Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Algýda yanýlgý
15 Mays 2024 - 12:19:22 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Algýda yanýlgý  (Okunma Says 4760 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
malaga79
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 38

« : 02 Ekim 2010 - 18:14:46 »

2 senedir  ms konusunda  takipteyim  ilaç kullanmadým  nootropil 800 dýþýnda. son  1 aydýr  algýlarým farklý,geçen gün  lahanayý  marul sanýp salatasýný yaptým ama  lahana olduðunu eþim  söyleyene  kadar  anlayamadým, bugün  komþum elinde  plastik bir  süpürgeyle kapýdan  uðramýþtý  biraz lafladýktan  sonra   elindekinin  aslýnda   geçen  gün  bahçeye indirdiðim siyah þemsiyem olduðunu ve  orda  unuttuðum için  bana  getirdiðini sanýp bana  þemsiyemimi getirdin dedim yoo dedi  þemsiye evdeydi  oysa ama  neden  böyle hikaye kurduðumuda anlayamadýmm algýlarým tuhaflaþtý .çook uzattým farkýndayým  ama  msle algý bozukluklarýnýn bir  iliþkisi varmýdýr  son mr'mý  geçen  sene haziran  ayýnda  çektirmiþtim,arkadaþlar  Arif Bey'e de yazdým  sorunumu ama  siz nedersiniz biþiler  ters gidiyor  ama  ne  ?
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 03 Ekim 2010 - 19:53:02 »

Merhaba öncelikle geçmiþ olsun.Benim atak dönemimde konsantrasyumda ve algýmda problem olmuþtu.
Mesela biþey yaparken o olaya ait parçalarý bütün olarak düþünemiyor ve algýlayamýyordum.Tek tek
yapmak zorunda kalýyordum ve bu benim zaman,enerjimi azaltýyordu.Sonrasýnda geçti ataktan sonra.
Bazen yorulduðum veya üzüldüðüm zaman yaþýyorum zaman zaman.Ama önemli bir problemim yok çok
þükür.Dr.unuzla konuþun mutlaka.Gerekirse ilaç verecektir size.Saðlýk ve sevgiyle kalýn...
malaga79
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 03 Ekim 2010 - 21:20:41 »

paylaþtýðýn  için çok  teþekkürler,normal bir  unutkanlýða bir sürü  anlam yüklenebiliyor  ama buna aklým ermedi ve dikkatimi çekti,nootropile yeniden  baþladým doktora gidene kadar  kullanayým ,en kýsa zamanda   mr  çektirsem iyi olur  demekki.
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #3 : 10 Ekim 2010 - 19:31:21 »

beyin jimnastiðini tavsiye ediyo doktorlar zaten bu tür problemler var bu ms te. bulmaca çöz bol bol soru cevap oyunlarý oyna bilgi yarýþmasý takip et iyi olur. geçmiþ olsun

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
malaga79
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 13 Ekim 2010 - 07:48:46 »

haklýsýnýz, bir de aradýðýmý bulamýyorum nerde olduðunu düþünmeye çalýþtýkça  beynim sýkýlýyor . gýcýk beyin Masum
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Austos 2018 - 17:43:27