiÞiSêL ÑêYiM VãRKi iLêTiM ôLSûÑ

« Yantla #1 : 30 Haziran 2011 - 22:55:13 »

valla birader bende de aktif plak yoktu ama sol tarafýmý kaybettim gerçi þimd,i çok þükür düzeldi

êÑ BûYûK FêLãKêT GûÑãHLãRýÑ ãÐýRLýÐý ãLTýÑDã êZîLêRêK ûMîTSîZLîÐê DûÞMêKTîR
malaga79
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 30 Haziran 2011 - 23:07:42 »

bu arada bayan olduðum anlaþýlmýyor dimi, teþekkürler yanýt için
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #3 : 01 Temmuz 2011 - 10:04:01 »

tabiki dr.´un daha iyi bilir ama illaki yeni bir atak gecirmene gerek yok, daha önceden olusan plaklarindan bazilarinin aktif hale gelmesinden yeni sikayetlerin ortaya cikmis olabilir.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 01 Temmuz 2011 - 12:52:27 »

En Önemli durum klnikik tablo yaný senýn hýssettýklerýn o yuzden hemen randevu demýs dr un .Izmýr den arkadaslar yazarlar Egemen haným yogundur mutlaka ama muhteþem haným da var izmir de duydugum kadarýyla
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #5 : 01 Temmuz 2011 - 15:52:39 »

Ýzmir Bozyaka eðitim ve araþtýrma hastenesinde pazartesi günleri Muhteþem haným ve Aslý haným var. önceleri erken gitmen yeterliydi ama þimdi randevu sistemine geçtiler 250 50 50 +4123 (dahili). 9 Eylülde Serkan bey ve Eðemen haným var ama ikisindende randevu almak dediðin gibi gerçekten çok zor zaten tedaviye baþlamalarý yani yatýrmalarý için en az 15 gün geçiyor.9 Eylül hastanesi yatýrmadanda tedavi yapmýyorlar (kortizon vermiyor). 
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #6 : 01 Temmuz 2011 - 19:42:31 »

acil dediðinde yani atak geçiriyorum dediðinde yardýmcý olabiliyolar,önce asistanlar þikayetlerini dinliyo sonra egemen hanýma soruyolar,en azýndan benim için bu þekilde olmuþtu.bi dene istersen belki yardýmcý olurlar ama yaz döneminde genelde çoðu dr tatilde oluyo malesef.geçmiþ olsun

malaga79
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 02 Temmuz 2011 - 10:34:45 »

hepinize ayrý ayrý teþekkürler,pazartesi þansýmý denicem nöroloji polikliniðinde numara almayý, olmazsa antalyaya gitcem annem orda oturuyor  annem araþtýrmýþ ordada devlet hastanesinde aylin haným varmýþ.
yaþasýn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 82

« Yantla #8 : 04 Temmuz 2011 - 22:53:14 »

ssk bozyakada Muhteþem hn  çok muhteþem,Pazartesileri Ms polikilinik günü.Benim kuzenlerim doktor ve beni oraya yönlendirdi.Tavsiye ederim(11 YILDIR) .Kortizon tedavimide orada aldým.Hepsi geçici unutma, MS GEÇÝCÝ ÖZÜRLÜLÜK DURUMU
malaga79
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 07 Temmuz 2011 - 00:21:22 »

teþekkür ederim, yarýn 9 eylüle gidicem ,bakalým
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Kasm 2021 - 21:35:48