Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
????????????
15 Mays 2024 - 06:25:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ????????????  (Okunma Says 8076 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« : 22 Mays 2008 - 18:10:54 »

Arkadaþlar son günlerde solunum problemi yaþýyorum. Soguk algýnlýðý ya da grip deðilim. Ciðerlerimde bir problem yok.Ama nefes alýp vermeyi yeteri kadar yapamýyorum. Sanki nefes borum daralmýþ gibi. Atak belirtilerinde hiç böyle bir sorun yaþayan oldu mu? Zaten son günlerde þiddetli baþ dönmesi yaþýyorum sýk sýk. Doktoruma gitmeyi düþünüyorum. Umarým atak geçirmiyorumdur. Offf ya can sýkýcý bir durum  Ney
« Son Dzenleme: 22 Mays 2008 - 19:31:18 Gnderen: drop » Logged
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #1 : 22 Mays 2008 - 19:30:45 »

bendede oluyoo arasýra nefes almakta zorluk cekiyorum...çokta rahatsýz edici biseyy..umarým cabuk gecer arkadaþýmm!!!

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #2 : 23 Mays 2008 - 08:56:04 »

drop kardeþ o banada oluyor bazen özellikle gece uyurken uykumdan uyanýyorum nefes almaya çalýþýrken ama hiç biri atak sebebi olmadý. ama tabi doktoruna sormanda yarar var genede. saðlýkla kal.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« Yantla #3 : 23 Mays 2008 - 13:10:57 »

Bence doktaruna bir git. o kaslar genelde kendiliðinden çalýþýyor ama yinede yani bir atak geçiriyorsan (inþallah deðildir) oralarý etkiliyor olabilir.
Fato$
Ziyareti
« Yantla #4 : 23 Mays 2008 - 13:36:48 »

Arkadaslar ,bu nefes alma zorluklarini cok iyi bilirim ,aniden degisik hislerde sariyor insani ve bazen düsüp bayilacaksiniz gibi,yada kalp atislari hizlanir ,tansiyon cikabilir yada düser .camasirlariniz yikadiginiz deterjan cok sert kokulu olmasin buna dikkat edin,ve yumusatici seyler kullanmayin camasirlara.saclarinizi yikadiginiz sampuan da dogal seylerden olsun eczanelerde sorun bunu vardir mutlaka biseyler,dis macunu da yapabiliyor öyle bunalmalar,yani kullandiginiz herseyin dogal olmasina dikkat edin.sakiz cignemeyin.devamli boyun kaslarinida oynatiyor yerinden ..yeni esya mobilya olursa evde hali filan onlardan da kimyasal kokular yayiliyor etrafa,ve zehirliyor bizleri.Bunlara dikkat edince anlayacaksiniz sizlere neler dokunuyor.ve bunlar atak degil,gelip gecici seyler korkmayin..
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« Yantla #5 : 23 Mays 2008 - 19:58:05 »

Sitenin en saðlýklýsý sen din Fatoþ abla gözümüz mü deðdi yoksa
Belki de mevsimlerde ki ani hava deðiþimlerindendir.
Umarý rahatsýzlýklarýn kýsa zaman da sona erer...

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
Fato$
Ziyareti
« Yantla #6 : 23 Mays 2008 - 20:19:32 »

safari kardesim,yazdiklarimi takip ettiysen heryerde ,benim yillardir hicbir sorunum olmadigini anlardin..Bugünlerde kafan karisik galiba dikkat et kendine ve benim hikayem bölümünde yazdiklarimi okumadiysan eger bir zahmet edip okusan hic fena olmaz güzel kardesim. saglicakla kal
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #7 : 23 Mays 2008 - 20:29:02 »

Sevgili drop mevsim itibarýyle allerjenler fazla olduðu için bazen nefes almada güçlük yapabilir,solunum sý
kýntýsý yaþayabilirsin.Dr unla konuþ,gerekirse ilaç baþlayacaktýr.Geçmiþ olsun..
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« Yantla #8 : 24 Mays 2008 - 20:09:44 »

Özür dilerim yanlış adres drop kardeşimizle Fatoş Hanımı karıştırdım
« Son Dzenleme: 24 Mays 2008 - 20:16:47 Gnderen: safari » Logged

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #9 : 25 Mays 2008 - 10:07:21 »

BENDE DE OLUYO AMA ATAK DEÐÝLDÝR ÝNÞAALLAH

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #10 : 26 Mays 2008 - 11:40:32 »

sevgili drop;

Bu nefes sorunu mevsimsel olduðu kadr daha çok ms in etkisi ms buna direk etkendir dr unla görüþ derim solunum egzersizine baþlamalýsýn derim ben dr sana bu yönde gerekeni söyleyecektir bird ihmal etme geçer gibi olur malum ms i biliyorsun acil þifalar dilerim:)sevgiyle
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #11 : 26 Mays 2008 - 15:48:47 »

Arkadaþlar hepinize ayrý ayrý teþekkür ederim cevaplarýnýz için. Demek sizlerde yaþýyorsunuz bu sorunu. Ben de daha önce hiç yoktu. Sizlerinde yazdýðý gibi doktoruma gidicem. SÝze de mutlaka yazarým sonucu...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2018 - 10:31:28