Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AÐGIZ UYUÞMASI
16 Mays 2024 - 04:05:40 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AÐGIZ UYUÞMASI  (Okunma Says 7243 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« : 09 Mays 2011 - 20:49:36 »

Arkadaþlar iki gündür uyuþmalarým arttý dünden beride aðzýmýn sol yarýsý iç kýsmý ile birlikte uyuþuk.kol,bacak,parmak alýþkýn olduðum uyuþmalar ama aðzýnýn içinin uyuþuk olmasý hiç alýþkýn olmadýðým birþey bu durumu daha önçe yaþayanlar oldumu olduysa geçtimi cevaplarýnzý ve dualarýnýzý bekliyorum.bu kötü bir his diþim cekilcek gibi iðne olmuþumda uyuþmuþ ama diþ cektirmiyorum 
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #1 : 09 Mays 2011 - 20:53:07 »

aðýz uyuþmasýný konu baþlýðýnda yanlýþ yazmýþým
OMER25
Ziyareti
« Yantla #2 : 09 Mays 2011 - 23:51:28 »

benim de dilimde uyuþma oluyor bazen sanýrým çok konuþmaktan olsa gerek
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #3 : 10 Mays 2011 - 14:51:33 »

Fatih,
Öncelikle geçmiþ olsun, Mr çektirip sonucunu bizimle paylaþmaný istiyorum sanýrým atak geçiriyosun bu tarz þikayetler kaçýnýlmaz, hazýr aðýzýn uyuþmuþken diþ probleminde varsa bu fýrsatý kaçýrma
Allah þifa versin, dualarýmdasýn. bir an önce düzelmen dileðiyle
SULTAN
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 52

« Yantla #4 : 10 Mays 2011 - 20:33:50 »

Merhaba arkadaþým benimde olmuþtu.Ama geçiyo korkacak biþey yok,yani benimki geçmiþti.Seninkide geçer inþallah.
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 11 Mays 2011 - 19:24:46 »

teþekkür ederim arkadaþlar inþallah geçer yoksa pek hoþ bir duygu deðil beni tanýyanlar bilir yemek yapmayýda yemeyide severim tadlar önemlidir benim için ama þimdi basit bir naneli sakýz aðzýmýn sað tarafýnda naneli sakýz sol tarafýna alýnca bildiðin falým tad yok tuz yok
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 11 Mays 2011 - 23:16:32 »

Ýnþallah býran önce geçer fatih  , kendýne dýkkat et ve lutfen moralýný bozma daha öncekýler gýbý buda gecýcek ...
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #7 : 11 Mays 2011 - 23:56:43 »

Merhaba Fatih

O söylediðin uyuþma ile benzer mi bilemiyorum ama ben atak geçirdiðim zaman (2006 da)dilimde hissizlik oldu,aðzýma attýðým herþey saman tadýndaydý,sonra üzerimde sadece þekerin tadýný hissedememe,eðer þerbetli bir tatlýysa,yutarken duyma gibi tuhaf bir durum oldu,halada öyle
saðlýcakla kal...

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #8 : 13 Mays 2011 - 18:56:39 »

Öncelikle geçmiþ olsun fatih.Benim daha önce dilimde iðnelenmeler þeklinde duyusal þikayetim olmuþtu
ve kendiliðinden geçti.mr ýmda da yeni ve aktif bir plak olarak yansýmamýþtý.inþallah seninki de böyle
bir duyusal þikayettir.Gerekli kontroller,tahililer,muayene sonucunda kýsa sürede atlatýrsýn.saðlýk,sevgi ve dualarla kal daima...
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 14 Mays 2011 - 13:52:56 »

teþekkür ederim arkadaþlar inþallah gececek çiþem benimkide senin anlattýgýn gibi oldu baþka bir þikayetim yok cok þükür ama buda az deðil inþallah seninkide düzelir bugün itibari ile daha iyi dilinim ucunda uyuþukluk devam ediyor ama tadlar yavaþ cok yavaþ da olsa geldi diþlerimdeki hisle beraber.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mays 2019 - 14:51:26