Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
acil
15 Mays 2024 - 18:41:11 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: acil  (Okunma Says 11499 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« : 01 Kasm 2007 - 18:31:53 »

merhaba,sanýrým atak geçiriyorum dengem bozuldu yürüyemiyorum,çapa acile gittim v e hiçbir müdahale yapmadýlar,mefküre hnma ve aksel beye ulaþamadým,muayene ücretleri de çok pahalý,izmirdeki doktorum,dr jale altýntaþ ve cerrahpasada prof ayþe hanýma git dedi,jale hnm çalýþtýgý hastaneden ayrýlmýþ þimdi nerde olduðunu bilen var mý acaba? ayþe hnmý tanýyan var mý? þimdiden tþkürker..
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 01 Kasm 2007 - 18:45:09 »

Çapa da Prof.Dr.Gülþen Akman Demir e görün istersen  çok tatlý ve iyi bir hekimdir O da
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #2 : 01 Kasm 2007 - 18:58:07 »

selam
biraz beklemeye ne dersin?
bence kesinlikle dinlen
kesinlikle yorulma belki bi alevlenmedir bu inþ. dediðin gibi olmaz
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 01 Kasm 2007 - 19:15:06 »

çok teþekkür ederim arkadaþlar
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 01 Kasm 2007 - 19:18:33 »

sanýrým söz ettiðin ayþe altýntaþ?
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 02 Kasm 2007 - 01:25:33 »

acil yazdýýn için yardýmcý olmak istemiþtim sana randevu bile alabilirdim ayþe altýntaþ tan
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 02 Kasm 2007 - 19:12:00 »

çok teþekkür ederim nidan bana Ayþe Altýntaþ ýn telefonunu verebilirsen çok sevinirim
Siz tanýyorsanýz beni kendisi hakkýnda bilgilendirirseniz sevinirim
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 02 Kasm 2007 - 20:37:50 »

selam
bugün nasýlsýnýz?
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #8 : 02 Kasm 2007 - 21:33:27 »

Ayþe Altýntaþa geçen sene henüz ilk baþlardayken benim için gitmiþtim, o zaman ssk iþe yaramýyordu üniversite hastanelerinde, o yüzden devam etmedim... þirin bir bayan, ama sonra belki haklý olarak bana þey dediðim için telefonda, türkçede þey diye bir kelime yok demiþti... neyse o zaman hastasý varmýþ yanýnda... ben þiþli etfalde Feray hanýmýn hastasýyým, oda epeyce iyi... ulaþamama sorunu pek olmuyor, özellikle gündüzleri, akþam hiç aramadým, o yüzden herzaman ulaþabilirsin diyemem...
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 03 Kasm 2007 - 11:30:40 »

teþekkür ederim arkadaþlar  dengemde az da olsa düzelme oldu. bugün MR çekimim var izmirdeki doktorumu aradým. hemen MR çektir dedi. Ayþe hanýmýda doktorumdan duydum. Birde okmeydaný hastanesindenden jale haným. Ayþe hanýma ulaþamýyorum ama jale hanýma ulaþtým. Aslýnda doktor deðiþtirmek beni korkutuyor. Ben doktoruma çok güveniyorum. Onun sayesinde yýllardýr problem yaþamadan yaþamýmý sürdürüyorum. Çok iyi ve insaný rahatlatan biri.MSonusunda çok iyi. Ýzmirde yaþýyan arkadaþlar size tavsiye ederim. Dokuz Eylül Üniversitesinde çalýþýyor. Sadece hastanede hasta bakýyor. (Öðleden sonralarý) Doktorum Prof.DrEgemen Ýdiman internetten hakkýnda bilgi sahibi olabilirsiniz.
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 03 Kasm 2007 - 11:33:17 »

Ben çok sýkýntý yaþadým bu birkaç gündür doktorlar konusunda 
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #11 : 04 Kasm 2007 - 20:57:02 »

slm zakkum benim de ilk tedevimi yapan ve bana çok destek olan dr egemen haným.dokuz eylülde 2 aya yakýn yattým egemen hanýmdan sonra baþka dr a alýþmak gerçekten zor oldu banada sana kolay gelsin umarým ayný dili konuþabildiðin bi dr bulursun

zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 05 Kasm 2007 - 20:37:56 »

çok teþekkür ederim arkadaþlar.Teþekkürler kamus dilerim dilerim istanbulda da rahat iletiþim kuracaðým bir doktor bulurum. Ben izmire gittiðimde mutlaka egemen hanýma gidiyorum(rahatsýzlýðým olsun ya da olmasýn)  bana güven veriyor, buradan da telefonla ulaþýyorum
nese
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 692

« Yantla #13 : 11 Kasm 2007 - 21:46:29 »

mrb egemen haným dediniz de ilgimi çekti
ben þuan vandayým ve izmirde oturuyorum
prof.dr.egemen haným benimle de ilgilenmiþti..
onun hastasýyým
1_2 haftadýr
telefonunu kaybettim ve n yaptýysam temin edemedim
gerçeði asistanlarla irtibat kurdum ama dediðiniz gibi kendisiyle görüþmek çok daha farklý
yardýmcý olmanýz dileðim..bu arada size de geçmiþ olsun..
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #14 : 12 Kasm 2007 - 02:20:22 »

merhaba neþe. Egemen hanýmýn hastaneden ulaþabileceðin telefonunu vereyim 0232 4122222 den 4080 i arayabilirsin. Þimdi Antalya da sempozyumda sanýrým perþembe gibi dönecekler.
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Aralk 2018 - 16:00:48