Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Ankara lý arkadaþlar yardým lütfen
27 Mays 2024 - 00:03:50 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ankara lý arkadaþlar yardým lütfen  (Okunma Says 12989 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ozlemela
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« Yantla #15 : 12 Ekim 2012 - 01:23:35 »

geçmiþ olsun umarým en kýsa zamanda iyileþirsin.ben cerrahpaþada baþka  bisörer profesöre yo

gidi yorum aksel siva ya nasýl ulaþtýðýný yazabilir misin

ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #16 : 12 Ekim 2012 - 03:50:46 »

Iþýlcýðým geçmiþ olsun umarým her þey istediðin gibi olur.Aksel hocaya 10 yýldýr gidiyorum ilk gittiðimde yürüyordum son gittiðimdeyse sandalyedeydim 

IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #17 : 12 Ekim 2012 - 17:12:34 »

geçmiþ olsun umarým en kýsa zamanda iyileþirsin.ben cerrahpaþada baþka  bisörer profesöre yo

gidi yorum aksel siva ya nasýl ulaþtýðýný yazabilir misin

internette yazahanesinin telefonunu buldum, daha doðrusu eþim buldu. benim adýma randevuyu o aldý.
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #18 : 12 Ekim 2012 - 17:21:40 »

Iþýlcýðým geçmiþ olsun umarým her þey istediðin gibi olur.Aksel hocaya 10 yýldýr gidiyorum ilk gittiðimde yürüyordum son gittiðimdeyse sandalyedeydim 

inci sanada geçmiþ olsun, allah gönlüne göre versin, herþey gönlünce olsun inþallahhhhh. anladýðým kadarýyla memnun deðilsin aksel hocadan
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Mays 2018 - 22:32:30